dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 49

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    Kocioł gazowy - bo był temat .. jaką najniższą moc generuje .. i dobijali w porywach do 1,9kW .. przy górnej mocy 11 kW szukałem tego wątku ..
    na te 1,2 kW wyszło by ile ? 200 gram węgla przez godzinę, bo tak to trzeba traktować .. jako utrzymanie sprawności kotła liniowej ..
    a co nad to .. to jest spadek sprawności. W tym wypadku .. sprawność przy 25kg przez dobę . czyli niech by 3 x za dużo ..
    jest chyba prosta do wyliczenia .. 30% .. teraz użeraj się z kotłem, wymontowuj palnik, klej silikonem itp .. a ile ludzi nie trafi tu na forum.
    Nie trafi na specjalistę w tej dziedzinie np Jareckiego? że powie, zrób to, zmień tamto, lepszy sterowniki.
    Nie mam tego problemu z podjanikowcem, bo go nie mam. A może trzeba szukać rozwiązania w palniku ? Ty masz teraz spalić dwie garści węgla na godzinę ..

    http://www.mce.net.pl/katalog/kotly-...iem/kociol-v6/ a co producent podaje ? może też pisze głupoty? 4kW jak byk minimum mocy, chyba że to jeszcze inny kocioł.

    Powierzchnia ogrzewanych pomieszczeń* m2 50 - 120
    najlepszy tekst w folderach .. przy dość gaconym domku i 40 W/m2 potrzebach .. nagle ogrzeje 300m2 ..
    Standard wznoszenia domów się zmienił, ale mentalność producentów nie.
    Ostatnio edytowane przez מרכבה ; 27-10-2016 o 23:07

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony