dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Emek81
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Kraków
    Posty
    250
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Informacje o firmie JULIZ domy szkieletowe prefabrykowne - proszę o pomoc

    Witam, budował ktoś z firmą JULIZ ? Firma z Krakowa www.juliz.pl . Nie znalazłem tu na forum żadnej informacji.

    Jeżeli ktoś miał styczność z tą firmą proszę o opinię.
    Ostatnio edytowane przez Emek81 ; 17-01-2017 o 11:31

  2. #2

    Domyślnie

    Jestem po rozmowach z tą firmą odnośnie budowy domu, ale zanim podejmę jakiekolwiek decyzję, chętnie poczytam jakieś opinię na temat tej firmy. Jak z jakością i podejściem do klienta już po podpisaniu umowy, bo marketingowo ładnie wszystko wygląda...

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    natalia.zet

    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-042
    Posty
    1

    Domyślnie

    To jest jakiś krzak.

    Po kilku tygodniach od zapytania mailowego, dostałam zaproszenie do znajomych na FB (konto osobiste, zupełnie obcej mi osoby, z którą zupełnie nic nigdy mnie nie łączyło).
    Jak się okazało, od pani reprezentującej firmę Juliz. Po moim zapytaniu, czy się znamy, bo nie wiem, czemu obca osoba miałaby mnie zapraszać do znajomych, dostałam odpowiedź "pytała pani o koszt budowy domu, jeśli to pani nie interesuje, proszę nie zatwierdzać zaproszenia". No luz.
    Zignorowałam, a po kilku dniach znów próba podjęcia kontaktu via FB, podobno moje zapytanie poszło do wyceny.

    Co to za obsługa klienta?

    Mija miesiąc, nie zbuduję z nimi nic, choćbym miała koczować w lepiance.

  4. #4

    Domyślnie

    Witam.
    W październiku , zeszłego roku wycenę z tej firmy otrzymałem po tygodniu. Prośba o wycenę wysłana 2 m-ce temu pozostała już bez odpowiedzi.Kilka firm odpowiedziało na moje zapytanie po tygodniu ,w 2 przypadkach nawet kontaktowano się ze mną telefonicznie. Ostatecznie mam już podpisaną umowę z jedną z firm.
    Dodam tylko że zeszłoroczna oferta Juliz nie była dla mnie atrakcyjna.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony