dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1
    Guest

    Domyślnie poprosze o ocene wyceny

    1.Przyłacze wody mam do przedłuzenia wodociąg o 20m PGKiM saspiewał mi 3500 brutto za robocizne i materiały + geodeta
    2.Prąd tez 20 m do działki postawienie ZKi potem do domu ok 20 i uzbrojenie skrzynki domowej ( jeden powiedział 700 drugi 1000+ 300 kopanie)
    3. Roboty wewnetrzne - firma sprawdzona widziałem ich robote wczesniej i podobalo mi sie, wszyscy są zadowoleni a o termin trudno sie dopchac, polecaja i robią z dobrych materiałów które ja kupuje gdzie chce.
    Gładz recznie - 12 m2
    Ocieplanie sufitu drewnianego + konstrukcja kart.gipsowa 28 zl m2
    Wylewki na podłogówce i zwykle - 9 złm2
    Malowanie 1xpodkład + 2x farba - 9zł m2
    4. Hydraulicy - ci to są komedianci....
    Za rozłozenie 3 małych pętli podłogówki, 4 grzejików, 5 punktów wody , uzbrojenie i podłacznie kotłownni
    jeden 2000
    drugi 600-700.

    poprosze wszystkich o wycene
    a moze ktos zrobił cos z tego sam.

  2. #2

    Domyślnie

    Malarz chce zdecydowanie za drogo. Gładź ręczną też bym jeszcze poszukał.

    Pozdrawiam

    T.

  3. #3

    Domyślnie

    Dowiadywalem sie ostatnio u siebie o wode: od wodociagu (po drugiej stronie ulicy) ok 4700 do zaplacenia, w tym: 1400 podlaczenie, 400 przecisk, 1350 studzienka wodociagowa (ktos wie moze czemu tak drogo?) + 1100 za wykopanie 24 mb doprowadzenia do budynku + sanepid + cos tam jeszcze + VAT. Do tego jeszcze trzeba doliczyc geodete.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Oceńcie też przy okazji wycenę, która ja dostałam od ekipy która ma mi zrobić całą wykończeniówkę:

    -ułozenie warstw podlogi na chudziaku i wylewka z miksokreta - 10 zl
    -tynki cementowo-wapienne 12 zl, gładzie 6 zł
    -ocieplenie dachu, izolacja, płyty g-k na gotowo 35 zl
    -sciany zewnetrzne na gotowo (styroipian, siatka, klej, tynk, malowanie) 32 zl
    -podbitka 25 zl
    -gres podlogowy 25 zl
    -tradycyjny parkiet na gotowo (z cyklinowaniem i lakierowaniem) 35 zl
    -glazura 30 zl

    Chyba ta podbitka cos drogo?
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  5. #5

    Domyślnie

    Honorata,
    Ceny robocizny za podbitkę z jakimi się spotkałem to 20-25 PLN za metr bieżący. Są to ceny fachowców, którzy mają swój sprzęt, rusztowania etc.
    Miałem ofertę za 18 PLN, ale musiałbym wszystko kolesiowi organizować sam bo on zamiejscowy i nic nie miał oprócz pomocnika.
    W przypadku podbitki drewnianej na początku warto ustalić z wykonawcą czy w zakres prac wchodzi malowanie impregnatem.

  6. #6

    Domyślnie

    chyba glazura troche drogo. W zyszłym roku płaciliśmy 24zl/m (mieszkanie w Wawie)

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Sp5es

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.549

    Domyślnie

    Znam moze troche starsze ceny. Gladz idzie spokojnie zbic do 7 pln, malarz niezle przesolił. Myślę, że tani byłby za 6 pln -7 pln.

    Jak są dobrzy to się cenia.

    Ponadto popatrz sobie

    http://republika.pl/pszalka/cennik.html

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jacekkkk
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Kołoszyn
    Posty
    252

    Domyślnie

    U mnie za przył. wodne ; 1500 dla gminy 450 za projekt 550 wykonanie z materiałami i licznikiem i 300 dla geodetów razem=2800 odległość 8.5 m od wodociągu który przechodzi przez moją dzialkę do domu

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    jacek a kto ci robił?? daj namiarek bo odemnie chca kupe kasy

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jacekkkk
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Kołoszyn
    Posty
    252

    Domyślnie

    Pablo projekt przył.-Waldemar Dominowski niestety nie mam do niego numeru ale chyba będzie go znał facet który wykonywał mi przyłacze- Jan[tutaj nie znam z kolei jego nazwiska]-tel.43 6780398 jest konserwatorem wodociągów w gm.Dalików

  11. #11
    Guest

    Domyślnie

    ja projekt mam tylko czy on robi w aleksie ?? zle zadzwonie jutro

    dziekuje

  12. #12
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jacekkkk
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Kołoszyn
    Posty
    252

    Domyślnie

    jak tam Pablo dzwoniłeś do tego gościa od wody ? Jak tak to daj znać jak wyniki rozmowy, ja za przyłącze 8.5m. chyba z 1.5 roku temu płaciłem mu 550 zł. z licznikiem, ciekawe jak teraz bierze

  13. #13
    Guest

    Domyślnie

    nie robi w aleksandrowie, mówi ze sitwa tam i nie przyjma mu odbioru, wiem o co chodzi, nalata sie facet i nie zalatwi...... mialem elektryka z poddebic powiedzial to samo....

  14. #14
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jacekkkk
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Kołoszyn
    Posty
    252

    Domyślnie

    układziki, układziki, i jeszcze raz ukladziki a niby jest wolny rynek niestety nie przy budowie domu, już to zauważyłem jakiś czas temu

  15. #15

    Domyślnie ile za wprowadzenie wody?

    ile za wprowadzenie wody? Mnie hydraulik zaśpiewał 1500 za wprowadzenie wody do budynku i rozprowadzenie kanalizy po parterze.

  16. #16
    Guest

    Domyślnie

    tani, mnie 3 tysie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony