Cześć karster!
Powiem Ci, że koparka mi opadła
Nie miałam żadnych powiadomień i nie wiedziałam, że u Ciebie już tak zaawansowane prace.
Super! Gratuluję. Kolory u dzieci diabelskie , choć ten turkus bardzo mi się podoba. Mój młodszy syn, chce czarne ściany , także co tam Twoje jaskrawości...
Kolor podłogi na górnym korytarzu i chyba w sypialni? bardzo mi się podoba. Co tam położyłeś?
W sprawie fug, choć już pewnie po temacie, to mam argumenty za szarą fugą w łazience Choć jeszcze jakiś czas temu, też nie podobało mi się takie zestawienie, także rozumiem żonę
Jednak, siedząc w temacie, oswoiłam się z tą szarością i dzisiaj mi się podoba. I uważam to za bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ:
- biała fuga na podłodze, to istne zło (miałam, nie chcę nigdy więcej),
- dwa kolory fug, to max (np. brązowa do płytek drewnopodobnych, a biała do białych), ale co wtedy dać na podłogę, żeby pasowało do reszty, a nie było białą fugą?
- wprowadzanie różnych kolorów fug, nigdy nie wyjdzie idealnie. Myślę, że żonę mogłyby drażnić ślady np. brązowej fugi nachodzące na białą (u mnie tak jest w kilku miejscach)
- także ta szara fuga w przypadku białej podłogi (gdzie sprawdzi się doskonale) i połączenia różnych kolorów płytek wydaje się bardzo rozsądnym wyborem.
Tyle .
Powodzenia w dalszych pracach. Jest już na co popatrzeć!