dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 879

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.380
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Podziwiam. Ja zrezygnowałem z płyty z kilku względów - głównie koszty, ale nie tylko. Miałem obawy przed upchnięciem ogrzewania w płycie a tu proszę - wszystko... Bałbym się. Zwłaszcza, czy coś nie zostanie uszkodzone w czasie chodzenia po tym. Bo po wylaniu to już pewnie trudno coś uszkodzić. Chociaż, tak szukając strachów, większość jest pod płytą, nie otulone betonem i mogą tam być (chyba?) spore naprężenia czy przesunięcia.

    Czy dobrze rozumiem, że rury od wentylacji nie są niczym odizolowane od płyty? To chyba dodatkowo ogrzeje powietrze nawiewane (i to jest fajne IMO) ale też niepotrzebnie ogrzeje powietrze wywiewane. Ciekawy jestem efektów

    Fajnie że ktoś przeciera szlaki i to opisuje. Łatwiej będzie mi podejmować decyzje przy budowie następnego domu.

    Cytat Napisał the_anonim Zobacz post

    Czy ktoś wie czemu zdjęcia są wyświetlane w takich miniaturkach w wątku i czy da się dodawać więcej niż 5 załączników z komputera w jednej wiadomości?
    Jak wrzucasz funkcją forumową, to wrzuca coś takiego:

    Kod html:
    [ATTACH=CONFIG]379220[/ATTACH]
    Jak chcesz, żeby zdjęcie pojawiło się "normalnie" to bierzesz ten numerek, i "ubierasz" go w takie znaczniki:

    Kod html:
    [IMG]http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=379220[/IMG]
    I wtedy wygląda to tak:



    Też duże zdjęcia trochę pomniejsza i trzeba kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać "pokaż obraz" (albo podobnie - zależnie od przeglądarki) a czasami jeszcze potem lupę.
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 21-01-2017 o 19:01

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony