dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21
    Guest

    Domyślnie

    Smarti
    ja nawet nie pomyślałam o uzależnieniu,ale o sztucznym ingerowaniu we własne emocje i odczucia.
    prozac,amfa,alkohol - w sumie chodzi o to samo - podkręcenie neuronów mózgowych (może z tą różnicą,że paroxetyna ,fluoxetyna i tym podobne środki nie uzależniają).Dlatego myślę,że szkoda,pomijając oczywiście lapkę winka itp. ot tak,dla przyjemności .

  2. #22

    Domyślnie Re: Labilność nastrojów

    Cytat Napisał smartcat
    NUMERO DUE: Mam kolezanke, blisko 30tki. W zasadzie zawsze robiła wszystko żeby utrzymywać się blisko +1,5 a skala kończy się jak wspomniałem na +1. Oczywiście były potem depresje nawet kilkumiesięczne. Dodam że miała finansowe i organizacyjne mozliwosci żeby się ciągle nakrecać np dziś pomysł zeby jechać do Meksyku, jutro kupiony bilet do Cancun, generalnie realizowała swoje szalone pomysły szybko i bez problemów i to ją wprawiało w mocno euforyczny nastrój.No ale przez splot róznych okoliczności, równiez terapii, juz tej dużej aplitudy nie ma. Wyciszona ją, wypłaszczono a sama mówi że nic ja już nie cieszy, że juz jest stara, że przezyła zycie, że wszystko juz za nia. Dzieci nie chce mieć. Co z nią bedzie dalej? Znaliscie kogos takiego i jak się to skończyło? Czy wróci jej radość zycia? Czy bedzie potrafiła cieszyć się rzeczami małymi, zwyczajnymi?
    Czy jest jakiś sposób by jej pomóc?
    Proponuje "rosyjska ruletke " moze to ja podkreci.
    A jak jej sie jakims cudem uda to niech sie wybierze do pierwszego lepszego domu dziecka i kupi dzieciakom po parze bucikow i jesli nie jest juz zepsuta do szpiku kosci to moze cos z niej jeszcze bedzie.
    matth

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony