dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Co sądzicie na temat BULLTERRIERA?

Głosujących
103. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • fajny piesek

    32 31,07%
  • pies morderca

    34 33,01%
  • zwyk

    11 10,68%
  • 26 25,24%
Strona 14 z 14
Pokaż wyniki od 261 do 266 z 266
  1. #261

  2. #262
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar marta_82
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    UWAGA DRASTYCZNE ...! NIE DLA LUDZI O SŁABYCH
    NERWACH


    Jeśli macie w domu psa, który podpada pod kategorie tzw. rasy
    'bojowej' i do tego małe dziecko, pod żadnym pozorem nie
    zostawiajcie ich samych !
    Do tego, co zobaczycie na zdjęciu (w załączniku), wystarczyła
    chwila
    nieuwagi......

    http://img301.imageshack.us/img301/7...ginalelb0d.jpg
    ślicznie

    a mnie bullterriery się podobają a wychowanie psa (bez względu na rasę) zależy wyłącznie od właściciela. W Szwecji młody bulik (zresztą z polskiej hodowli) pracuje w fundacji zajmującej się opieką nad osobami chorymi na stwardnienie rozsiane, taka bulloterapia
    W życiu piękne są tylko chwile.

  3. #263
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Miałam bulteriera - Foxa był słodziakiem....

    Bullteriery nie są na liście psów niebezpiecznych,nie pamietam zeby byl jakis przypadek pogryzienia....
    Gorsze są te niby takie milusie małe itp....

    a jaki jest pies, zależy od własciciela,moja przyjaciołka ma amstaffa to dopiero przytulanka jest całuśna

  4. #264
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wyrkolek

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    pies przypominający świnie to nie to czego szukam, pies powinien być łagodnym i posłusznym przyjacielem rodziny a nie zwierzęciem które zawsze stwarza potencjalne zagrożenie, bo nawet po dobrze wychowanym i ułożonym pitbullu można sie spodziewać nagłego napadu wściekłości. typ psa dla łysego dresa z kompleksami który boi sie sam wyjść z bloku a chce pokazać kolegom kto tu rządzi

  5. #265
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Charakter psa nie zalezy wyłącznie od własciciela ale także o psychiki danego osobnika.
    Miałam już 3 psy tej samej rasy. O pierwszym nic nie moge powiedzieć bo ... zginął. Drugi był największym pieszczochem i przyjacielem jakiego tylko można sobie wyobrazić. Oprócz wspaniałego charakteru był piękny i wzorcowy (do dzisiaj mam całą szafę pucharów). Spał z nami w łóżku, jadł z nami, zero agresji. Wybrany jako środkowy z miotu (pod względem dominacji). Trzeci (mam go do teraz) to szatan. Pies z ADHD, słucha tylko nas i ciągle trzeba mu pokazywac gdzie jest jego miejsce, tylko wyczekuje kiedy nadejdzie moment aby móc nas zdominować. Pies wybrany jako najsilniejszy w stadzie. I teraz mamy tego wynik. Przed kupnem psa trzeba trochę poczytać w jaki sposób wybrac szczeniaka, jak go obserwować itp. Nasz egzemplarz nr 3 w wieku 3 miesięcy warczał jak go z łóżka zdejmowaliśmy. I tak byłoby do dzisiaj gdybyśmy mu pofolgowali. Wbrew pozorom trzeba być niezwykle silnym psychicznie aby nad taką bestią zapanować :
    http://www.melodyjnygon.net/assets/K...e/DSC01542.jpg

    Z kolei byliśmy ostatnio u znajomych z prezentami bożonarodzeniowymi którzy mają 8 letnią amstafkę. Przydybała moja 5 letnia córeczkę na progu i dosłownie nie wypuściła jej z ... języka. Mała się z nią turlała kiedy właścicielka był na drugim końcu wielgachnego domu. Sunia chciała nas po prostu zalizać. Właścicielka mi mówiła, ze ona tak reaguje na wszystkich gości (kazdy jest w stanie się do nich wkraść bo nawet na złodzieja tak zareaguje), nawt na pijanych na spacerze. Jest natomiast silnie zaniopokojona widokiem innych psów. I tutaj widać, ze to nie sa psy obronne (nie rzucaja się na ludzi) lecz hodowane do walk (stąd zaniepokojenie i zjezenie przy spotkaniu z innym psiakiem).
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  6. #266
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał wyrkolek
    pies przypominający świnie to nie to czego szukam, pies powinien być łagodnym i posłusznym przyjacielem rodziny a nie zwierzęciem które zawsze stwarza potencjalne zagrożenie, bo nawet po dobrze wychowanym i ułożonym pitbullu można sie spodziewać ...
    Pitbull, a bullterrier to wg Ciebie to samo?

Strona 14 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony