dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 90
  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Napisał sotap
    Twoja matka raczej polonistką nie była
    Poczytaj swoje posty, przecietna 1,3 błędu/post!
    A twoja matka to polonistką, czy matematyczką w końcu była?
    Bo liczenie Ci lepiej idzie, niż pisanie.
    ataronoh

  2. #82
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sotap

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    5

    Domyślnie

    A dlaczego'' Ci '' napisałeś z dużej litery ,a '' twoja '' z małej '' ?

  3. #83

    Domyślnie

    "szybko pisze na kompie i sorry, ale w necie nie zwracam uwagi na"
    takie pierdoły jak wielkie literki
    "to jest przeciez mało ważne... "
    "Nikogo nei olewam, nie ma co sie unosic niepotrzebnie honorem. "

  4. #84
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    A wy nie macie większych problemów i do tego OT

  5. #85
    Ko***y
    Guest
    Ko***y

    Domyślnie

    Kominek być musi,ale my nie możemy być jego niewolnikami! Czyli musi być alternatywne żródło ogrzewania.Są takie dni,takie okazje,że brak kominka stawia pod znakiem zapytania nasz trud budowy domu.Ktoś na Forum napisał bardzo śmiesznie,że palenie w 1 roku to przyjemność,w 2 rutyna,w 3 obowiązek,w 4 męczarnia a w 5 robimy inne ogrzewanie. Może to niezbyt dokładnie zacytowałem,ale taki był sens.Honoratko,popieram Cię w sprawie błędów ortograficznych,jednak to nie daje Ci legitymacji na niechlujstwo w pisaniu postów.Pozdrawiam!

  6. #86

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolisty
    Kominek być musi,ale my nie możemy być jego niewolnikami! Czyli musi być alternatywne żródło ogrzewania.Są takie dni,takie okazje,że brak kominka stawia pod znakiem zapytania nasz trud budowy domu.Ktoś na Forum napisał bardzo śmiesznie,że palenie w 1 roku to przyjemność,w 2 rutyna,w 3 obowiązek,w 4 męczarnia a w 5 robimy inne ogrzewanie. Może to niezbyt dokładnie zacytowałem,ale taki był sens.Honoratko,popieram Cię w sprawie błędów ortograficznych,jednak to nie daje Ci legitymacji na niechlujstwo w pisaniu postów.Pozdrawiam!
    Tak, czy siak niewolnikami jesteśmy bez względu na to, czym ogrzewamy, bo choćby gazem palić, to w zębach trzeba zanieść kaskę, na którą trzeba zapracować.

  7. #87

    Domyślnie

    Jak podniosa akcyze na gaz i olej to Ci sie zacznie znowu podobać
    Od 27 lutego 2005 na swoim !!!!
    Szukam ekipy (solidnej) do podbitki.
    ----------------
    Maciek (Płock)
    GG: 2260023

  8. #88

    Domyślnie

    Wszystkie osoby zainteresowane tematem kominków a wiec i tych poszukujących jak i użytkujących baaardzo baaardzo gorąco proszę o pomoc w zadaniu domowo- służbowym. Potrzebuję zebrać pewne dane na temat preferencji rynkowych i założyłam wątek na Wymianie doświadczeń – (KOMINKI- zadanie służbowe) – wszystkich wielkiego serca proszę o odwiedzenie tego wątku i krótkie odniesienie się do zadanych pytań – to nic innego jak ułomne badanie rynku – a wy forumowicze jesteście chyba najlepszym źródłem informacji w zakresie preferencji i potrzeb. Podkreślam ze należę do grona forumowiczów , sama buduję a forum wykorzystuję w celach zawodowych tylko dlatego że wydaje mi się ze wasze głosy w temacie którym muszę się zająć są bardzo istotne. Pozdrawiam – i z góry pięknie dziękuję za pomoc.

  9. #89

    Domyślnie

    Palę w kominku 3 sezon. W tym tylko nim. Moim pociechom nie podobały się olejaki w sypialniach. Mi się jeszcze chce

  10. #90
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pik33

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.389
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    A mnie po dwóch latach mało się już chce.

    Tyle że fajnie jest wieczorem, jak się ogień w kominku pali.

    Oprócz kominka mam ogrzewanie elektryczne (legalett). Na górze też będą grzejniki. W przyszłym sezonie napalę w kominku, będzie dobrze, nie napalę, też będzie dobrze, i o to właśnie chodzi.

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony