dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Czy nagroda się należy?

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak, nagroda si

    20 86,96%
  • 3 13,04%
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 25
  1. #1

    Domyślnie "Złota Klawiatura" dla mieczotronixa

    Za szlachetną twórczość forumową proponuję przyznanie koledze mieczotronixowi Nagrodę Złotej Klawiatury.
    Mieczotronixie, proszę o akceptację mojej propozycji.
    Po ustaleniu wyniku w ankiecie proszę Sz. Redakcję o dodanie przypisku do profila mieczotronixa Laureat Nagrody "Złota Klawiatura"
    Koleżanki i kolegów proszę o głosowanie w ankiecie.
    Ewentualnie podajcie lepsze propozycje.

    A tutaj fragment z jednej wypowiedzi kandydata do nagrody;

    Cytat Napisał mieczotronix
    ...Człowiek mówi sobie, "buduję dom na całe życie, nie będę na tym oszczędzał" albo "teraz kupię tanie, a za rok będzie do wyrzucenia, może lepiej kupić ten droższy model". Albo "taka ładna łazieneczka, tylko kran jeszcze jakiś fajny by się kupiło". Itepe. Na koniec trzeba musisz kupić 30 żarówek, co może nie jest problemem, ale też tyle samo kinkietów co poza kasą pochłania też kupę czasu, sofę, stolik, stół (jak ktoś nie ma), telewizor, radio do kuchni, babyfon do dziecka, łopaty, kosiarki, piły, wiertarki, frezarki, dłuta, gumowego buta, mierniczek, próbniczek, na brudy koszyczek, praleczkę, zmywareczkę, lodóweczkę. Mówię wam, do wydawania człowiek przyzwyczaja się totalnie....

  2. #2

    Domyślnie

    Zdecydowanie należy sie ! mieczotronix ma prawdziwy talent

  3. #3

    Domyślnie

    Popieram przez aklamację [wstaję z miejsca i klaszczę ]


    Mieczu jest wielki
    Mieczu ma talent
    Mieczu nie ściemnia
    wcale a wcale.

    Za takt i humor
    i mnóstwo kultury
    należy się prezent
    w postaci klawiatury.

    Nie musi być ona
    złota ni złocona,
    może być zwykła.
    A złoto można Mieczu
    na konto wysłać
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  4. #4

    Domyślnie

    Głosujemy, głosujemy bardzo proszę
    Słuchaj wszystkich ale swojego rozumu się trzymaj! ---- Pozdrawiam.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PREZESUM RECORDUM Avatar Whisper
    Zarejestrowany
    Dec 2003
    Posty
    7.604
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    253

    Domyślnie

    No jak nie jak tak

    Mieczu wielki jest twórczością swoją. Wzrostem nie wiem, bo nie widziałem
    Pozdrawiam, Whisper

    Bo im nie wystarczy patrzeć na ręce - im te ręce trzeba obcinać...
    Dziennik Whisperów
    Komentarze

  6. #6

    Domyślnie

    W pełni popieram.
    Zawsze zaczynam forum od poszukiwania nowego postu mieczotronixa. Jego styl: porywający, zabawny, czasami rubaszny, ale zawsze na poziomie, opisujący często banalne rzeczy w ciekawy i odkrywczy sposób - bardzo mi odpowiada. Ma facet talent czy tego chce czy nie. Ktoś zasugerował, że byłby z niego świetny felietonista.
    Mieczu trzymaj tak dalej!
    Pozdrawiam serdecznie

    Paweł
    ____________________________________________
    Jak się pracuje młotem pneumatycznym to nie ma miejsca na 'undo' !!!

  7. #7

    Domyślnie

    Jestem na etapie wybierania koloru elewacji... i ciagle chichocze do siebie jak glupia, bo mi sie buty Miecza przypominaja, jak smetnie skonstatowal, ze chyba mu przyjdzie je przemalowac

  8. #8

    Domyślnie

    A dla niezdecydowanych załączam parę przednich cytatów "z mieczotronixa":

    Teraz jestem już tym "mądralą" co mieszka w swoim domu, - starszym druchem, co zdobył wszystkie sprawności, jakie były do zdobycia w trakcie tego żmudnego procesu i może zacząć się wymądrzać, drażniąc przy tym czytelników ohydną liczbą pod swoim ohydnym, pełnym cynicznego samozadowolenia, spoglądającego z politowaniem na dopiero-co-zaczynających swoje grobowce Tutenhamona śmiertelników. Powiem wam, że życie się zmienia. Człek w luksusie jurnieje, durnieje, tapla się nieustannie w próżności i samozadowoleniu no i w zbytku. Co weekend podjeżdża kilka wagnoników gości, których trzeba ostentacyjnie oprowadzić po komnatach i pokazać gdzie komtur jada, albo zamienić się w babcię-stołeczkową przykucając na rogu łóżka w sypialni i obserwując podrośnięte pociechy gości, które tylko czekają żeby wytrzeć gluta w nową ścianę pokrytą matowym duluksem (którego hostesty za darmo w Geancie nie dają). Gości na dodatek sam zapraszam, żeby ich potem tym przepychem maltretować i epatować. Oczywiście koloryzuję trochę, ale boję się, żebym nie zaczął być tak postrzegany przez odwiedzających nas znajomych.
    No i wracając do pieska kulki. Jest on wielkości dużego bochenka chleba, czyli coś ze 5 kg. Jest to też model wielosezonowy i zimą mieszka na dworze. Jak wkładam 5 kg bigosu do zamrażalnika, to po kilku godzinach zamarza na kość. Wydawałoby się, że takie małe pieski nie sprawdzają się w temperaturach przygruntowych, ale nie. Piesek kulka jest kulką, bo jest pokryty taką gęstą sierścią, która nadaje mu ten kształt i rozmywa kontury, przez co trudniej do niego trafić ze sznaucera. Niestety przez tą sierść biedaczysko nie wie co to znaczy być głaskanym. Nie wie, bo nic nie czuje. Raz go dotknąłem i wrażenia miałem takie jak z lądowania próbnikiem na Wenus - zagłębiasz się , zagłębiasz i nic - nie ma "twardego". Miałem o tyle lepszą sytuację od czujników i komputerów z NASA, że mogłem spękać i się wycofać swoją rękę. Ale kto wie, może kilka sond z Planety Zurglut wchłonęła na wieczne czasy sierść pieska-kulki. Nigdy się nie dowiemy, pewnie Zurglutianie lecą cały czas w głąb pieska. Teraz przyszło mi do głowy, że kulka to też bardzo dobry kształt dla drapieżników. Zbliżasz się do takiego i nigdy nie wiesz w którą stronę się rzuci.
    Z ciekawostek jeszcze, to znaleźliśmy lokalną fermę strusi. Widziałem tabliczki przy szosie już jakiś czas temu, ale niedawno poszliśmy i przez szparę w płocie (nie wiem po co ten płot taki szczelny dali ? chyba strusie są złośliwe) widziałem je. Mają ich kilkanaście. Jeden stał tuż przy szparze i też się patrzył, ale na mnie. Nie było to miłe spojrzenie. To spojrzenie mówiło ? "Wiesz, że ja wiem, że ty wiesz, że ja wiem. Ale cię nie skubnę, przez ten cholerny płot" [i w tym czasie sapanie przez 2 dziurki w dziobie]). Była też tabliczka, że zapraszają na zwiedzanie, ale po rozmowie z tym "strusiem co wiedział" mi się odechciało. Jak przyjdzie wiosna to ściągnę wreszcie z piwnicy rodziców jowej i pojeżdżę po okolicy, pewnie jeszcze nie jedno dziwo tu znajdę.
    Teraz jak wszystkie grzeczne dzieci pójdę spać, bo mi trolle zaraz łeb na pół rozwalą tymi kilofami, którymi tak rąbią już 2-gi dzień. Zaraziłem się jakąś francą od Staśka, który też prowadzi hodowlę glutów.
    Póki co mam do załatwienia sprawy z glutem, który opanował mi głowę. Na razie negocjujemy. Trzymamy siebie na dystans. Glut wie, że jestem zdeterminowany, więc się okopał i łatwo pola nie ustępuje. Ten glut, co w sumie dziwne, jest twardy!
    Trolli jeden dzień nie było, bo pewnie pojechały na zakupy, ale dziś wieczorem wróciły. Nie wiem, czy nie kupiły większych kilofów.
    Niezłe co? A to tylko drobne fragmenty.

    No to teraz głosujcie na "POPIERAM!"
    Pozdrawiam serdecznie

    Paweł
    ____________________________________________
    Jak się pracuje młotem pneumatycznym to nie ma miejsca na 'undo' !!!

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Ciekawam czy Mieczo wie, co tu się na jego glutowanie kręci

    A że mi równie bliskie sercu wszelkie trolle i insze inszości – zdecydowane tak ! tylko hmmm... status jakobyś może znamienitszy

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Jestem za Mieczu zasłużył sobie na takie wyróżnienie

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Jako samozwańczy komtur mazurski popieram zamiar przyznania koledze komturowi mieczotronixsowi złotej klawiatury i honorowego tytułu po wsze czasy. A mimo, że w dostatku swych komnat gnuśnieje i zajęty jest pilnowaniem pomalowanych Duluxem ścian, mam nadzieję, że znajdzie trochę czasu by coś z owej złotej klawiatury na forum skrobnąć.

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    ZŁOTOUSTY - gratulacje!!! dla Miecza oraz dla Tomka -KOMTUR MAZURSKI To jest to ! Brawo

  13. #13

    Domyślnie

    Jestem jak najbardziej za!!!!!

  14. #14

    Domyślnie

    Chociaż nie mam bladego pojęcia co znaczy nick mieczotronix, to Jego historię zamieszkania we własnym domu przeczytałam w całości z ogromną przyjemnością.
    Gratuluję lekkości pióra i oczywiście głosuję na TAK !

    Czy mieczotronix to taki Mieczysław co siedzi na troniksie ??? Czy taki inny Obelix , Asterix czy Panoramix

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Ale wątek! Normalnie mnie zamuratorowało!

    ps
    Skoro już tak, to rzeczoną klawiaturę proszę wykonać w monolitycznym odlewie próby 999 i z 4-ro karatowymi diamencikami zamiast ledów. Całość zapakować w ozdobną hebanową pochewkę wyściełaną skórą z antylopy pierdupierdu, z szylkretowym fornirem na wieczku. Proszę wygrawerować (ręcznie) na srebrnej płytce pokrytej białym złotem dedykację (wygrawerowane rowki wypełnić chińską laką). Całość ubezpieczyć i złożyć w depozycie w jakimś fajnym sejfie na 2 klucze z zamkiem kodowym o co najmniej miliardzie kombinacji kodów. Sejf wrzucić do opuszczonej sztolni, całość zasypać gruzem, po wierzchu zalać betonem (zbrojonym), teren zniwelować, posiać trawę, wysypać żwirowe alejki i postawić na tym wszystkim cokół granitowy z jakimś nie wskazującym na cenny skarb pod ziemią tekstem, np. "Rio De Janeiro 5000 km". Teren ogrodzić żeliwnym ogrodzeniem. Dobudować wokół dzielnicę domków jednorodzinnych, supermarket, multikleks, stadion, port jachtowy, lotnisko czarterowe, uniwersytet im Mikołaja Kopernika, bazę NATO albo dwie (po obu stronach), autostradę Paryż-Dakar, bitwę o Anglię i Radę Bezpieczeństwa, a na koniec zaprosić Gustawa Holoubka albo Kofiego Anana.

  16. #16

    Domyślnie

    Nie ma sprawy!
    A może jakieś refleksje?
    Bo to powyżej to same kaprysy
    , no ale Tobie wolno.
    Słuchaj wszystkich ale swojego rozumu się trzymaj! ---- Pozdrawiam.

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Hmmm..... od pierwszego zetkniecia sie z Tworczoscia pozwanego kazdy jego post poczytuje sobie by niedoscigniony wzor lekkiego piora (o sorki - klawisza) przeczytac. Hmmmm...... ze zlota powiadacie? Zbyt skromny to kruszec jak na mozliwosci Imc Pana Miecza - platyna by sie zdala
    Jak mawial nasz pierwszy wolny ; "...jestem za a nawet przeciw..."
    Mieczu - ozdobo naszych salonow - zajrzyj tu czasem miast listwy przypodlogowe docinac, miast dom sprzatac ta zabawka co ma waz ze 9 metra alibo i wiecej, miast gnusniec przy kompie praca sie zajmujac - rozbawiaj nas swym dowcipem i jakze celna obserwacja zjawisk wszelakich z budowa zwiazanych. Co prawda ty juz Pan na wlosciach i ziemianin i kamienicznik w jednej osobie - czas na opisy wrazen
    "laureat platynowych klawiszy" ten tytul Ci sie ze wszech miar nalezy
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  18. #18
    Guest

    Domyślnie

    jestem za i przy takim piórze (klawiaturze) już nic nie piszę,bo argumenty moje za płaskie by były!
    Od dawna piszę,że Mieczo powinien pisać - może zaczęła bym znowu czytać Muratora?

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko
    waz"laureat platynowych klawiszy" ten tytul Ci sie ze wszech miar nalezy
    platynowy klawisz................ no, no, całkiem niezły przydomek, ale czy o taki chodziło wnioskodawcy

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Tak, tak, tak!

    Każdą wypowiedż Miecza czytam z zapartym tchem jak ciekawą, pasjonujaca opowieść. Pamiętam jak ująl mnie wątek :baj, baj czy o rekuperatorze -którego Mieczu nie będzie miał bo jest wsiórem !
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony