dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1864

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Rzeczywiście dziwne rozwiązanie. Czemu tną bloczek, a nie dają całego? Wyczytałem w instrukcji Ytonga, że tak się robi, jak ściana wewnętrzna jest robiona z bloczków o gorszym U, żeby nie wyjeżdżać nimi na zewnątrz, to wycina się tylko 15 cm z muru zewnętrznego. Ale normalnie, to się daje cały



    Czy tu faktycznie bloczki na ścianę wewnętrzną mają gorsze parametry?


    Tutaj nie zeszlifowali piór i zrobili taką szczelinę przy murze? Pióro powinno być do otworu - czy to okiennego, czy drzwiowego. Łatwiej zeszlifować pióra i uzyskać ładny, równy otwór niż zaklajstrować zaprawą. To samo dotyczy narożników zewnętrznych.
    Dzięki za przypomnienie tych cennych informacji. Czytałam o tym wszystkim, przygotowując się do budowy i teraz w ferworze walki, zapomniałam poinstruować ekipę. No i znowu upierdliwa inwestorka musi się rozmówić z ekipą. Ehh... A to dopiero 3 dzień współpracy. Chyba mnie znielubią

    Ściany wewnętrzne mamy z tych samych bloczków co zewnętrzne.

    Acha, bloczki szlifują, przynajmniej dzisiaj widziałam jak szlifowali.
    Ostatnio edytowane przez annatulipanna ; 11-05-2017 o 13:47
    Zaciszny domek pod lasem
    143m2 PU, PF-20cm XPS, ściany-20cm grafit, dach i strop-ponad 30cm PUR, poddasze nieużytkowe 15cm PUR-dach+ściany szczytowe, rekuperacja, 100% OP akumulacyjne, wszystko na prąd

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony