dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 79
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Wiem, że jest wątek z namiarami, ale ja chcę poznać namiary związane z urządzeniem wnętrza.
    Interesują mnie ciekawe namiary na kuchnie (meble), kominki,ceramikę. Zarówno firmy,sklepy jak i w przypadku kuchni usługistolarskie.
    Dzięki

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Kochani, dajcie fajne namiary.O płytkach już wyczytałam w poście EM. A może kuchnie?

  3. #3

    Domyślnie

    tez jestem zainteresowana

  4. #4

    Domyślnie

    Co do kuchni to ja mam zaufanego stolarza w Łomiankach. Jak ktoś chce to niech się zgłosi na priva.

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    A jakiś znośny cenowo ten stolarz?
    bułka-ja Twoje drzwi ?

  6. #6

    Domyślnie

    Jeśli ktoś lubi nowoczesne wzornictwo to ładne lampy (bardzo duży wybór) są od paru miesięcy w zielonym domku na rogu Woronicza i Modzelewskiego.

  7. #7

    Domyślnie

    Polecam wspaniały sklep z glazurą na ulicy Jagiellońskiej 1. Albo 2. Sorry, na Jagiellońskiej jest zagłęgie glazurnicze, ale mnie chodzi o sklep znajdujący się po stronie przeciwnej, niż wszystkie pozostałe sklepy. Mają tam cudne płytki, naprawdę cudne, ale nietanie. Po zalewie milionów takich samych wzorów na Bartyckiej było to dla mnie objawienie.

  8. #8

    Domyślnie

    Kafle kominkowe są w Zabiej Woli k/Warszawy mają tam wiele polskich kafli wtym recznie malowane w dowolne wzory!

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał opal
    Wiem, że jest wątek z namiarami, ale ja chcę poznać namiary związane z urządzeniem wnętrza.
    Interesują mnie ciekawe namiary na kuchnie (meble), kominki,ceramikę. Zarówno firmy,sklepy jak i w przypadku kuchni usługistolarskie.
    Dzięki
    Kamiński Piotr 44l
    Malarz gipsiarz
    jestem zainteresowany współpracą z Państwa firmą
    ponad 10l praktyki
    wykonuje malowanie ścian (różne techniki)
    gładzie szpachlowe
    monter płyt karton - gips
    ścianki działowe
    sufity podwieszane itp
    wysoka jakośc prac .
    posiadam brygadę ludzi

    kontakt tel 042 632 32 36 lub 0 600 70 80 21.e [email protected]

    Jeśli posiadacie Państwo wolne miejsca pracy w tym zawodzie ,
    ewentualnie inną ciekawą ofertę pracy będę zobowiązany za poinformowanie mnie .
    Za odpowiedż, bez względu na możliwość zatrudnienia z góry dziękuję

    z poważaniem, Kamiński Piotr.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał opal
    A jakiś znośny cenowo ten stolarz?
    bułka-ja Twoje drzwi ?
    czesc opal
    skorzystalem z twojego namiaru na stolarza. zamowilem wstepnie podloge klonowa. powiedz mi na co zwrocic uwage... czy mozna mu bezgranicznie ufac? z rozmowy tel. jest osoba fachowa i rzeczowa.

    pzdr
    - wyremontowałem 50letni dom -

  11. #11

    Domyślnie Gdzie oprawa obrazów ( warszawa - janki - piaseczno )

    witam,

    może ktoś ma sprawdzone miejsce gdzie można solidnie i niedrogo oprawić obraz. Jakoś nie mogę nic znaleźć, gdzie nie pojadę to albo mają same w stylu retro, ktróry nie pasuje do mojego domu, albo cena ramki wielokrotnie przekracza wartość "dzieła" albo jak już wszytko jest ok, to okazuje się że w takich dużych nie robią bo nie ma tej wielkości podkładów ( obrazek 130 x 70 ).

    Jeżeli ktoś ma sprawdzoną pracownię w wawie lub południowych okolicach proszę o info.

  12. #12
    Guest

    Domyślnie

    sprawdzałeś w castoramie?

  13. #13

    Domyślnie

    tam mnie jeszcze nie było, byłem w Leroy Merlin i tam mają tylko podkłady do 120 cm, więc za małe, to zniechęciło mnie do pracowni w marketach. Ale może Castorama jest lepsza, robiłeś tam coś ?

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    Nie wiem czy dobrze robię ? Trudno : Piaseczno, Kruczkowskiego 8 "Delio Mabellini" ramy włoskie, w pn. chyba nie pracują?
    Pozdro
    J

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jerzysio
    Nie wiem czy dobrze robię ?
    Jerzysio, z czym związana jest ta niepewność ?

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    ..coby tam gawiedź nie ruszyła tłumnie. W centrum Wwy za oprawę w prywatnym zapłaciłem ponad 90,- pln, tam za ten sam wymiar ( ale ładniejszą ramę !) niecałe 60,- pln.
    Sam przyznasz, spora różnica !?
    Pozdro
    J

    Byłem tam kilka razy i trzeba nastawić się na czekanie.

  17. #17

    Domyślnie

    hmm.... byłem zostawiłem obrazek, będzie gotowe za 2 tygodnie, ale 240 zł jakie mnie skasują lekko mnie przytłoczyło

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    No ale jak fasonujesz portret przodka, ponad 4 mb ramy, to nie dziw się cenie, wybór ram chyba jest ok. ?
    Pozdro
    J

  19. #19

    Domyślnie kochani gdzie w wawie kupic glazure, gres, terakote, jaką?

    Tyle jest sklepów w warszawie, tyle firm ceny też bardzo różne, gdzie najlepiej w warszawie, lub okolicy kupić ładne płytki gres czy terakotę. Nie szukam bardzo drogich ale coś ładnego i nie bardzo drogiego (środkowa półka)
    poradżcie proszę jakiej firmy?

  20. #20

    Domyślnie

    widziałem ładne płytki do łazienki w kolorze jasny pomarańcz do łazienki jakiejś włoskiej firmy ale cena była 330 za metr szukam coś podobnego ale poniżej 100 zł. Szukam też jasnego gresu (może być polerowany, byle sie nie ślizgał ) do kuchni i przedpokoju. w salonie połączonym z kuchną będa ciemne deski egzotyczne merbau które chciałbym połączyć z gresem w kuchni. widziałem zdjęcia ładnie to wygląda.
    Macie jakieś dobre doświadczenia i czy możecie mi coś poradzić jeśli chodzi o sklepy gdzie można coś takiego kupić?
    Byle było trwałe, ładne i cena nie była z kosmosu .

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony