dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 879

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar the_anonim
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Pińczów
    Kod pocztowy
    28-400
    Posty
    651

    Domyślnie ANONIMowa STODOŁA - DIY

    Witam

    W moim Dzienniku Budowy

    Jak części osób nie odpowiada mi forma klasycznego dziennika wiec wątek rozpoczynam tutaj myślę że to najlepsze miejsce na mój dziennik. Budowa rozpoczęta tak naprawdę w maju 2016r i prowadzona szaleńczym pędem w pojedynkę do prawie końca grudnia dlatego brak czasu na dziennik. Na dzień dzisiejszy mamy SSO. I z powodu pogody na zewnątrz i wyczerpanego źródełka finansowego w końcu mam czas na rozpoczęcie dziennika z czego się bardzo cieszę.

    Na początek trochę suchych nudnych faktów. Budowa odbywa się w woj. świętokrzyskim w okolicy Pińczowa. Realizowana na dzień dzisiejszy w 90% tymi recami. Projekt indywidualny o prostych założeniach: energooszczędność przede wszystkim, prosty w budowie (czytaj tani w realizacji) i z wieloma pomysłami zaciągniętymi z tego forum. Dobra reszta w praniu bo zdjęcia wiecej mówią.

    Działka


    Rzuty


    Fantazja mojego projektanta (dom raczej monochromatyczny będzie niż tak ja tu)


    Rzut parteru (tu oczywiście wizja umeblowania projektanta ale nie tak bardzo odbiegająca od inwestorskiej)


    Cd nastąpi
    czyli płyta fundamentowa (a ta jest ciekawa)
    Ostatnio edytowane przez the_anonim ; 30-01-2017 o 08:23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony