dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 337
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 6726
  1. #201
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    DMK

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    247

    Domyślnie Re: ING

    Cytat Napisał andrzejka
    Oj chyba nie Banki stosują kursy podawAne w tabeli NBP a
    taaaak? a ktore?

  2. #202
    Guest

    Domyślnie

    Cześć,

    ja wziąłem w pko bp. Największa zdolność kredytowa , minimum kwitologii , ale najwyższe raty... . BPH odpadł właśnie na kwitach... .

    Pozdrawiam,

  3. #203

    Domyślnie

    A kto z Was był w sprawie kredytu w PTF Bank-u? Jakie tam stawiają warunki i czy warto?

  4. #204
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar andrzejka
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    8.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    216

    Domyślnie Re: ING

    Cytat Napisał DMK
    Cytat Napisał andrzejka
    Oj chyba nie Banki stosują kursy podawAne w tabeli NBP a
    taaaak? a ktore?
    A PKO BP na przykład

  5. #205

    Domyślnie

    My skorzystaliśmy z rady Maćka-MZM (dzięki! ) i oferty Nordea. Chcieliśmy przewalutować kredyt złotówkowy na CHF.
    PKO BP, w którym mieliśmy kredyt złotówkowy, nie był w stanie zaoferować warunków porównywalnych do Nordei, zresztą porównaliśmy bardzo gruntownie jescze 8 innych ofert (w każdym banku spędzona godzina... ).

    Nordea ma świetną rzecz dla tych, którzy dumają o kredycie konsolidacyjnym - a na zakończenie budowy nierzadki to przypadek: tu karta kredytowa wyssana do cna, tu debecik w koncie, a tu jeszcze pożyczka u teściowej ... W ramach kredytu hipotecznego (czyli oprocentowanego znacznie niżej niż jakikolwiek konsolidacyjny) można wziąć do 20% wartość nieruchomości na dowolny cel. Jak ktoś chce odpocząc po budowie na Karaibach, albo wykończył autko wożąc worki z cementem i teraz potrzebuje nowe, też nie ma sprawy ...

    Dodatkowe punkciki dostali u mnie za najkrótszy wniosek kredytowy, jaki widziałam w moim życiu (a widziałam już kilka, niestety ) i w ogóle za minimalną papierologię - załatwiliśmy wszystko w 3 tygodnie - od pierwszej wizyty w banku do wypłaty kredytu.

  6. #206
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pomocna

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    1

    Domyślnie

    Zapraszam do Nordea

    Cytat Napisał kropi
    Kurde kurde.

    Faktycznie popatrzyłem dziś na kursy i franciszek czegoś słabuje. Hmm... A już miałem występować o CHF w PKO BP. Co tu robić co tu robić. Poradźcie w takiej sprawie:

    Muszę wziąć ok. 200 tys w sumie na działkę plus chałupę. Mam mieszkanie, pod które chcę wziąć kredyt hipoteczny i tę kasę wnieść jako wkład własny, co powinno obniżyć koszty kredytu. No i się gryzę do kogo uderzyć, robiłem rozpoznanie w zesżłym roku ale wiele się pozmieniało... Interesuje mnie brak opłat za wcześniejszą spłatę i (oczywiście) niski koszt tegoż kredytu.

  7. #207

    Domyślnie

    My tez sprawdzimy ten bank
    Człowiek całe życie się uczy i głupi umiera...

  8. #208

    Domyślnie Re: ING

    Cytat Napisał andrzejka
    Cytat Napisał ścigacz
    Oraz tak jak pisał ktoś wcześniej każdy bank ma swój własny kurs, który jest inny niż kantorowy.
    Oj chyba nie Banki stosują kursy podawAne w tabeli NBP a kantory rządzą się swoimi prawami-oczywiście zależnymi ale jednak swoimi

    Ale kredyt o krtórym piszesz jest atrakcyjny nie powiem

    To sprawdź!!! Jest to kurs NBP (ok!) ale zmieniony, i na pewno nie średni kurs.
    Nie ma to jak swój własny dom.

  9. #209

    Domyślnie

    Cytat Napisał m1arta
    A kto z Was był w sprawie kredytu w PTF Bank-u? Jakie tam stawiają warunki i czy warto?
    Ja mam kredyt w PTF. Miałem u nich dużo większą zdolność kredytową niż w innych bankach, transze rozliczają na pdst. wizyt weryfikaora na budowie.Natomiast same transze to koszmar, pstryczki po 40tys.zł z koszmarnymi opóźnieniami !!! Ja już przeskoczyłem na budowie wartość trzech transz a dostałem w wielkich bólach narazie tylko dwie. Skład budowlany gdzie biorę materiały zablokował mi ich wydawanie, to samo sklep hydrauliczny, zalegam już gościowi od poddasza, wylewek i hydrauliki. Zadatki za wannę, gres i terakotę też są już zagrożone, ich termin upływa 14 i 15.08. Ostatnio nie robię nic innego tylko tłumaczę się dlaczego nie ma kasy. A PTF uważa że wszystko jest w idealnym pożądku i kasa już powinna być. Ale jej nie ma. Boję się jeździć na budowę bo zalegam wykonawcom. Wściekły jestem przez to na nich strasznie !!!

  10. #210

    Domyślnie jestem na etapie kredytu

    Właśnie biorę się za szukanie odpowiedniego kredytu. Chcę kupić już gotowy stojący dom w zw z tym i kwota dużo wyższa (zastanawiam się czy mi tyle ktoś da, a obawiam się że moga być problemy ) Niestety jestem cykor i boję się rozpoczynać budowy bo tyle się naczytałam o tym jak sporadczynie budowa kończy się na kosztach wyliczonych na początku że wolę kupić coś co już stoi i czeka na mnie żebym mogła się tam wprowadzić. Słyszałam że BPH jest calkiem niezłe. Ide dzisiaj pogadać. Tak czytam sobie to forum i nie mam pojęcia czy PLN czy CHF czy może ktoś tak łopatologicznie wymienić za i przeciw. PLIS .

  11. #211
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Cytat Napisał magmi
    My skorzystaliśmy z rady Maćka-MZM (dzięki! ) i oferty Nordea. .
    Och ciesze sie ze moglem pomoc . Nordea ma tez jedna fajna rzecz - darmowe ubezpieczenie od nastepstw NW niestety tylko jednego kredytujacego.

    Pozdrawiam
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  12. #212

    Domyślnie

    Oj tak - to ubezpieczenie...
    Mąż patrzył na mnie jakoś podejrzliwie, gdy mu o tym mówiłam (to on jest ubezpieczony)...
    A tak na poważnie, to jest to niewątpliwy, dodatkowy plus.

  13. #213

    Domyślnie

    A ja czekam az ktos z NORDEI sie laskawie do mnie odezwie...
    Człowiek całe życie się uczy i głupi umiera...

  14. #214

    Domyślnie kredyt

    właśnie się umówiłam z panią z Nordea ciekawe co powie w DOM Banku zaoferowali mi kredyt na 30 lat w CHF rata 1580 kwotę 325000 co o tym sądzicie

  15. #215
    Guest

    Domyślnie Re: kredyt

    Cytat Napisał samosia
    właśnie się umówiłam z panią z Nordea ciekawe co powie w DOM Banku zaoferowali mi kredyt na 30 lat w CHF rata 1580 kwotę 325000 co o tym sądzicie
    Sporo, ale kwota kredytu i czas kredytowania tez nie najmniejsze...
    W PLN pewnie by było ze 2500
    Widzę, ze Nordea ma coraz lepsze notowania
    Na razie w 100% na to zasługują - mam nadzieję, że rosnąca popularność ich nie popsuje

  16. #216

    Domyślnie

    z nimi rozmowa we wtorek niestety muszę wziąć taki kredyt (o zgrozo ) kaski nie ma a domek chce mieć nie wyobrażam sobie nic innego. Całkiem niezła oferta tylko raty mogłyby być cipkę mniejsze

  17. #217

    Domyślnie

    samosia moze pocieszy Cie to, ze my bierzemy 380 tys... DomBank zaproponowal raty ok 1700 na 30 lat.

    A z Nordei nadal nikt sie nie odezwal
    Człowiek całe życie się uczy i głupi umiera...

  18. #218
    2mm
    Guest
    2mm

    Domyślnie

    380 tys na 30 lat po 1,7 tys.? to daje jakies 3,5% więc chyba nie w PLN a jak na CHF to dość dużo?

  19. #219

    Domyślnie

    CHF, to wstepna oferta - na razie jest mowa o 3% z mozliwoscia negocjowania...
    Człowiek całe życie się uczy i głupi umiera...

  20. #220

    Domyślnie

    Byłam wczoraj w PKO BP i wiecie co mam zdolność na mój domeczek
    Tylko go muszę sobie jeszcze troszkę poszukać. Ale faktycznie 380 to sporo ale z takimi ratami nie wygląda to aż tak bardzo strasznie. Przecierpi się te 30 lat ale za to w jakich warunkach z ogródkiem pieskiem no i tym jedynym ... domeczkiem

Strona 11 z 337

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony