dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    romo71

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1

    Domyślnie Odliczenie od podatku!!!

    Witam Wszystkich Forumowiczuow!
    Jestem tu na tym forum nowicjuszem tak samo jak na swojej budowie,ktora za 2tyg.rozpoczynam.
    Pytanie moje dotyczy odpisow od podatku w przyszlym roku,czy bede mogl cos odpisac,czt tez nie- tak jak to mi mowiono.Nie wiem dokladnie nawet gdzie szukac informacji na ten temat.Wiem tylko,ze jak bym mial kredyt budowlany to moglbym od niego odpisac odsetki,ale dokladnie mnie interesuje mozliwosc odpisania materialow budowlanych.
    Z gory serdecznie dziekuje za informacje.
    Romo71

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie Re: Odliczenie od podatku!!!

    Cytat Napisał romo71
    Witam Wszystkich Forumowiczuow! Jestem tu na tym forum nowicjuszem tak samo jak na swojej budowie,ktora za 2tyg.rozpoczynam.
    Witaj romo71

    Pytanie moje dotyczy odpisow od podatku w przyszlym roku, czy bede mogl cos odpisac,czt tez nie- tak jak to mi mowiono.
    Dobrzt Tobie mówiono. Nie będziesz mógł nic odpisac od podatku w zakresie wydatków na budowę.

    Nie wiem dokladnie nawet gdzie szukac informacji na ten temat.
    Gdzie szukać? Żródeł informacji jest ogromna ilość. Tutaj na Forum takze możesz uzyskac taką informację. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki Forumowej w ciągu 3 minut masz odpowiedź.

    Wiem tylko,ze jak bym mial kredyt budowlany to moglbym od niego odpisac odsetki,ale dokladnie mnie interesuje mozliwosc odpisania materialow budowlanych.
    Mógłbyś odpisac odsetki lecz dopiero po zakończeniu budowy(w terminie 3 lat)
    Z gory serdecznie dziekuje za informacje.
    Romo71
    Proszę bardzo
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony