dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 285 z 337
Pokaż wyniki od 5.681 do 5.700 z 6726
  1. #5681
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Z ostatniej chwili, pytanie analityka pko bp, do mojego brata:

    -czy Pan będzie w tym domu mieszkał?

    Skąd oni te pytania biorą?
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  2. #5682

    Domyślnie

    Ehhh, to moja pierwsza wizyta na forum i już pierwszy post, ale przed momentem nieźle się załamałam...
    Staramy się z mężem o kredyt na rozbudowę domu, 160 tys na 30 lat... może jestem mega naiwna ale spodziewałam się rat maksymalnie na poziomie 800 - 850 zł miesięcznie (bo rozumiem, że to co będę płacila "na stałe" to ta "docelowa rata całkowita", tak?) . Dzisiaj otrzymaliśmy wstępne warunki od Getin Banku i miny nam zrzedły... Nie wiem co sądzić o tych warunkach bo w zasadzie pośredniczy doradca i powinno być wszystko ok. więc może po prostu mam wymagania totalnie nieżyciowe....

    marża wyjściowa
    1.84%
    podwyższenia marży
    1%
    zabezpieczenie na nieruchomości osoby trzeciej
    2%(do czasu wpisu hipoteki)

    podwyższenie marży NWW
    -
    docelowa rata odsetkowa (szacunek)
    795,18 PLN

    wskaźnik MR
    1 900 PLN

    podwyższenie marży ub. Życie GNB
    0.1
    redukcja marży ub. Życie GNB
    0.1
    redukcja marży
    0.1%
    (promocja cenowa)
    marża w dniu udzielenia
    4.74%
    docelowa rata całkowita (szacunek)
    967,82 PLN

    rata do zdolności
    1 145,63 PLN

    indeks bazowy dla waluty w dniu decyzji
    3.02%(3M)
    oprocentowanie w dniu udzielenia
    7.76%
    oprocentowanie
    zmienne
    marża docelowa
    2.74%


    DTI
    25.88%

    LTV netto
    64.00%
    LTV brutto
    64.00%
    LTV łączne
    66.27%

  3. #5683
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) SPECJALISTA DS. KREDYTÓW Avatar Murator FINANSE
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    791

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    Z ostatniej chwili, pytanie analityka pko bp, do mojego brata:

    -czy Pan będzie w tym domu mieszkał?

    Skąd oni te pytania biorą?
    hehe... niech się brat nie zdziwi jak już się wybuduje i w nocy bank będzie sprawdzał czy śpią w tym domu zgodnie z oświadczeniem...


    Cytat Napisał malpazielona Zobacz post
    Ehhh, to moja pierwsza wizyta na forum i już pierwszy post, ale przed momentem nieźle się załamałam...
    Staramy się z mężem o kredyt na rozbudowę domu, 160 tys na 30 lat... może jestem mega naiwna ale spodziewałam się rat maksymalnie na poziomie 800 - 850 zł miesięcznie (bo rozumiem, że to co będę płacila "na stałe" to ta "docelowa rata całkowita", tak?) . Dzisiaj otrzymaliśmy wstępne warunki od Getin Banku i miny nam zrzedły... Nie wiem co sądzić o tych warunkach bo w zasadzie pośredniczy doradca i powinno być wszystko ok. więc może po prostu mam wymagania totalnie nieżyciowe....


    A dlaczego akurat Getin?
    albo był problem ze zdolnością co jest zrozumiałe i z góry wiadomo że oferta będzie trochę gorsza, albo doradca to pracownik open finance lub home broker i tak doradził.

    Wniosek został złożony w innych bankach czy tylko getin?
    Ostatnio edytowane przez Murator FINANSE ; 07-07-2013 o 15:35
    Małgorzata Gronowska- Krawczyk

    Ekspert ds. kredytów Murator FINANSE
    Manager ds wsparcia sprzedaży
    tel. kom.: 604 057 193
    [email protected]
    www.muratorfinanse.pl
    Zapraszam na FB: Murator Finanse

    Skorzystaj z naszych aktualnych promocji:
    Z nami warto! I bez dodatkowych kosztów!
    Nie ma sytuacji bez wyjścia - staramy się szukać rozwiązania i!

  4. #5684
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    u mnie już kredyt podpisany. Innych głupich pytań nie było.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  5. #5685

    Domyślnie

    Cytat Napisał Murator FINANSE Zobacz post
    A dlaczego akurat Getin?
    albo był problem ze zdolnością co jest zrozumiałe i z góry wiadomo że oferta będzie trochę gorsza, albo doradca to pracownik open finance lub home broker i tak doradził.

    Wniosek został złożony w innych bankach czy tylko getin?
    Ze zdolnością problemów raczej nie było (podobno moglibyśmy wziąć bez problemow kredyt do 340 tys.)
    Taaak Open Finance...
    Złożyliśmy jeszcze wnioski do BZ WBK (nie chcieli użyczenia hipoteki, a z tego musimy skorzystać), PKO BP (odstraszyło nas zbyt drobiazgowe rozliczenie kredytu - budujemy sposobem gospodarczym), ING i tego Getin banku... z ING nie mamy jeszcze warunków...powoli zaczyna nam się spieszyć, ale z tymi warunkami to już nic nie wiem...

  6. #5686
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) SPECJALISTA DS. KREDYTÓW Avatar Murator FINANSE
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    791

    Domyślnie

    Cytat Napisał malpazielona Zobacz post
    Ze zdolnością problemów raczej nie było (podobno moglibyśmy wziąć bez problemow kredyt do 340 tys.)
    Taaak Open Finance...
    Złożyliśmy jeszcze wnioski do BZ WBK (nie chcieli użyczenia hipoteki, a z tego musimy skorzystać), PKO BP (odstraszyło nas zbyt drobiazgowe rozliczenie kredytu - budujemy sposobem gospodarczym), ING i tego Getin banku... z ING nie mamy jeszcze warunków...powoli zaczyna nam się spieszyć, ale z tymi warunkami to już nic nie wiem...
    ING dość szybko ostatnio wydaje decyzję więc może warto poczekać.
    Małgorzata Gronowska- Krawczyk

    Ekspert ds. kredytów Murator FINANSE
    Manager ds wsparcia sprzedaży
    tel. kom.: 604 057 193
    [email protected]
    www.muratorfinanse.pl
    Zapraszam na FB: Murator Finanse

    Skorzystaj z naszych aktualnych promocji:
    Z nami warto! I bez dodatkowych kosztów!
    Nie ma sytuacji bez wyjścia - staramy się szukać rozwiązania i!

  7. #5687
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wojt_c

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-863
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam
    Mam problem-
    dostaliśmy kredyt w 2 bankach- a teraz nie wiemy na co się zdecydowac -deutshe bank a opcją oszczedzania, czy kredit agricole w promocji 3x0%

    DB:
    marża 1.2%, podwyższona do czasu wpisu banku do hipoteki o 1.2%, potem dochodzi ubezpieczenie nieruchomosci wzrost mar zy do łącznej wys. 1.34%, kwota 300 tys
    okres kredytowania 30 lat dodatkow wpłacane 180 zł miesiecznie na plan finansowy oszczedzania(GENERALI) z tego 9złodbieranejest na zarządzanie planem.
    zakladamy konto za 12 zł, , musimy miec karte kredytowa i konto przez 5 lat-karta płatna 60 zł /rok+ 1x/3mce transakcja musi byc przez te 5 lat. po okresie 5 lat mozna zrezygnowac z konta i karty. Pieniadze z planu oszczedzania mozna bezplatnie ywpłacic po 10 latacjh a obowiązek oszczedzania mamy przez 5 lat.
    Zapisy w załączniku umowy sa takie, zenp. Bank bedzie miał prawo weryfikowac wartosc nieruchomości i wymagac operatu szacunkowego, gdyby wartosc nieruchomosci była za niska(obecnie 947 tys jako zabezpieczenie banu).Ltv około 32%
    transze 4 -okres karencji 1 rok- rozliczanie transzy-podobno pracownik banku przyjezdza na inspekcję, robi zdjęciqa, npotatki, wpis do dziennika sprawdza.

    Nie wiemy na ile elastyczny jest bank z inspekcjami.

    CA: marza 1.2%
    podwyzszona o 0.4 do czasu wpisu do hipoteki.

    ponadto konto za darmo, dochodzi tu obowiazkowe ubezpieczenie na zycie 0.0299% wart zadłuzenia na mc, ubezpieczenie nieruchomości 0.0078% wart nieruchomości

    wczesniejsza spłata kredytu od razu - 0 zł, brakm karencji-od razu spłacamy kredyt ale- co do transz- rozliczyc transze trzeba w 3 mce- to jest bardzo duze ograniczenie dla nasbo mozemy się nie wyrobic, nie wiemy jakie sa konsekwencje niedotrzymania tego 3mcznego terminu.
    kontrole po 3 transzach przez inspektora z zewwwnątrz.Podobno
    w obydwu bankach nie ma kontroli po ostatniej transzy- jest tylko odbiór budynku, ale nie znalazłam takiego zapisu.
    Chcialibysmy zaoszczedzic na niektórych transzach budujac systemem gospodarczym...
    i teraz nie wiemy który kredyt wybrac...
    pomocy!

    który bank jest elastyczny i łatwo się z nim buduje- który moze sparawiac problemy- rozliczanie w Credit Agricole jest na podatawie inspekcji a warunkiem wypłaty kolejnej transzy jest wykonannie 80% zapisanych w harmonogramie prac.

    Uprzejmie proszę o jakieklowiek logiczne podpowiedzi, bo tak naprwadę oferty znacznie się różnią- ale podejscie banku do samego etapu budowania jest dla nas także istotne.
    Jelsi miał ktokolwiek z Państwa stycznosc z tymi bankami- już po etapie zatwierdzenia umów-byłbym wdzięczny za odpowiedź i podpowiedź
    dziękuję i czekam na życzliwe odpowiedzi
    Ostatnio edytowane przez wojt_c ; 14-07-2013 o 12:30

  8. #5688
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wojt_c

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-863
    Posty
    9

    Domyślnie

    zapomniałem dodac craedit agricole- kredyt 300 tys, na 30 lat , ltv 37, suma zabezpieczenia w postaci wybudowanego domu 874tys. (TO kredyty nba dokonczenie budowy domu)

  9. #5689
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    CODI

    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    173

    Domyślnie

    Za moment będę miał ten sam problem. Kredyt mam wyższy ale warunki te same. Chętnie posłucham odpowiedzi
    Zaczynamy.....

  10. #5690
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) SPECJALISTA DS. KREDYTÓW Avatar Murator FINANSE
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    791

    Domyślnie

    z doświadczenia powiem że bardzo rzadko spotykam się aby któryś z moich klientów miał problem z wypłatą transz w DB lub CA jeśli robili wszystko zgodnie z kosztorysem.

    Aby doradzić która oferta jest lepsza trzeba ustalić jakie dokładnie wymagania ma Pan co do kredytu. Czy chce Pan wcześniej spłacić, czy znośne są dla Pana programy oszczędnościowe typu DB Inwestuj w przyszłość.

    Proszę pamiętać że po 5 latach w DB może Pan zawiesić płatność składek, więc nie jest to koszt a raczej zamrażanie środków, które po kolejnych 5 latach są wybierane bez prowizji wyjściowej.
    DB ciekawie rozegrał kwestię produktów pobocznych, bo myśl że za 5 lat nie będę miał żadnych innych kosztów niż rata, dla niektórych przechyla szale. Ubezpieczenie nieruchomości jest wymagane, ale niekoniecznie w DB...

    w CA ubezpieczenie na życie jest przez cały okres, więc jeśli chcemy trzymać kredyt przez dłuży czas to oferta z roku na rok w stosunku do DB się pogarsza.


    Cytat Napisał CODI Zobacz post
    Za moment będę miał ten sam problem. Kredyt mam wyższy ale warunki te same. Chętnie posłucham odpowiedzi
    My jeszcze temat będziemy omawiać dokładnie... proszę mi wierzyć
    Małgorzata Gronowska- Krawczyk

    Ekspert ds. kredytów Murator FINANSE
    Manager ds wsparcia sprzedaży
    tel. kom.: 604 057 193
    [email protected]
    www.muratorfinanse.pl
    Zapraszam na FB: Murator Finanse

    Skorzystaj z naszych aktualnych promocji:
    Z nami warto! I bez dodatkowych kosztów!
    Nie ma sytuacji bez wyjścia - staramy się szukać rozwiązania i!

  11. #5691
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wojt_c

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-863
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam, dziękuję za odpowiedź
    zastanowiła mnie ta prowizja - nie bardzo wiem co to jest ta prowizja wyjściowa-bez prowizji wyjściowej wybieram ??? Czy to jest ta jednorazowa płatna z góry skladka na fundusz inwestycyjny- 60 zł na kazde pożyczone 100 000?

  12. #5692
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) SPECJALISTA DS. KREDYTÓW Avatar Murator FINANSE
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    791

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojt_c Zobacz post
    Witam, dziękuję za odpowiedź
    zastanowiła mnie ta prowizja - nie bardzo wiem co to jest ta prowizja wyjściowa-bez prowizji wyjściowej wybieram ??? Czy to jest ta jednorazowa płatna z góry skladka na fundusz inwestycyjny- 60 zł na kazde pożyczone 100 000?
    Prowizja za wyjście z tego produktu finansowego. Po 10 latach nie ma opłat za wypłatę środków. Ten produkt nazywa się DB Inwestuj w Przyszłość i jest on liczony 60 zł na kazde pożyczone 100 000
    Małgorzata Gronowska- Krawczyk

    Ekspert ds. kredytów Murator FINANSE
    Manager ds wsparcia sprzedaży
    tel. kom.: 604 057 193
    [email protected]
    www.muratorfinanse.pl
    Zapraszam na FB: Murator Finanse

    Skorzystaj z naszych aktualnych promocji:
    Z nami warto! I bez dodatkowych kosztów!
    Nie ma sytuacji bez wyjścia - staramy się szukać rozwiązania i!

  13. #5693

    Domyślnie

    witam
    Już na samym początku "bitwy" problem,okazało się że bank nie chce uznać zarobków mojej żony z tytułu umowy o prace na czas określony.
    Małżonka moja jest lekarzem który odbywa staż obowiązkowy (13miesięcy) ,potem własna praktyka lekarska będzie otwarta.
    Moje pytanie,czy mamy się nastawić że w wszystkich bankach tak do tego podejdą??
    Bo bez żony mam zdolność kredytową "na styk"
    320 000 na 30 lat kredyt hip.mix. 280 000 na dom 40 000 na spłatę obecnych zadłużeń
    Ostatnio edytowane przez highlander83 ; 05-08-2013 o 15:42

  14. #5694
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    mam w DB i sobie chwale, brak problemów z wyplata transz, wysylalem maila z tym co zrobione i w jakim % ,to było zestawiane z kosztorysem budowy, przyjezdzal pracownik i robil dok.foto

  15. #5695
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) SPECJALISTA DS. KREDYTÓW Avatar Murator FINANSE
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    791

    Domyślnie

    Cytat Napisał highlander83 Zobacz post
    witam
    Już na samym początku "bitwy" problem,okazało się że bank nie chce uznać zarobków mojej żony z tytułu umowy o prace na czas określony.
    Małżonka moja jest lekarzem który odbywa staż obowiązkowy (13miesięcy) ,potem własna praktyka lekarska będzie otwarta.
    Moje pytanie,czy mamy się nastawić że w wszystkich bankach tak do tego podejdą??
    Bo bez żony mam zdolność kredytową "na styk"
    320 000 na 30 lat kredyt hip.mix. 280 000 na dom 40 000 na spłatę obecnych zadłużeń

    Jak zdolność bez żony będzie (nawet na styk) to nie ma problemu.
    Ale wiadomo jak jest, dobrze byłoby gdyby przyjęli dochód. Pytanie brzmi ile już trwa taki staż? Czy żona zostaje po stażu u danego pracodawcy?
    Ogólnie staż jest słabo akceptowany, ale jako że to lekarz, na odstępstwo można w niektórych bankach próbować.
    Małgorzata Gronowska- Krawczyk

    Ekspert ds. kredytów Murator FINANSE
    Manager ds wsparcia sprzedaży
    tel. kom.: 604 057 193
    [email protected]
    www.muratorfinanse.pl
    Zapraszam na FB: Murator Finanse

    Skorzystaj z naszych aktualnych promocji:
    Z nami warto! I bez dodatkowych kosztów!
    Nie ma sytuacji bez wyjścia - staramy się szukać rozwiązania i!

  16. #5696

    Domyślnie

    Witam,odwiedziliśmy 11 banków i wszędzie jeszcze gorzej niż w pko bp
    Budowanie się z kaską na "styk" to duże ryzyko,a ja lubię spać spokojnie
    pozdro

  17. #5697
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Po raz kolejny przestrzegam przed jakimkolwiek kontaktem z bankiem

    MILLENNIUM

    KUSZĄ NISKIM OPROCENTOWANIEM TYLKO PO TO BY PRZEJĄĆ WASZ DOM I BUDOWĘ!!!!
    NIE ZAMIERZAJĄ WYPŁACAĆ TRANSZ!!!
    NIe słuchajcie doradcy, on ma płacone by naganiać klientów do konkretnego banku!

    Moja budowa opóźniła się o rok (jeden sezon budowlany) z powodu odmowy wypłaty transzy. Teraz zaczyna się to samo. Wniosek o transzę poszedł półtora tygodnia przed datą wypłaty transzy - termin minął ale pieniędzy na koncie nie ma. Telefonu, maila lub jakiegokolwiek pisma wyjasniającego nie ma.
    Nie mogę zapłacić wykonawcy, nie mogę zamówić towaru. Dobrze, że mam możliwośc pozyczenia pieniędzy od rodziny i zapłacenia firmie, bo inaczej spaliłabym się ze wstydu.
    Od półtora roku buduję za swoje pieniądze a nie za kredyt, bo pieniędzy nie mogę sie doprosić.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 11-08-2013 o 12:40

  18. #5698
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) SPECJALISTA DS. KREDYTÓW Avatar Murator FINANSE
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    791

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Po raz kolejny przestrzegam przed jakimkolwiek kontaktem z bankiem

    MILLENNIUM

    KUSZĄ NISKIM OPROCENTOWANIEM TYLKO PO TO BY PRZEJĄĆ WASZ DOM I BUDOWĘ!!!!
    NIE ZAMIERZAJĄ WYPŁACAĆ TRANSZ!!!
    NIe słuchajcie doradcy, on ma płacone by naganiać klientów do konkretnego banku!
    tak, a klienci są niewidomi i nie potrafią liczyć... każdy bank płaci za kredyt zamknięty, bo na tym to polega. Gdyby jednak w 3 ofertach złożonych oferta Millennium byłaby najgorsza to nawet gdyby proponowali gruszki na wierzbie ciężko byłoby wytłumaczyć że akurat ten bank jest lepszy pomimo najgorszej marży.
    Jestem naprawdę ciekaw po czym została wniesiona taka teoria...

    Co do wypłaty transz to zdarzają się takie przypadki... proszę napisać reklamację i opisać sprawę, jeśli telefony i maile nic nie dają proszę podejść do banku.
    Małgorzata Gronowska- Krawczyk

    Ekspert ds. kredytów Murator FINANSE
    Manager ds wsparcia sprzedaży
    tel. kom.: 604 057 193
    [email protected]
    www.muratorfinanse.pl
    Zapraszam na FB: Murator Finanse

    Skorzystaj z naszych aktualnych promocji:
    Z nami warto! I bez dodatkowych kosztów!
    Nie ma sytuacji bez wyjścia - staramy się szukać rozwiązania i!

  19. #5699
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Bardzo załuję, że sama nie załatwialam kredytu. Przynajmniej mogłabym mieć jedynie do siebie pretensje.
    Bo nie tylko liczy się najniższa marża ale również stosunek do klienta. Po co mi najtańszy kredyt na papierze, jak nie mogę go dostać w rzeczywistości?

    Dlatego piszę, by nie słuchać tylko doradcy przy wyborze banku ale osób, które muszą się z bankami użerać na codzień.

    Mam na wtorek zapłacić za tynki wykonawcy. Transza miała być w piątek. Żadnych uwag w oddziale nie było gdy składaliśmy papiery. Do piątku żadnego telefonu, maila z ostrzeżeniem, że coś się nie zgadza. W sobotę chciałam wypłacić gotówkę dla majstra a konto puste. Miałam przez weekend zrobić zamówienia towaru na dlasze prace i nie mogłam.
    To już kolejny numer jaki nam wyciął bank, więc to działanie celowe, a nie przypadkowa opieszałość.
    Mogę sobie pisac reklamacje, co z tego jak mała szansa, że we wtorek będe miała pieniądze?

    A kto mi zapłaci za straty z powodu opóźnienia budowy o ROK?!

  20. #5700
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) SPECJALISTA DS. KREDYTÓW Avatar Murator FINANSE
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    791

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Bardzo załuję, że sama nie załatwialam kredytu. Przynajmniej mogłabym mieć jedynie do siebie pretensje.
    Bo nie tylko liczy się najniższa marża ale również stosunek do klienta. Po co mi najtańszy kredyt na papierze, jak nie mogę go dostać w rzeczywistości?

    Dlatego piszę, by nie słuchać tylko doradcy przy wyborze banku ale osób, które muszą się z bankami użerać na codzień.

    Mam na wtorek zapłacić za tynki wykonawcy. Transza miała być w piątek. Żadnych uwag w oddziale nie było gdy składaliśmy papiery. Do piątku żadnego telefonu, maila z ostrzeżeniem, że coś się nie zgadza. W sobotę chciałam wypłacić gotówkę dla majstra a konto puste. Miałam przez weekend zrobić zamówienia towaru na dlasze prace i nie mogłam.
    To już kolejny numer jaki nam wyciął bank, więc to działanie celowe, a nie przypadkowa opieszałość.
    Mogę sobie pisac reklamacje, co z tego jak mała szansa, że we wtorek będe miała pieniądze?

    A kto mi zapłaci za straty z powodu opóźnienia budowy o ROK?!
    Klientów którzy mają kredyt w Millennium jest bardzo dużo, i nie wszyscy mają problemy z wypłatą transz, znam osobiście wielu którzy chwalą sobie akurat ten bank. Można mieć najlepszą ofertę jak na swoje możliwości i nie mieć problemów np. z tymi transzami. Gdyby ktoś mógł przewidzieć że pół roku po wypłacie kredytu będzie problem z wypłatą transz to mógłby pracować jako jasnowidz a nie doradca.

    Ja bym tak czy siak reklamację napisał, i starał się dociec co jest przyczyną, aby nie dopuścić do tego w przyszłości.
    Małgorzata Gronowska- Krawczyk

    Ekspert ds. kredytów Murator FINANSE
    Manager ds wsparcia sprzedaży
    tel. kom.: 604 057 193
    [email protected]
    www.muratorfinanse.pl
    Zapraszam na FB: Murator Finanse

    Skorzystaj z naszych aktualnych promocji:
    Z nami warto! I bez dodatkowych kosztów!
    Nie ma sytuacji bez wyjścia - staramy się szukać rozwiązania i!

Strona 285 z 337

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony