dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 17
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 331
  1. #21

    Domyślnie Jaka pralka

    Witam i prosze o porade w sprawie pralki tak powiedzmy do 1,6 tys.zł, co byscie w tej cenie proponowali i plusy i minusy, ja myslałem o mastercooku tej PFDA-113 ma bardzo dobre wyposażenie oraz cene 1250zł mógłbym ja mieć za te pieniadze.
    Pozdrawiam.

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    widzisz ogólnie to te pralki takie sobie, zdarzały się nieszczelności i inne problemy, ale...ale z drugiej strony przy tej cenie za wsad 6kg i 1100obr. to jest ciekawa propozycja zwłaszcza iż rozwinięty serwis i koszty cześci są przyzwoite.

    Dlatego jestem raczej na: TAK
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  3. #23

    Domyślnie

    Na razie, choć mam ją od miesiąca, mogę polecić Aristona AVF-109. Bardzo cicha, energooszczędna, wszystkie przydatne funkcje i bardzo przejrzysty wyświetlacz. Kosztuje ok. 1500 zł. (najtaniej w sklepach internetowych).

  4. #24

    Domyślnie

    Ten ariston jest ciekawy, a jak sie przedstawia sprawa z serwisem i ceną cześci zamiennych?

    Co sadzićie o tym modelu Ardo Ardo FL 105 L, jest w podobnej cenie?
    zastanawiam się tez czy kupowac teraz czy poczekac do nowego roku, moze beda jakies obnizki i zmiany modeli?

    Mam równiez w planach zakup lodówki myslałem o Amice ACZ 3104XP, w inoxie, chodzi mi o lodówki o podobnych parametrach to jest wysokośc do 160cm i wielkośc zamrazalnika ~80litrów, patrzyłem jeszcze na Whirpoola 5100X, ale podobno nie jest to pełny inox tylko malowany.

  5. #25

    Domyślnie

    Prawdę mówiąc nie przejmuję się bardzo ceną części zamiennych, bo zakładam, że dzisiejsze pralki psują się sporadycznie. Do tej pory miałem przez 6 lat pralkę Indesit (tego samego producenta), która nie zepsuła się ani razu i nadal jest używana (choć miejscami już rdzewieje obudowa).
    Nie sądzę jednak, aby marka Ariston charakteryzowała się drogimi częściami zamiennymi.

  6. #26

    Domyślnie

    jezeli marka to siemens i bosch - sporo znajmomych narzeka na wyroby rodzimej amici

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    ale o czym my klikamy janus_z szuka pralki za 1200zł a wy wyskakujecie z Siemensem, Boschem, dla mnie to paranoja. Chcę kupić Opla, a wy że lepiej Jaguara, lub Lexusa
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  8. #28

    Domyślnie

    No ale Ariston to chyba nie Jaguar...

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał avzi
    No ale Ariston to chyba nie Jaguar...
    Ariston fo Ford, Wrozamet to Renault
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  10. #30

    Domyślnie

    sa tansze i drozsze modele boscha i siemensa

  11. #31

    Domyślnie

    a tam.....
    mechanicy mowia ze nie kupuje sie aut na F i Francuskich

    Amiki typu PC nie psuja sie tak jak stare PA wiec do 1200 spokojnie mozna polecic
    Wrozamety...juz napisane pare postow wyzej...w sumie mozna brac
    z wloszczyzny Candy

    i w zasadzie tyle
    mozna jeszcze cos Boscha Electroluxa wyrawac na promocjach,ale rewelacja to nie bedzie a czesci sporo drozsze

  12. #32

    Domyślnie

    WITAM!
    Mam pralke siemensa i wybuliłem na nią 2.5 tys ,zadna rewelacja wcześniej miałem elektroluxa był tańszy i znacznie lepszy lecz cena w okolicy 2 tys.Jeśli chodzi o polskie pralki to przykładowo znajomi mają wrozamet straszna kicha ciągle sie psuje.

  13. #33

    Domyślnie

    mam Siemensa model WXSP 1240 - polecam

  14. #34

    Domyślnie

    tez mam siemensa od dwoch lat i jestem bardzo zadowolona, nie wiem jaki to model, siwamat xs bodajże , ładowana od przodu, nie normalnych wymiarow tylko taka mniejsza

  15. #35

    Domyślnie

    Kupiłam Whirlpoola 6 zmysł z dużą ilością fajnych funkcji - pranie delikatne, codzienne, wełna, 1200 obrotów, wyświetlanie czasu pozostałego do zakończenia prania, płukanie intensywne, zatrzymanie płukania, bez zagnieceń, opóźnienie startu, sterowanie elektroniczne etc. Dużo bajerów. AWM 8123, cena 1288 plus przesyłka 50 pln (z Warszawy do Wrocławia). Uważam że cena bardzo atrakcyjna jak na taką ilość fajnych funkcji. kupiłam w www.maximedia.pl, podobnie jak reszt ę sprzętów AGD - polecam, realizacja zamówienia do 2 dni, dobre warunki kredytu ratalnego. Polecam, warto się pospieszyć, bo pewne okazje szybko "schodzą".
    http://www.maximedia.pl/?c=pralki&p=whirlpool_awm_8103

    Mam w starym mieszkaniu pralkę whirlpool od 10 lat, nic się nie dzieje.

  16. #36

    Domyślnie

    a własnie co sądzicie o Candy, bo są modele z duzą iloscia funkcji w cenie nizszej niż Ariston o takich samych parametrach?

  17. #37
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    o czas na ecie pecie

    osobiście mam prawie rok LG, 7KG, silnik DD(bezpaskowy, bezszczotkowy, 7lat gwarancji), z 8 zmysłem


    ja uważam, że Candy to jednorazówki, jak pralka się zepsuje po gwarancji to później piana leci (z ust),

    to znaczy kupujcie co wam się podoba....
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  18. #38

    Domyślnie

    Słyszałam dużo dobrego o LG - pralki i lodówki LG cieszą się dobrą opinią
    Nie wiem jak cenowo, ale chyba nieźle.

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    mamy od 3 lat boscha, wersja podstawowa i chyba jest sprzedawana w cenie osiągalnej

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    praleczki potaniały, dużą zasługę tutaj mają sklepy internetowe

    1288zł za whirpoola 6th sense 1200obr. cena rewelacyjna , naprawdę nie ma sensu wchodzić w jakieś drogie wynalazki za 2,5-3tyś, lepiej zmieniać częściej, bo co roku wymyślają coś nowego, za 6 lat będzie klasa A+++

    obecnie wersja podstawowa Boscha to clasixx, choś i podstawowe maxy są tanie
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

Strona 2 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony