Cytat Napisał Wowka
Cytat Napisał Magdzia
Co to w ogóle za pytanie?? Na naszej budowie tzw. kierownik budowy chciał od nas łapówkę, to go pogoniliśmy i zmieniliśmy kierownika. Jak można w ogóle dopuszczać możliwośc dawania łapówki urzędasowi za jego psi obowiązek? Qrde, czy mnie ktoś daje łapówki za moją pracę?? Jak zobaczyłam temat, to myślałam, że chodzi o prezent na ślub
Magdzia Kierownik budowy nie jest urzędnikiem lecz Twoim pracownikiem któremu Ty u płacisz. Więc o jakiej łapówce tutaj mowa?
Niemniej, jak było - tak było... ja także bym takiego kogoś pogonił.

---------------------------------------------
Poza tym poruszony przez kamikazeeeee temat budzi moje obrzydzenie. Zarówno z powodu ewentualnego żądania łapówki przez kogoś kto wykonuje swoje czynności zawodowe jak i z powodu rozmyślnego prowadzenia inwestycji niezgodnie z planem lub przepisami prawa budowlanego i zamiaru zalegalizowania tych odstępstw przy pomocy łapówki. J
Jest jeszcze jedno czego zrozumieć nie mogę - autor wątku i ankiety zarazem w swoim profilu napisał, że jest prawnikiem !!!

To tyle mojego udziału w tym temacie
Pozdrawiam "niedających w łapę"
To nie jest tak że z rozmysłem buduję niezgodnie z prawem budowlanym tylko dom budował ktoś inny, stał 5 lat pusty, teraz ja go wykańczam i teraz się boje o jakieś błędy popełnione przez poprzednika.
Bardzo się cieszę, że większość z was jet tak jak ja przeciwna wszelkim formom łapówkarstwa.
A to, że jestem prawnikiem i zadałem takie pytanie w temacie sondy jest tylko i wyłącznie wynikiem chęci poznania opinii innych osób