dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Czy kupił/a byś meble kuchenne przez internet?

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    7 33,33%
  • NIE

    14 66,67%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Ankieta na temat zakupu mebli kuchennych w internecie

    Co sądzicie o kupowaniu mebli kuchennych przez internet? Przykładowo, ja jestem producentem szafek i wstawiam je do sklepu. Wiadomo ja biorę np. 100 PLN a sklep dokłada swoje 50 albo i 100. Co myślicie o tym żeby producent sprzedawał swoje meble przez stronę www i ucinał marżę sklepu? Meble były by pakowane w płaskie paczki, jak w IKEA i przesyłane do klienta. Coprawda klient musiał by zapłacić za transport jakąś rozsądną kwotę, ale i w większości sklepów musimy dopłacać za transport. A jeżeli chodzi o montaż to producent za dopłatą wysyłał by swoich ludzi. Zaznaczcie swoją odpowiedź w ankiecie i piszcie wpisy co o tym myślicie?

  2. #2

    Domyślnie

    Jest tylko drobny problem, inaczej mebelki wyglądają na obrazku a inaczej w rzeczywistości. Co będzie jak zamówię i okaże się ,że to nie to co miało być ? Markowy sprzęt jest znany, można go obejrzeć w każdym sklepie i wiadomo co się zamawia. A jak w paczkach będą braki ?
    Głosowałam tak, ale mam poważne zastrzeżenia.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    zgadzam sie w 100% z Pyrka.....nie kupiłabym mebli w necie

  4. #4

    Domyślnie

    kupilam w necie lodowke,ale najpierw zobaczylam ja w sklepie,obejrzalam,pomierzylam,potem sprawdzilam ceny sklepowe i internetowe,i decyzja,lodowka super-ale to wiedzialam wczesniej.A cena o 550 zl taniej niz w sklepie (i to z transportem )

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja też nie kupiłabym mebli w necie.
    Dla mnie widzieć to dotknąć.

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    teoretycznie pomysł super, ale w praktyce nie da się kupić mebli z obrazka, trzeba je jednak zobaczyć - ocenić ich wygląd i jakość, inny problem to wymiary już widzę jak będzie pasować zamówiona kuchnia przez internet
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  7. #7

    Domyślnie

    Pomysł jest ciekawy, ale zgadzam się z przedmówcami, że w przypadku mebli kuchennych trudny do zrealizowania.
    Musiałbyś zapewnić 1)możliwość zobaczeni, dotknięcia rzeczywistego towaru; 2)montażu u klienta pod konkretne wymiary. Czyli sieć przedstawicieli, którzy na mail'a jechaliby do klienta z katalogiem i próbkami, potem współpracująca solidna ekipa, która to będzie montowała.
    W sumie duża inwestycja, ale pomysł ciekawy. Być może to jest przyszłość?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony