dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie murator 04 - gaz płynny

    Drogi Muratorze!
    Jestem Waszym wiernym czytelnikiem . Większość prac wykonywałem na podstawie Waszych artykułow . Zbudowałem wg . projektu gotowego ( C14). Każdemu, kto jest zainteresowany budową polecam własnie Was . Własciwie jesteście jak Ojciec i Matka - oczywiście w kwestiach domku i działki.
    Coraz bardziej przeraża mnie jednak Wasze oddalanie się od rzeczywistości , jeśli chodzi o kwestie ogrzewania .
    Najgosze , że wspólnie z sąsiadami comiesięcznie ( lub dwu) porównujemy swoje koszty ogrzewania i wszelkich rzeczy z tym związanych ...
    Coraz bardziej potwierdza się, że gaz płynny ( u sąsiada) to beczka bez dna - 1,5 krotnie przekraczająca w utrzymaniu koszty ogrzewania prądem...
    Po co ludzi wprowadzać w błąd .
    Chcecie praktyki - poprosze sygnałna priva . Przyjedżcie , zbadajcie - ale nie piszcie że prąd jest najdroższy.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Z wielką przyjemnością odwiedzimy Pana i opiszemy Pana doświadczenia i budowlane, i związane z kosztami utrzymania domu.
    Pozdrawiamy serdecznie
    Dział Publicystyki "Muratora"

  3. #3

    Domyślnie Re: murator 04 - gaz płynny

    Cytat Napisał AUTOMIK1
    Coraz bardziej potwierdza się, że gaz płynny ( u sąsiada) to beczka bez dna - 1,5 krotnie przekraczająca w utrzymaniu koszty ogrzewania prądem...
    Po co ludzi wprowadzać w błąd .
    Chcecie praktyki - poprosze sygnałna priva . Przyjedżcie , zbadajcie - ale nie piszcie że prąd jest najdroższy.
    Byli ? Co powiedzieli i kiedy to opiszą.
    Aby cię zmartwić powiem, że za tydzień wzrasta akcyza i gaz bedzie droższy o ok. 30 gr.
    Aby nie było że jestem złośliwy .... też grzeje gazem i patrzę w kierunku ogrzewania prądem.
    Tomasz
    <NOTO>

    "Górnicy, funkcjonariusze UOP, ABW i CBA. Przechodzą na emerytury po 25-30 latach pracy i dostają dwa razy więcej niż inni.
    Jak wynika z raportu ZUS górnik dostaje prawie 3 tysiące. Mundurowi po ok. 2,9 tysiąca. Oni pracują średnio po 25 lat.
    Wynika z tego wszystkiego, że im kto krócej w Polsce pracuje – tym więcej dostaje. "

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54419

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony