dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 57 z 57
  1. #41

    Domyślnie

    To ja dorzuce jeszcze jednego Blizniaka: mój młodszy syn urodził się dokładnie w moje urodziny. Pedantyzm mu więc nie grozi.

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    No to dołożę jeszcze jednego Bliźniaka/mój mąż/ i Wodnik /ja/ staż za dwa tygodnie stuknie 15 lat.Czytając post Alicjanki miałam wrażenie, że pisze o moim mężu wypisz wymaluj wszędzie jego bardzo potrzebne papiery.Jak czasem delikatnie coś sprzątnę to dowiaduję się,że "nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu" bo zupełnie jest zagubiony w uporządkowanym obszarze.

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Może potrzebna nam jakaś grupa wsparcia, żeby się chodziaż pożalić...?

  4. #44

    Domyślnie

    On 2002-10-03 14:35, Alicjanka wrote:
    Nie mogę się tu odnaleźć, bo ani gotować ani sprzatać nie lubię. Fachowiec? W jakiej dziedzinie???? :-O

    Jedyny podział w którym się odnajduję to:
    - na tych którzy są bardziej żarłoczni niż leniwi (gotują żeby zjeść)
    - i tych co są bardziej leniwi niż żarłoczni (nie jedzą nic, byle tylko nie gotować)
    Jestem z tej drugiej kategorii... Niestety!

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Alicjanka dnia 2002-10-03 14:37 ]</font>


    Ja też.... Jak Piotrek gdzieś jedzie to mam wizje śmierci głodowej.....
    Zaczęłam się stawiać na początku więc: nie gotuję, nie prasuję, piorę sporadycznie, jeszcze tylko sprzątanie mi zostało....
    I odwieczne odpowiadnie na "A gdzie jest...."
    "Koszula jest tam gdzie była, tylko przesunięta o 5 cm w prawo, kotku..."

  5. #45

    Domyślnie

    Ciekawe z tymi Bliźniakami...
    Jaka byłaby statystyka forumowiczów per znak zodiaku ? I czy to coś znaczy ?

    Nasz staż to 4 lata, Baran'74 i .... Bliźniak'65

    A Panna to mój tato, pedantyczny w swojej szafie i kilku szufladach. A w garażu to już nie za bardzo...

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    He he he, ale się zebrało na damskie gadki.
    Chociaż w wypowiedzi Alicjanki (miej więcej środek pierwszej strony) wygląda jakbym patrzył lustro........
    Uwaga do wszystkich czytających panów (nawet zodiakalnych bliźniąt) - trzeba pogadać o samochodach, piłce nożnej (nasi wczoraj ładnie dokopali wszystkim innym), smakach piwa, babskiej głupocie...... Noooooooooooooooo, już się lepiej poczułem.
    Koziorożec '66

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Temat az wrzacy, wreszcie sobie Panie moga ponarzekac
    Majeczko, ja w niewielkim stopniu wplywam na zachowanie lepszej polowy, poniewaz nie zalezy mi na zmianie charakteru. Jak by to bylo jesli chcialo by sie zmieniac tylko cechy ktore mi nie odpowiadaja a te ktore odpowiadaja tolerowac. Trzeba sie uzupelniac, nawet skrajnie. Stad sie biora fascynacje i magnetyzm.
    Wcale nie jestem idealem.
    A niektorzy potrzebuja troszczyc sie o kogos.

  8. #48

    Domyślnie

    Ano dokopali
    W poniedzałek będę czynnie kibicować na Łazienkowskiej!

  9. #49

    Domyślnie

    O naszym związku mówię "tańcowała Ryba z Rakiem"
    Ja Raczek'70, mąż Ryby'64, córka też Raczek , staż 7 lat
    Podobno układ idealny, oba znaki wodne.
    A różnimy się bardzo, ja-żywioł, mąż-spokój, a nasz sposób pojmowania świata jest źródłem nieustających żartobliwych sporów i się ze sobą nie nudzimy...

  10. #50

    Domyślnie

    Alanta!
    Znowu nie widać Twoich buziek. Tylko jakieś czerwone krzyżyki. O tych buźkach już było w jednym wątku - więc weź się popraw rówieśniczko!
    Wszystko co tu mówicie jest prawdą.

    A swoją drogą to, że jest tu tak dużo Bliźniaków - to znaczy tylko tyle, że Bliźniak wszędzie się wepchnie, bo chce być wszechstronny.

  11. #51
    ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    z ostatniej chwili, UWAGA UWAGA!!
    mój roztrzepany i rozbałaganiony Wodnik nie pojechał dziś rano na budowę i spóźnił się do pracy, bo naprawiał pralkę + gratis zrobił 2 prania!!!
    z własnej nieprzymuszonej woli....
    Wielki Brat jest pod wrażeniem...

  12. #52

    Domyślnie

    Ja tez jestem pod wrażeniem...
    Mój mąż od siedmiu lat regularnie mnie pyta, który program ma ustawić na kolor, a który na białe a tabelka z instrukcją leży obok pralki...

  13. #53

    Domyślnie

    Też się pytam żony o takie głupoty...
    Nie dlatego żebym sam nie wiedział! Kobiety to uwielbiają, czuja się docenione i zaszczycone udzielonym zainteresowaniem i zaufaniem

  14. #54
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Wisłaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ale tego nie rozumieją nawet kobiety z Krakowa.

  15. #55

  16. #56
    ELITA FORUM (min. 1000)
    am

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    A ja wrócę jeszcze do mózgu. Nie wiem, czy mówimy o tym samym rysunku Alicjantka, ale ja widziałem przekrój mózgu mężczyzny. Wiecie jaki ośrodek zajmował najwięcej miejsca - SEX, SEX, SEX .

    Moja zona od 7 lat dzielnie mnie wychowuje (u udaje jej się

  17. #57
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    ...szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie życia z kobietą...

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony