dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Dom MIRROMIR

  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mirromir

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    7

    Domyślnie Dom MIRROMIR

    Pierwszy rysunek domku

    parter

    piętro
    POWODZENIA WSZYSTKIM
    Dom MIRROMIR

  2. #2

    Domyślnie

    A propos wiosny. U mnie na osiedlu zakwitła cała wielka łąka - psimi odchodami, które wyłoniły się pośród topniejącego śniegu. Mozna zapomnieć o przejściu "suchą stopą". Jestem zdecydownie za sprzątaniem po naszych psach ale chyba tylko ja jedna w całej okolicy. Mirromir. Czy to już ostateczna wersja Twojego domu? Jeśli można, dorzucę kilka uwag. Zastanów się nad przejściem z garażu do domu przez pomieszczenie gospodarcze - jako "matka Polka z siatami" uważam to za bardzo wygodne rozwiązanie. Nie wiem, jak jest usytuowany dom ze względu na strony świata ale jeśli kuchnia ma być od południa, to domowy kucharz przeklnie Cię któregoś letniego dnia. Zastanów się też nad wielkością wejścia (wiatrołapu). Może da się wygospodarować miejsce na ubrania wierzchnie domowników i gości. Do rozważenia też garderoba na górze, bo przecież gdzieś trzeba upchnąć wszystkie ciuchy, chyba że przewidujesz w każdej sypialni szafy. Oczywiście te uwagi wynikają z babskiego podejścia do sprawy i nie musisz się nimi przejmować. Pozdrawiam. Beata

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony