dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 337
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 6726
  1. #221

    Domyślnie

    Cytat Napisał samosia
    Byłam wczoraj w PKO BP i wiecie co mam zdolność na mój domeczek
    Tylko go muszę sobie jeszcze troszkę poszukać. Ale faktycznie 380 to sporo ale z takimi ratami nie wygląda to aż tak bardzo strasznie. Przecierpi się te 30 lat ale za to w jakich warunkach z ogródkiem pieskiem no i tym jedynym ... domeczkiem
    odwazna jestes!!!!!!

  2. #222

    Domyślnie

    do odwaznych swiat nalezy
    Człowiek całe życie się uczy i głupi umiera...

  3. #223

    Domyślnie

    tak blisko tematu: interesuje mnie jakież to dokumenty banki chcą obaczyć? ????
    generalnie to chodzi mi o sprawy związane z zarobkami -- -- - bo u mnie kurczę - to ja się będę musiał najpierw przygotować do wizyty w banku ........

    no nieważne - potrzeba mnie 100.000 zł

    drugie tyle mam. (prawie )
    to wystarczy mam nadzieję na wprowadzenie się bez konieczności wykańczania poddasza (możemy na razie zamieszkać na dole).
    czas zasadzić drzewo...

  4. #224

    Domyślnie

    Witam Forumowiczów.
    Czy ktoś z Was interesował się kredytem w BGŻ -ecie. Moim zdaniem mają teraz świetna promocję na kredyty. Przymierzam się do zadłużenia właśnie tam. Czy ktoś ma jakieś doświedczenia z kredytem zaciągniętym w BGŻ??
    Pozdrawiam serdecznie Forumowiczów

  5. #225

    Domyślnie

    z BGŻ jeszcze nie gadała ale dzieki udam się i do nich dzisiaj rozmowa w DOM BANKU zobaczymy co mi powiedz. Mam nadzieję że pozwolą mi na mój domeczek (którego z reszą jeszcze nie mam tzn. szukam ale chociaż już wiem czego chcę )

  6. #226

    Domyślnie

    Cytat Napisał samosia
    dzisiaj rozmowa w DOM BANKU zobaczymy co mi powiedz. Mam nadzieję że pozwolą mi na mój domeczek (którego z reszą jeszcze nie mam tzn. szukam ale chociaż już wiem czego chcę )
    z pewnością dadzą Ci dobrą ofertę, są dość elastyczni. Tylko uwazaj, bo na poczatku wydają się fantastyczni a potem.... Mówią np., że różnica między wartością nieruchomości a kwotą kredytu to jest wkład własny - wszystko fajnie dla osób takich jak my - bez grosza właściwie Nas to ucieszyło, zrobiliśmy operat - oczywiście przez rzeczoznawcę - wymagali tego w innym banku. Z operatu wyszło nam 600 tys. okazało się, że dla DomBanku operat jest g... wart Ich ANALITYK wycenil na 450 tys.
    Człowiek całe życie się uczy i głupi umiera...

  7. #227

    Domyślnie

    Życzę powodzenia przy zaciąganiu kredytu. Ale spawdź ten W BGŻ-cie również (ja tam prawdopodobnie wezmę). Przy 50 % udziału własnego mam 2,25 % w CHF oraz 0,2 % prowizję. Wyzsze oprocentowanie jest gdy finansują całość nieruchomości. Lubję ten bank bo mam tam konto od chyba 10 lat i jestem bardzo zadowolona.
    Pozdr
    Pozdrawiam serdecznie Forumowiczów

  8. #228

    Domyślnie

    BGŻ może i ma dobrą ofertę, ale nie lepszą od innych banków. Mam tam konto i tez mnie naciągali na kredyt u nich. Prowizja bardzo niska,marża 1% ale wymagane 80% faktur i tu nie dało się niestety nic z nimi wynegocjować. Wybrałem PKO BP, gdzie bonusów trochę więcej, ale faktury nie potrzebne, a i wizyta inspektora dwa razy tańsza niż w BGŻ.
    Cezar

  9. #229

    Domyślnie

    wizyta na budowie gratis - tak mi powiedziano
    Pozdrawiam serdecznie Forumowiczów

  10. #230

    Domyślnie

    pewnie chodzi o wizytę w celu oszacowania wartości i zgodności z kosztorysem. Każda wizyta przed wypłatą kolejnej transzy 150 zł.
    Cezar

  11. #231

    Domyślnie

    witam jestem po rozmowie.
    niestety nie wygląda tak kolorowo. Na mnie samą dadzą ale tylko 255 tys. raty 1168 na 30 lat. z moim facetem oczywiście razem mamy zdolność kredytową na duuuuużo więcej ale.... ma nieuregulowaną służbę wojkową i kredyt na 325 na 30 lat rata 1980 jakos tak. Odestki 2 razy większe Jestem wściekła. buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Ale nie poddaję się szukam dalej

  12. #232

    Domyślnie

    samosia a probowalas w mBanku?
    Człowiek całe życie się uczy i głupi umiera...

  13. #233

    Domyślnie

    nie tam mnie jeszcze nie było , a warto

  14. #234

    Domyślnie

    Ja mam w tej chwili kredyt w mBanku i bardzo go sobie chwalę Niestety na tak duzy jak teraz potrzebujemy i z refinansowaniem - sami nie jestesmy zdolni - ze wspolkredytobiorcami moga nam dac tylko na 19 lat, za duze raty dla nas wychodza...

    DomBank opuscil na 2,61% - brać?
    Człowiek całe życie się uczy i głupi umiera...

  15. #235

    Domyślnie

    Witam jako że interesuje mnie ten wątek bo jeszcze jestem przed, a do tej pory dowiedziałam się że niektórzy negocjują warunki i stąd pytanie przed/po złożeniu wniosku, przed podpisaniem umowy po przyznaniu jak to dokładnie wygląda

  16. #236

    Domyślnie

    A co powiecie na BGZ ? Czy ktos ma doswiadczenia z tym bankiem.

    Zaproponowali mi 2,25 % w CHF z mozliwoscia negocjacji do 1,75% przy wkladzie wlasnym powyzej 50%. Marza 0,2 %. Brak dodatkowych prowizji za nadplaty. Co o tym myslicie ?

    Czy ktos ma jakies doswiadczenia z BGZ ?

    Pozdraiam

  17. #237

    Domyślnie

    Z BGŻ nie ale PKOBP a Twoja oferta na 1 rzut rewela!!!1
    PRO

  18. #238

    Domyślnie

    Cytat Napisał alex_
    Witam jako że interesuje mnie ten wątek bo jeszcze jestem przed, a do tej pory dowiedziałam się że niektórzy negocjują warunki i stąd pytanie przed/po złożeniu wniosku, przed podpisaniem umowy po przyznaniu jak to dokładnie wygląda
    Tylko i wyłącznie na etapie wybierania oferty . Ważne jest aby wszędzie podawać te same informacje . Zdarza sie że ktos podaje różne ( czasami te różnice są bardzo niewielkie ) kwoty np wartości nieruchomości i kwotę kredytu . Może się okazać że różnica kilku tysięcy zmienia oferte bo raz udział własny jest np do 20% innym razem powyżej 20% inwestycji . Negocjować zawsze mozna .... i warto .

  19. #239

    Domyślnie

    A czy ktoś brał kredyt w PLN w PKO SA. Czy warto brac kredyt w zł? Jakoś ten CHF tani i jest duża obawa, że podrożeje. Co Wy na to?????
    Pozdrawiam serdecznie Forumowiczów

  20. #240

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agawik
    Tylko i wyłącznie na etapie wybierania oferty . Ważne jest aby wszędzie podawać te same informacje .
    Dzięki za odpowiedź. Faktycznie zauważyłam spore różnice dlatego staramy się wszędzie te same cyferki podawać
    ale nadal się boję a zrobić to muszę i problem w tym że chciałabym zrobić to bardzo dobrze a to jest strasznie trudne i nikt nie da gwarancji
    ciekawi mnie tylko jeszcze jedno czy faktycznie jak wezme stałe oprocentowanie mogę później renegocjować warunki i zmniejszyć z uwagi na sytuację na rynku czy jest tak że obowiązują warunki w momencie podpisywania tak jak np. przy operatorach telefonicznych

Strona 12 z 337

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony