dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 17 z 17
Pokaż wyniki od 321 do 331 z 331
  1. #321

    Domyślnie

    Cytat Napisał kapi48 Zobacz post
    Tak, w moim Boschu się zbiera po każdym praniu.
    Nie wiem jakie macie modele, ale w moim Boschu nawet jak się zbiera to producenta przewidział 3 otwory odpływowe w kołnierzu.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150107_720.jpg
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	39,2 KB
ID:	297699

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	201501077_720.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	54,6 KB
ID:	297700

  2. #322

    Domyślnie

    Pytanie do ekspertów forum która pralka lepsza?: Samsung WF600B0BKWQ czy Bosch Serie 6 VarioPerfect WLK20260PL, a może WF60F4E0W0W, czy eco buble się sprawdza? pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez lipek023 ; 11-01-2015 o 21:19

  3. #323

    Domyślnie

    Zamiast Samsunga do puli dorzuciłbym Electroluxa i Indesit. Koreańczycy robią świetne telefony i dobre telewizory. Ale co do ich sprzętu AGD jestem nieco sceptyczny. Wybór pralki powinien być przemyślany, bo to jednak jest to urządzenie, które, obok np. lodówki, najrzadziej wymieniamy na nowsze.
    Pzdr

  4. #324
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Piotrek2005

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Pionki
    Kod pocztowy
    26-670
    Posty
    162

    Domyślnie

    a ja bym właśnie polecił samsunga
    eco bubble szału nie robi ale bęben diamond samsunga to dobry patent
    wf60 są robione w polsce

  5. #325

    Domyślnie

    Ostatecznie wybrałem Samsung WF600B0BKWQ jest bez eco bubble ale posiada lepsze parametry od poprzednich.

  6. #326
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MoniR

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-636
    Posty
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bayzone_pl Zobacz post
    I
    Nowe Electroluxy... już nie.
    A starsze, dobre modele E-xa są jeszcze dostępne w sprzedaży? Właśnie miałam sobie kupić jakiegoś Elektroluxa. Teściowa ma kilkuletniego Elektroluxa i pierze bardzo dobrze, pranie doprane z plam.
    Ponadto, czy kupując teraz pralkę to tylko z silnikiem inverterowym?
    -czy jest jakiś model z "normalnymi" czasowo programami -30 min,1-1,5h, przeraziły mnie pralki piorące bawełnę 60st. po ponad 200 min.,
    - szukam pralki, która daje możliwość ustawiania samemu różnych obrotów i temperatury - nie takiej "myślącej za mnie"?

  7. #327
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie Pralka parowa

    Pralka parowa
    Proszę o opinię użytkowników takich pralek.

    Z tego co wiem są programy z funkcją prania i tzw odświeżanie to to samo jak działa?

    Jedne pralki mają tylko odświeżanie drugie niby obie funkcje,może ktoś mnie bardziej oświeci doświadczenia użytkowników bezcenne.

  8. #328
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar czp01
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Rybnik - Kamień
    Posty
    2.540

    Domyślnie

    Posiadam od nowości pralkę BOSCH MAXX 7 KIDS .

    Pierze i jeszcze nie miała żadnej awarii ale od nowości ma jedną zasadniczą wadę - mianowicie bierze za mało wody. Skutek jest taki, że żona dolewa zawsze wodę przez szufladkę aby pranie było właściwej jakości. Ten typ pralki nie posiada hydrostatu analogowego tak więc nie można nic tu wyregulować. Serwis też wzrusza ramionami, że się nic z tym zrobić nie da i że teraz w pralkach to taka ogólna wizja i polityka aby prać w mniejszej ilości wody bo to oszczędniej. ( właściwie to tylko taki chwyt reklamowy, który prowadzi do zwiększonej ilości sprzedaży pralek piorących coraz oszczędniej - a pomija się fakt, że gorzej)

    No cóż ale akurat jesteśmy użytkownikami, których nie interesuje reklamowy bełkot służący jedynie nabijaniu kasy producentom, ale chcemy mieć pralkę, która po prostu pierze w odpowiedniej ilości wody a nie w jej wyobrażeniu.

    Stąd, też doszedłem z żoną do wniosku, że kupimy nową pralkę i stąd moje pytanie czy zna ktoś lub posiada ( może polecić) jakąś pralkę, która pierze w większej ilości wody, lub w której tą ilość wody można programowo zwiększyć ???

  9. #329
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Cytat Napisał czp01 Zobacz post
    Posiadam od nowości pralkę BOSCH MAXX 7 KIDS .

    Pierze i jeszcze nie miała żadnej awarii ale od nowości ma jedną zasadniczą wadę - mianowicie bierze za mało wody. Skutek jest taki, że żona dolewa zawsze wodę przez szufladkę aby pranie było właściwej jakości. Ten typ pralki nie posiada hydrostatu analogowego tak więc nie można nic tu wyregulować. Serwis też wzrusza ramionami, że się nic z tym zrobić nie da i że teraz w pralkach to taka ogólna wizja i polityka aby prać w mniejszej ilości wody bo to oszczędniej. ( właściwie to tylko taki chwyt reklamowy, który prowadzi do zwiększonej ilości sprzedaży pralek piorących coraz oszczędniej - a pomija się fakt, że gorzej)

    No cóż ale akurat jesteśmy użytkownikami, których nie interesuje reklamowy bełkot służący jedynie nabijaniu kasy producentom, ale chcemy mieć pralkę, która po prostu pierze w odpowiedniej ilości wody a nie w jej wyobrażeniu.

    Stąd, też doszedłem z żoną do wniosku, że kupimy nową pralkę i stąd moje pytanie czy zna ktoś lub posiada ( może polecić) jakąś pralkę, która pierze w większej ilości wody, lub w której tą ilość wody można programowo zwiększyć ???
    Planujecie kupić pralkę na dniach czy możecie trochę poczekać? Bo sama równiez jestem na etapie kupowania pralki dla rodzicow i trochę orientowałam się w funkcjach pralek na rynku. Wchodzi nowa seria pralek Candy smart touch. Pralki mają posiadać łączność nfc tak wiec będzie można za pomocą swojego smartfona uzyskać łączność oraz dostęp do wszystkich funkcji. Z teo co czytałam to będzie można tam zaprogramować programy ( ustawić nowe, ściągnąć sobie z sieci) oraz nawet pobór wody Prawdopodobnie się na nia zdecydujemy tylko czekamy aż wejdzie do sklepu ( dowiadywałam sie w media markcie i mają niedługo mieć już je na sklepie).

  10. #330
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Griszenko

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-601
    Posty
    7

    Domyślnie

    Co sądzicie o marce Indesit? Czytałem ze niektóre modele potrafią mieć problem z awarią programatorów. Ile w tym prawdy?
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  11. #331

    Domyślnie

    Awarie to się mogą zdarzyć wszędzie, najczęściej o tym pisze ktoś komu sprzęt nawalił, jak działa dobrze to każdy komu działa opinii nie pisze. Mnie bardzo interesują modele Candy Smart Touch całkiem niedawno weszły na nasz rynek miałem okazję być w weekend w MediaMarkt i poprosiłem o przybliżenie jak to działa i przyznam, że technologia mi się bardzo podoba. Żonie też bo po ściągnięciu aplikacji masz dostęp do 40 dodatkowych programów, dla mnie fajne jest, że można również analizować czy z pralką jest wszystko ok przez ten program. No i cenowo wygląda to dobrze 8 kg wkładu w Candy Smart CS 1282D3 którą oglądaliśmy w klasie A+++ za 1200 zł wygląda dobrze, może ktoś ma z tej serii candy i coś może napisać?

Strona 17 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony