dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie PRZYŁACZE BUDOWLANE !!!!

    Witam was serdecynie.
    Potrzebuje zaloyzc na czas budowy tzw. prad budowlany. Jak to wyglada ile za przewod wiem ze zamowiłam 7KW tak mi doradzono
    Prsze powiedziec co i naco i za ile???? WARSZAWA!!!!

    dziekuje i czekam na informacje
    POSZUKUJE HYDRAULIKA DO PODLACZENIA CO!!!! DZWONICCC!!!

    601-052-296

  2. #2

    Domyślnie

    Ja zakładałam we Wrocławiu- miałam uzbrojoną działke - wiec elektryk sklecił skrzynkę ze wszystkimi podłączeniami i bezpiecznikami na plecach tej duzej skrzynki (nie wiem jak ona fachowo sie nazywa)- elektryk zabezpieczał materiał, przygotował wszystkie papiery, mnie nic nie obchodziło- doprowadził wszystko do momentu załozenia licznika przez energetyke i podpisania umowy o dostawe prądu- na materiał poszło 350 - robocizna 500 - gdyby była to opcja z kablem ciągniętym do domu ( a tego jeszcze nie ma, a wykopy przed nami wiec to było rozwiązanie ryzykowne - to dodatkowo miało to kosztować 17 zł za mb kabla +100 za wykop) Pozdrawiam

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lb11

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ja za słup, dwie skrzynki ( też nie wiem jak się fachowo nazywają) kawałek kabla - tyle co przez drogę - i robociznę zapłaciłem 1600. Plus 200 dla ZE. Teraz obniżyli cenę i dla prowizorek nie liczą od ilości przydzielonej mocy. Nie wiem czy URE ich do tej obniżki zmusiło czy fakt, że taniej wychodził agregat.

  4. #4

    Domyślnie

    Za przyłącze, skrzynkę, wnetrze i kabel+robocizna 1420. Zakład wziął 80

  5. #5

    Domyślnie

    Za przyłącze, skrzynkę, wnetrze i kabel+robocizna 1420. Zakład wziął 80

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony