dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21
  1. #1
    Guest

    Domyślnie gdzie kupic prety gwintowane i ile to kosztuje

    szczegolnie interesuja mnei obecnie prety powiedzmy fi 5 gwintowane i ocynkowane
    ile moze kosztowac taki pret i w jakich dlugosciach je sprzedaja?

  2. #2

  3. #3

  4. #4

  5. #5

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    nie wiem jak Katowicka Castorama sie ceni - prety gwintowane w warszawie w markecie mozesz dostac w dlugosci 50 i 100cm a cena - niestety nie znam aktualnej.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  7. #7

    Domyślnie

    Roztroiłam się
    Żeby tak kasa sama się
    Lato 2005 !

  8. #8

    Domyślnie

    Gdzie w Katowicach to nie wiem, ale jak ja kupowałem różnica miezy jednym sklepem a drugim była ok 50%.

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    W marketach budowlanych Castoram oraz Leroy Merlin a w samych Katowicach np. w sklepie "Śruby" na ul. Konopnickiej (wyjście z dworca PKP na ul. Kochanowskiego)
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  10. #10

    Domyślnie

    Witam!

    Pręty gwintowane kupisz w: każdym składzie budowlanym, każdym super- hiper- markecie budowlanym, każdym sklepie z artukułami metalowymi, każdym sklepie rolniczym, w każdym GS-sie (jeżeli wiesz co to jest ) nawet w sklepach z artykułami wod-kan a na pewno nie kupisz w sklepie spożywczym.
    Pozdrawiam budujących!

  11. #11
    Guest

    Domyślnie

    kurde chemik, ales wyskoczyl z nauka

    wiem gdzie mozna kupic
    chodzi mi o to gdzie konkretnie jest najkorzystniej

  12. #12

    Domyślnie

    Eeeee, najkorzystniej bedzie tam, gdzie najtaniej
    Oczywiście z uwglednieniem transportu.
    Leon, cos czuję, ze bedziesz sie pytał na forum o każda srubke.
    Od 27 lutego 2005 na swoim !!!!
    Szukam ekipy (solidnej) do podbitki.
    ----------------
    Maciek (Płock)
    GG: 2260023

  13. #13

    Domyślnie

    cena zalezy od średnicy i długości pręta. te długości 1m kosztują od kilku (male srednice, taka jak potrzebujesz) do kilkudziesięciu (ok.30pln) za średnicę fi20.
    Sam dopiero co biegałem za takimi prętami fi20 i hipermarketach typu castorama, obi nie mogłem ich dostać (małe średnice były ) ale bez problemu kupiłem takie pręty w zwykłym sklepie z art. metalowymi

    pamietaj o nakretkach i podkładkach

  14. #14

    Domyślnie

    Witam
    Leon znalazłeś stronkę esmarka z Gliwic - to jest chyba najtańsze źródło - ja zjeździełem wiele marketów i nic tańszego nie znalazłem. Tak średnio wychodziło 1.5 - 2zł za pręt fi 5 o dł. 1 metra
    Romanus

  15. #15

    Domyślnie

    Witam!

    Leon nie obraź się ale naprawdę zadajesz głupie pytanie. Bo według mnie najtaniej jest w Promenie na Górnośląskiej oczywiście w Jaworznie. I mówi Ci to coś??? A Romanus powie Ci, że u niego w ...., arek _s, że w .... a Cypek znowu, że w ..... To jest bezsensowny absurd. Ile potrzebujesz tych prętów 1000, 500 sztuk? Czy 50 szt? Ile chcesz na nich oszczędzić? Jeżeli mam jechać 20 km po towar który kupię o 5 zł. taniej niż na miejscu to wybacz ale nie jestem tak szalony.
    Pozdrawiam budujących!

  16. #16
    Guest

    Domyślnie

    chemik to ty piszesz glupoty
    ja akurrat oczekuje ze odezwie sie ktos z okolicy, ale jak ty napiszesz gdzie mozna u ciebi kupic to skorzysta na tym inny forumowicz
    i ja tak to rozumie
    ale ty oczywiscie nie zajarzyles
    np romanus sie odezwal i podal wazna informacje ze taniej niz na tej stronie co ja znalazlem to nie da sie kupic
    wiec juz wiem jak wyglada sytuacja i o to chodzilo

  17. #17
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie Re: gdzie kupić pręty gwintowane i ile to kosztuje

    Cytat Napisał leon_z_katowic
    szczegolnie interesuja mnei obecnie prety powiedzmy fi 5 gwintowane i ocynkowane
    ile moze kosztowac taki pret i w jakich dlugosciach je sprzedaja?

  18. #18
    Guest

    Domyślnie

    witam rdakcje w tym intersujacym watku
    o co chodzi?

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał leon_z_katowic
    chemik to ty piszesz glupoty
    ja akurrat oczekuje ze odezwie sie ktos z okolicy, ale jak ty napiszesz gdzie mozna u ciebi kupic to skorzysta na tym inny forumowicz
    i ja tak to rozumie
    ale ty oczywiscie nie zajarzyles
    np romanus sie odezwal i podal wazna informacje ze taniej niz na tej stronie co ja znalazlem to nie da sie kupic
    wiec juz wiem jak wyglada sytuacja i o to chodzilo
    Witam!

    Leon! A wiesz gdzie jest Jaworzno? Chyba bliżej Katowic niż Gliwice! Zapraszam na zakupy do Jaworzna! To blisko Katowic. Ja robiłem zakupy w Katowicach więc Ty chyba też możesz robić w Jaworznie. Dlatego przypominam Ci - "Promen" ul. Górnośląska. Możesz też zajrzeć do "Domitexu" ul. Krakowska. Ciekawe czy przyjedziesz?
    Pozdrawiam budujących!

  20. #20
    Guest

    Domyślnie

    LEŁOS TYLKO WYWIAD NARAZIE PROWADZI ..GDZIE CO I ZA ILE
    A JAK ZACZNIE BUDOWAC TO BEDZIE MUSIAŁ TO ZAKTUALIZOWAĆ I ZNOWU ZACZNIE SIE BADANIE RYNKU

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony