dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie "lustro" a czarna folia

    W łazience mam mieć rozłożone ogrzewanie podłogowe nie na całe pomieszczenie ale na środku w związku z tym mam pytanie czy można na styropian położyć folię czarną na całą powierzchnię z wywinięciem a na to tam gdzie podłogówka oczywiście folia "lustro"? Czy są jakieś przeciwskazania żeby lustro było na czarnej folii bo posadzkarz coś napomknął że nie powinno tak być ale nie jest pewien.

  2. #2
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał veratoxic Zobacz post
    W łazience mam mieć rozłożone ogrzewanie podłogowe nie na całe pomieszczenie ale na środku w związku z tym mam pytanie czy można na styropian położyć folię czarną na całą powierzchnię z wywinięciem a na to tam gdzie podłogówka oczywiście folia "lustro"? Czy są jakieś przeciwskazania żeby lustro było na czarnej folii bo posadzkarz coś napomknął że nie powinno tak być ale nie jest pewien.
    A czemu "oczywiście" lustro ? To absolutnie nic nie daje i może być zwykła czarna folia bez "lustra"
    A czemu w łazience tylko podłogówka ?

  3. #3

    Domyślnie

    To mieszkanie w bloku więc standardowe CO z pieca turbotec, podłogówka w łazience to szczypta ekstrawagancji....) czyli nie przeszkadza że czarna folia na całe pomieszczenie a na to lustro tam gdzie podłogówka tylko?

  4. #4
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał veratoxic Zobacz post
    czyli nie przeszkadza że czarna folia na całe pomieszczenie a na to lustro tam gdzie podłogówka tylko?
    Oczywiście,że nie przeszkadza,że "lustro" tylko tam gdzie podłogówka ale też i nie pomaga,gdyby "lustra" nie byłoby wogóle też byłoby dobrze.

  5. #5

    Domyślnie

    Czy jest jakaś norma jeśli chodzi o ilość plastikowych zapinek przy montażu rury?

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    jak miał byś podłogę ze szkła to lustro jest ok .. a tak jest to nabijanie kiebzy na folię refleksyjną..
    która ma odbić ciepło teoretycznie nawet pogarsza ..bo aluminium przewodzi lepiej ciepło.. ale tam 0,05 mm alu

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony