dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 457

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ACCel
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    1.085

    Domyślnie

    Cytat Napisał syberia Zobacz post
    ACCel , który w końcu jest ten Twój dom , ten w plastikowych panelach z białą stolarką czy ten z drewnianą*okładziną*i grafitowymi oknami ???
    Ten ze stopki. Z sidingiem. Ja większą wagę przywiązywałem do tempa i prostoty instalacji niż do wyglądu.
    Tamte drewniane to taka ciekawostka, jak można wykończyć taki dom. Planuję więcej napisać o tamtych domkach bo to całe osiedle 12 sztuk! Ale nie miałem czasu zbytnio

    Daniel_g:
    1. Normalny G11, 15KW.
    2. Miejsca jest mnóstwo. Rozkład kuchni z jadalnią jest idealny, salon jest przytulny ale wystarczajacy. Sypialnie są większe niż w przeciętnym mieszkaniu 60m2. Ogólnien układ jest idealny i dużo lepszy niż w 90% mieszkań 60m2, jakie znam.
    Tylko brakuje drzwi na antresoli, żeby posiedzieć w spokoju od dzieci.
    3. Chyba nie żałuję, ale wymagało to wysiłku dużo większego niż się spodziewałem. Najgorsze były prace na wysokości. Bo budynek jest dosyć wysoki. Jak pracowałem kilka razy we 3 osoby to robota szła ekstra. No a tak aktualnie to straciłem zapał a trzeba jeszcze kilka rzeczy zrobić. Ale warto. Teraz mogę na spokojnie planować budowę dużego domu. Pracować przy działce - robiłem wyrównywanie, teraz będzie utwardzanie podjazdu i odwodnienie, planuję ogrodzenie, domek dla dzieci, panele PV itp.
    Przeczytaj co pisałem co bym zmienił w konstrukcji.
    4. Prawie same zalety. Wady? Nie wiem. To co wymieniałem to pikuś.

    Jak budujesz z własnego drewna to pamiętaj aby przewymiarować przekroje, bo to drewno bez klasyfikacji wytrzymałościowej
    Ostatnio edytowane przez ACCel ; 14-02-2019 o 18:58
    Projekt 1: AC25K - Dom 52m2 za 30 700 zł lub 59 m2 za 34 500 zł z gankiem -> KLIK!
    Projekt 2: AC2020 - Ekonomiczna i energooszczędna parterówka 140m2 Dziennik -> KLIK!
    Komentarze i rozważania-> KLiK!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony