dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32

Temat: Cos o Jolusi

  1. #21

    Domyślnie

    Pyzia ja też nic złego nie miałam na myśli I oby ceny działek spadały! My kupiliśmy bez mediów, ale w ślicznej wiejskiej okolicy, a z mediami nie ma żadnego kłopotu (są w drodze, która zresztą jest naszą współwłasnością); gaz jest daleko.

    Kasiorku, ja kupiłam 10 km od granic W-wy, nie od centrum. Dokładnie w Głoskowie. A Powsin, ho ho! Tam nawet w marzeniach nie zaglądałam Piękne miejsce. No i toż to przecież praktycznie Warszawa!

  2. #22

    Domyślnie

    No to się Jola zdziwi jak zobaczy, że z jej marzeń o Wrocławiu zrobiła się Warszawa !
    Pozdrawiam wszystkie marzycielki z Jolą na czele! Ja dopiero od dwóch lat marzę i... się udało!Od marzeń się zaczyna!

    cześć

  3. #23

    Domyślnie

    Pozdrowienia dla pięknego Wrocławia

    Marta

  4. #24

    Domyślnie

    tak ... od marzeń się zaczyna, wydaje się wtedy , że to długa droga do rzeczywistości.

    ...usiadłam tak na chwilę by pomarzyć... i nawet nie wiem kiedy obudziłam się we własnym domu ...

    hmm bardzo bym chciała już tak powiedzieć ... może po wakacjach ...?

  5. #25
    Guest

    Domyślnie

    Witam, witam,
    troche tu nie zagladalam, bo pracy nawal, a tu widze dyskusja rozgorzla na dobre. Moze powinnam kupic dzialke w Warszawie....

  6. #26

    Domyślnie

    Jolusia zapraszamy!

  7. #27

    Domyślnie



    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Janu dnia 2003-02-02 13:08 ]</font>

  8. #28
    Guest

    Domyślnie

    No kochani, wlasnie wpacilam wadium na dzialke w Dobrzykowicach, wygralam gminny przetarg i do konca miesiaca działka bedzie moja!!!
    Ale budowy to chyba w najblizszym czasie nie zaczne.

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Gratulki Jolusia..teraz zacznij marzyc realnie o domku

  10. #30
    Guest

    Domyślnie

    Oj, Teska,
    tak sie zmeczylam kupowaniem dzialki, ze budowa mnie przeraza.


  11. #31
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Petroniusz
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    200
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Muszę podzielić się z wami tą wiadomością.Oboje z żoną staliśmy się właścicielami własnego kawałka ziemi, na którym w przyszłości (mamy nadzieję że niedalekiej)stanie nasz wymarzony dom. Nie wiedzieliśmy że to takie cudowne uczucie mieć swoje miejsce na ziemi.Zapału w nas dużo , na budowanie zapewne wystarczy.

  12. #32
    Guest

    Domyślnie

    Gratulacje Petroniusz. Od maja troche czasu uplynelo i pewnie mury Twojego domu juz sie powoli wznosza?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony