dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 87 z 94
Pokaż wyniki od 1.721 do 1.740 z 1864
  1. #1721
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Raptor1

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kudowa-Zdrój
    Kod pocztowy
    57-350
    Posty
    279
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja uważam że naczynia i tak szlak trafi, czy to za dwa czy trzy lata.
    używam zmywarki 10 lat i zawsze naczynia się kończą.

    Pozdrawiam wszystkich użytkowników zmywarek, którzy są wolni od dewiacji i jak ją czasem w zmywarce wypiora sandały.
    DZIENNIK BUDOWY http://forum.muratordom.pl/showthrea...w%C5%82asnego-)
    Parterowy 92 m2. Płyta fundamentów 10cm xps +15 cm EPS na płycie, ściany 30 cm grafitowego EPS, strop 50 cm celuloza thermofloc. Okna w warstwie izolacji. Ogrzewanie kable w wylewce

  2. #1722
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Raptor1

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kudowa-Zdrój
    Kod pocztowy
    57-350
    Posty
    279
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Oczywiście z tabletka all in one i nablyszczaczem
    DZIENNIK BUDOWY http://forum.muratordom.pl/showthrea...w%C5%82asnego-)
    Parterowy 92 m2. Płyta fundamentów 10cm xps +15 cm EPS na płycie, ściany 30 cm grafitowego EPS, strop 50 cm celuloza thermofloc. Okna w warstwie izolacji. Ogrzewanie kable w wylewce

  3. #1723
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.321
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał jak_to_mozliwe Zobacz post
    U nas w zmywarce można było całkowicie wyłączyć zmiękczanie.
    To nie powoduje, że woda nie przepływa przez złoże - to wymagałoby elektrozaworu i bypassu - zbędne koszty.. To tylko wyłącza komunikat o braku soli i nie wykonuje regeneracji złoża (chociaż co do tego drugiego nie jestem pewien). Więc woda przepływając przez złoże zostawi tam, co niesie a co złoże zechce przyjąć.

  4. #1724

    Domyślnie

    Hej, hej! Zmywarkowicze . Temat widzę pociągnięty żywo. Ja tam dzisiaj nie mam czasu. Lecę się szykować na 60-tkę teściowej .
    Właśnie zakończyłam pracę nad nową kombinacją smakową:



    Specjalnie dla teściowej: Mocno czekoladowe spody, plus jeden blat "kokosanka", przełożone kremem śmietanowym z serkiem mascarpone z dodatkiem likieru pinacolada, przyodziane malinami zatopionymi w gęstej czekoladzie

    To tak dla oderwania od tematów domowo-budowlanych

    Miłego weekendu
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04290a.jpg
Wyświetleń:	983
Rozmiar:	70,5 KB
ID:	431935  
    Zaciszny domek pod lasem
    143m2 PU, PF-20cm XPS, ściany-20cm grafit, dach i strop-ponad 30cm PUR, poddasze nieużytkowe 15cm PUR-dach+ściany szczytowe, rekuperacja, 100% OP akumulacyjne, wszystko na prąd

  5. #1725

    Domyślnie

    mmmm... uwielbiam takie wynalazki... masz zdjęcie w przekroju?

  6. #1726

    Domyślnie

    Cytat Napisał boratom Zobacz post
    mmmm... uwielbiam takie wynalazki... masz zdjęcie w przekroju?
    Nie mam zdjęcia w przekroju. Głupio by mi było fotografować tort w trakcie imprezy u teściowej A poza tym ciemno już było. Ale w przekroju wyglądał bardzo dobrze. A smakował jeszcze lepiej.
    Ale, ale... dzisiaj robię kolejny Tym razem bez okazji (no dobra, mąż wyjeżdża na trochę i chciał skosztować tej pychoty przed wyjazdem).
    Mam nadzieję, że wyjdzie równie udany No i będę mogła zrobić zdjęcia bez krępacji


    U nas wakacje pełną gębą. Właśnie wróciłam znad morza. Kilka dni bez internetu to naprawdę relaks
    Chciałam się spiąć z obłożeniem schodów panelami, żeby mąż zdążył przed wyjazdem dociąć listwy przypodłogowe i schodowe, abym podczas jego nieobecności wykończyła te schody. Niestety ledwo 4 schody obłożyłam, także będę musiała przejść szkolenie z obsługi piły i ukośnicy. Spróbuję sama wykończyć te schody .
    Zaciszny domek pod lasem
    143m2 PU, PF-20cm XPS, ściany-20cm grafit, dach i strop-ponad 30cm PUR, poddasze nieużytkowe 15cm PUR-dach+ściany szczytowe, rekuperacja, 100% OP akumulacyjne, wszystko na prąd

  7. #1727

    Domyślnie

    boratom, specjalnie dla Ciebie zdjęcie



    Widok moich łasuchów, małych i dużych, rozprawiających się z tortem, zaraz po niedzielnym śniadaniu, bezcenny
    A jaką mają radość, że to wszystko dla nas, a nie dla gości
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04418a.jpg
Wyświetleń:	714
Rozmiar:	92,7 KB
ID:	432509  
    Zaciszny domek pod lasem
    143m2 PU, PF-20cm XPS, ściany-20cm grafit, dach i strop-ponad 30cm PUR, poddasze nieużytkowe 15cm PUR-dach+ściany szczytowe, rekuperacja, 100% OP akumulacyjne, wszystko na prąd

  8. #1728
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar 19TOMEK65
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    ZG i okolice
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    312

    Domyślnie

    A pokaż jak i jakim sprzętem okładasz schody. Może coś się doradzi.

  9. #1729

    Domyślnie

    Hejka
    Wracam do Was po wakacjach
    Choć nie jest łatwo, muszę przyznać. I nie chodzi o forum (tutaj zawsze fajnie ), ale ogarnąć się znowu we wrześniowej rzeczywistości... ehhh... no nie jest łatwo.
    Szczególnie, że za dwa dni wyjeżdżamy w Góry Stołowe, żeby chociaż jeden wyjazd zahaczyć z tatusiem
    Mój mąż, jak to zwykle bywa, wyjechał na wakacje do pracy na morzu, a ja z dzieciakami, odbiliśmy sobie porządnie poprzednie dwa sezony spędzone na budowie .
    No powiem Wam, że takich wakacji, to jeszcze nie mieliśmy. Ciągle gdzieś bywaliśmy. Pierwszy tydzień półkolonie windsurfingowe, drugi - Międzyzdroje, trzeci - biwak (ja i moja siostra z dziećmi pod namiotami - powtórka z zeszłego roku), czwarty - Niechorze. A sierpień to już zleciał błyskawicznie - plażowanie, nocowanie u rodziny i przyjaciół. Strasznie się cieszę, że mogłam sobie pozwolić na prawdziwe wakacje. Należało się dzieciakom po poprzednich dwóch sezonach, spędzonych ze mną na budowie, albo w składach budowlanych...

    No ale... jak się pewnie domyślacie, z prac budowlanych niewiele się podziało (ale nie, że nic ).
    Miałam jakieś półki do sypialni stworzyć (materiały czekają), pomalować komodę, no i obłożyć te nieszczęsne schody.
    Jedyne, czym się mogę pochwalić, to schody, choć nadal nie wykończone.

    Cytat Napisał 19TOMEK65 Zobacz post
    A pokaż jak i jakim sprzętem okładasz schody. Może coś się doradzi.
    Tomku, ostatecznie zrezygnowałam z docinania czegokolwiek, więc użyłam tylko gotowych paneli (przyciętych przez męża), białych formatek i kleju.
    Praca szła mozolnie, jak to w wakacje. Tym bardziej, że mając dzieci w domu, nie jesteś w stanie pracować przy schodach (przecież ciągle muszą krążyć góra-dół ), a do tego nie obłożysz więcej niż dwa schodki naraz, bo przecież klej schnie ze dwa dni i trzeba te schodki jakoś omijać.Także nie było łatwo i w zasadzie listwy schodowe przykleiłam dopiero dwa dni temu, także nie było czym się chwalić.
    Ale stan aktualny mogę pokazać



    Weź tu pracuj, jak pchają się na świeże okładziny Chociaż muszę przyznać, że chłopaki starali się, jak mogli, żeby omijać świeże schody. Nawet kartki zrobili z czerwonym napisem :" Nie wchodzić", żebyśmy wiedzieli, które stopnie omijać

    Poniżej pierwsza listwa schodowa przyklejona
    Kolor dobrany całkiem przyzwoicie Ale naczekałam się prawie 3 m-ce na te listwy!:




    Tu zbliżenie:







    Na ostatnim zdjęciu kłopotliwe miejsce, które zostało na później. Nie chciałam tutaj dawać zwykłej cienkiej formatki, bo nie zgra się z listwami przypodłogowymi, które mają 1,5 cm grubości.
    Tutaj musimy wymyślić coś innego. Myślę, żeby dać formatkę na szerokość całego biegu, włącznie z murkiem i jakoś ją zlicować z listwą przypodłogową dolnego biegu. Albo kupić takie kołki (łączniki) do listw przypodłogowych, żeby estetycznie zakończyć listwę dolnego biegu.

    Jeśli macie pomysł, jak to estetycznie wykończyć, dajcie znać.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04558a.jpg
Wyświetleń:	456
Rozmiar:	49,8 KB
ID:	434451   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04553a.jpg
Wyświetleń:	459
Rozmiar:	74,4 KB
ID:	434453   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04601.jpg
Wyświetleń:	460
Rozmiar:	82,4 KB
ID:	434458   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04602a.jpg
Wyświetleń:	456
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	434459   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04599a.jpg
Wyświetleń:	452
Rozmiar:	56,2 KB
ID:	434460  

    Zaciszny domek pod lasem
    143m2 PU, PF-20cm XPS, ściany-20cm grafit, dach i strop-ponad 30cm PUR, poddasze nieużytkowe 15cm PUR-dach+ściany szczytowe, rekuperacja, 100% OP akumulacyjne, wszystko na prąd

  10. #1730

    Domyślnie

    Ogólnie klatka schodowa prezentuje się tak:







    Teraz myślę, żeby jednak pomalować ściany klatki schodowej, zanim przykleimy listwy przypodłogowe, więc praca stanęła.
    Rozmawiałam z kilkoma fachowcami i nastraszyli mnie, że na takich gładkich ścianach, malowanie wałkiem, a nawet już samo gruntowanie, może mi, delikatnie mówiąc, nie wyjść. Szkoda mi to skopać, także wezwę na pomoc kolegę, który wykonywał te gładzie. Wyraził chęć pomocy, w pokazaniu mi, jak to się robi. Może zgodzi się machnąć za mnie chociaż klatkę schodową?


    Aha, jeszcze miałam wspomnieć o barierkach, malowanych na biało. Gdzieś tam w dzienniku, 19TOMEK65, wspominał o żółknięciu sosny malowanej na biało. No i muszę przyznać, że nie spodziewałam się tego zjawiska tak szybko .
    Wszystkie sęki pociemniały i wyglądają jak brudne:



    Na zdjęciu słabo widać, ale strasznie mnie to raziło. Staram się do tego przyzwyczaić, bo nikt poza mną tego nie dostrzega. Ale chyba w końcu skuszę się na ponowne malowanie. Tylko czy jest sens w tak krótkim czasie, znowu malować?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04215a.jpg
Wyświetleń:	453
Rozmiar:	42,7 KB
ID:	434461   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04604a.jpg
Wyświetleń:	454
Rozmiar:	54,4 KB
ID:	434462   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04598a.jpg
Wyświetleń:	461
Rozmiar:	53,9 KB
ID:	434463   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04560a.jpg
Wyświetleń:	456
Rozmiar:	66,0 KB
ID:	434464  
    Zaciszny domek pod lasem
    143m2 PU, PF-20cm XPS, ściany-20cm grafit, dach i strop-ponad 30cm PUR, poddasze nieużytkowe 15cm PUR-dach+ściany szczytowe, rekuperacja, 100% OP akumulacyjne, wszystko na prąd

  11. #1731
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mrufka_bum
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Śląsk Cieszyński
    Posty
    577

    Domyślnie

    Aniu świetna praca Podziwiam
    Co do sęków, przecież takie przebarwienia są naturalne. Dzięki nim widać, że masz barierkę z litego drewna, a nie klejonki czy co gorsza z jakiegoś paździerza Ja mam całe drzwi szafy z takimi przebarwieniami i uważam, że są fajne Popatrz jaką masz piękną strukturę tego drewna. Żadne drewnopodobne produkty nie dałyby takiego efektu. A drewno ma swoje prawa

  12. #1732
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Raptor1

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kudowa-Zdrój
    Kod pocztowy
    57-350
    Posty
    279
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Super klatka schodowa Anno. Gratuluję i życzę super pobytu w moich stronach
    Góry stołowe to moje miejsce na ziemi, mam nadzieję że będziecie usatysfakcjonowani.
    Oczywiście służę informacją i pomocą jeśli będzie taka potrzeba.
    DZIENNIK BUDOWY http://forum.muratordom.pl/showthrea...w%C5%82asnego-)
    Parterowy 92 m2. Płyta fundamentów 10cm xps +15 cm EPS na płycie, ściany 30 cm grafitowego EPS, strop 50 cm celuloza thermofloc. Okna w warstwie izolacji. Ogrzewanie kable w wylewce

  13. #1733

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrufka_bum Zobacz post
    Aniu świetna praca Podziwiam
    Co do sęków, przecież takie przebarwienia są naturalne. Dzięki nim widać, że masz barierkę z litego drewna, a nie klejonki czy co gorsza z jakiegoś paździerza Ja mam całe drzwi szafy z takimi przebarwieniami i uważam, że są fajne Popatrz jaką masz piękną strukturę tego drewna. Żadne drewnopodobne produkty nie dałyby takiego efektu. A drewno ma swoje prawa
    Hej mrufeczko
    Cóż za szybka reakcja na mój post Dzięki za miłe słowa. Z tymi przebarwieniami to zapewne masz rację. Spróbuję do nich przywyknąć. Choć niektóre wyglądają, jak plamy na warstwie farby.
    Ps. Muszę zajrzeć do Ciebie, bo tam dużo ciekawych rzeczy się dzieje


    Cytat Napisał Raptor1 Zobacz post
    Super klatka schodowa Anno. Gratuluję i życzę super pobytu w moich stronach
    Góry stołowe to moje miejsce na ziemi, mam nadzieję że będziecie usatysfakcjonowani.
    Oczywiście służę informacją i pomocą jeśli będzie taka potrzeba.
    Dzięki Raptor1 Na Ciebie zawsze można liczyć
    Co do wyjazdu, noclegi mamy w Kudowie. Daj znać, gdzie się dokładnie wybudowałeś (może być na priv). Może zerknę na Twój dom z bliska
    Zaciszny domek pod lasem
    143m2 PU, PF-20cm XPS, ściany-20cm grafit, dach i strop-ponad 30cm PUR, poddasze nieużytkowe 15cm PUR-dach+ściany szczytowe, rekuperacja, 100% OP akumulacyjne, wszystko na prąd

  14. #1734
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Raptor1

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kudowa-Zdrój
    Kod pocztowy
    57-350
    Posty
    279
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Może noclegi masz po sasiedzku������
    Wpiszesz w nawigację ranczo Montana i będziesz u mnie pod domem. Zapraszam.
    Nie ma może takich rewelacji jak u Ciebie ale widoki polecam
    Swoją drogą wybrałaś idealny termin na wyjazd do mnie bo już po sezonie i można trochę spokoju gór użyć.
    pozdrawiam i czekam������
    DZIENNIK BUDOWY http://forum.muratordom.pl/showthrea...w%C5%82asnego-)
    Parterowy 92 m2. Płyta fundamentów 10cm xps +15 cm EPS na płycie, ściany 30 cm grafitowego EPS, strop 50 cm celuloza thermofloc. Okna w warstwie izolacji. Ogrzewanie kable w wylewce

  15. #1735

    Domyślnie

    Cytat Napisał Raptor1 Zobacz post
    Może noclegi masz po sasiedzku������
    Wpiszesz w nawigację ranczo Montana i będziesz u mnie pod domem. Zapraszam.
    Nie ma może takich rewelacji jak u Ciebie ale widoki polecam
    Swoją drogą wybrałaś idealny termin na wyjazd do mnie bo już po sezonie i można trochę spokoju gór użyć.
    pozdrawiam i czekam������
    No to będę miała nocleg 7 min od Ciebie Na ul. Dębowej. Aż grzechem byłoby nie podjechać Na pewno się odezwę, gdybym była w pobliżu. Ale, żeby była jasność, na żadną kawę się nie wpraszam Chętnie zerknę na dom forumowego kolegi, a i parę zdań zamienić na żywo, byłoby fajnie
    Będziemy w kontakcie
    Co do terminu, to łudzę się właśnie, że po sezonie będzie nieco mniej tłoczno. W zeszłym roku byliśmy w Karpaczu na przełomie września/października i tłumy mnie przerażały. Oby tutaj było inaczej
    Zaciszny domek pod lasem
    143m2 PU, PF-20cm XPS, ściany-20cm grafit, dach i strop-ponad 30cm PUR, poddasze nieużytkowe 15cm PUR-dach+ściany szczytowe, rekuperacja, 100% OP akumulacyjne, wszystko na prąd

  16. #1736
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Raptor1

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kudowa-Zdrój
    Kod pocztowy
    57-350
    Posty
    279
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pod dębami spoko noclegi������i droga do mnie prosta.
    DZIENNIK BUDOWY http://forum.muratordom.pl/showthrea...w%C5%82asnego-)
    Parterowy 92 m2. Płyta fundamentów 10cm xps +15 cm EPS na płycie, ściany 30 cm grafitowego EPS, strop 50 cm celuloza thermofloc. Okna w warstwie izolacji. Ogrzewanie kable w wylewce

  17. #1737

    Domyślnie

    Hello
    Te stopnie po obłożeniu panelami nie stały się śliskie?
    I pytanie z kategorii natura - czy ogród został zdominowany przez chwasty, czy u Ciebie tego problemu nie ma i traktujesz taką formę jako naturalną łąkę?
    >>> dziennik budowy <<<
    archiwum komentarzy do 15.12.2017
    Dom z użytkowym poddaszem, powierzchnia po podłodze (z garażem) ok 200m; ogrzewanie podłogowe (bez grzejników); gaz; brak kominka; płyta fundamentowa (pod płytą 10cm XPS, na płycie 10cm EPS); na ścianach 20cm grafitowego; ściany z BK.

  18. #1738

    Domyślnie

    Cytat Napisał jak_to_mozliwe Zobacz post
    Hello
    Te stopnie po obłożeniu panelami nie stały się śliskie?
    I pytanie z kategorii natura - czy ogród został zdominowany przez chwasty, czy u Ciebie tego problemu nie ma i traktujesz taką formę jako naturalną łąkę?
    No helloł
    Oczywiście, że po obłożeniu panelami, schody stały się śliskie Surowy beton skutecznie hamował kroki, dywaniki na betonie również Jednak estetyka poprzednich rozwiązań była, delikatnie mówiąc, tragiczna!!!
    A tak poważnie mówiąc, nie wydaje mi się, żeby panele były bardziej śliskie, niż drewno, czy płytki (z takimi schodami miałam wcześniej do czynienia). Raz w życiu, zjechałam ze schodów na plecach Były to schody drewniane. Impreza urodzinowa u sąsiadów, dużo dzieci, dużo dorosłych i mój popisowy zjazd Ile ja się wstydu najadłam... Schodziłam ze schodów w skarpetkach, asekurując moje małe, wówczas dziecię i sama się poślizgnęłam. Zjechałam na sam dół, nogami do góry , sąsiadka próbowała mnie jakoś zatrzymać i oberwała moją stopą w twarz... Nawet, jak to teraz piszę, zaśmiewam się do łez Cała impreza zamarła, ja szybko wstałam (cała poobijana) i wiecie, udawałam, że nic się nie stało
    Także jestem uczulona na bieganie po schodach w samych skarpetach, ale moje dzieci, nic sobie z tego nie robią.
    Od kilku dni mamy listwy schodowe zamontowane i muszę powiedzieć, że znacząco poprawiły komfort chodzenia (szczególnie schodzenia) po schodach. Bardzo fajnie hamują ewentualny ześlizg ze stopnia. Są minimalnie wyżej niż panel, co utrudnia zjechanie.

    Co do natury - tak, chwasty czują się u nas doskonale. W czasie wakacji, miały czas, żeby sobie wyrosnąć do słusznych rozmiarów (niektóre nawet do metra wysokości). Dzięki temu z łatwością wyrywałam te dziady z korzeniami. Ze trzy dni z nimi walczyłam, żeby się nie przemęczać. Jakieś 2-3 tyg temu, mąż skosił trawę i póki co, w miarę spokój z chwastami. Nawet zrobiłam przed chwilą zdjęcia
    Ogólnie, ogród idealnie wpisuje się w obszar NATURA 2000 W tym roku zupełnie odpuściłam temat ogrodu, bo nie znalazłabym ani czasu, ani środków, to po co się stresować








    Ps. Pamiętam o materiałach, które mam Ci podesłać Nawet coś mi koleżanka podrzuciła, tylko nie wiem, czy to coś, o co Tobie chodziło. Nie mam czasu sprawdzić. Ale, jak wrócę z wyjazdu, przejrzę, co mam.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04673a.jpg
Wyświetleń:	399
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	434482   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04674a.jpg
Wyświetleń:	400
Rozmiar:	98,3 KB
ID:	434483   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04675a.jpg
Wyświetleń:	400
Rozmiar:	98,6 KB
ID:	434484  
    Zaciszny domek pod lasem
    143m2 PU, PF-20cm XPS, ściany-20cm grafit, dach i strop-ponad 30cm PUR, poddasze nieużytkowe 15cm PUR-dach+ściany szczytowe, rekuperacja, 100% OP akumulacyjne, wszystko na prąd

  19. #1739
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Raptor1

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kudowa-Zdrój
    Kod pocztowy
    57-350
    Posty
    279
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ania jaka kawę preferujesz? Ekspresu niestety nie mam ale rozpuszczalna lub sypana zaparze
    DZIENNIK BUDOWY http://forum.muratordom.pl/showthrea...w%C5%82asnego-)
    Parterowy 92 m2. Płyta fundamentów 10cm xps +15 cm EPS na płycie, ściany 30 cm grafitowego EPS, strop 50 cm celuloza thermofloc. Okna w warstwie izolacji. Ogrzewanie kable w wylewce

  20. #1740

    Domyślnie

    Cytat Napisał Raptor1 Zobacz post
    Ania jaka kawę preferujesz? Ekspresu niestety nie mam ale rozpuszczalna lub sypana zaparze
    Hehe Raptor, dzięki wielkie. Ja i rozpuszczalną i sypaną chętnie przyswajam (też nie mam ekspresu ale mam kawiarkę). Póki co, to kawa mi nie w głowie. I tak mam wystarczającego kopa. Jutro rano wyjeżdżamy, a ja nadal nie spakowana Ale to u mnie norma Jeszcze trochę czasu zostało...
    Zaciszny domek pod lasem
    143m2 PU, PF-20cm XPS, ściany-20cm grafit, dach i strop-ponad 30cm PUR, poddasze nieużytkowe 15cm PUR-dach+ściany szczytowe, rekuperacja, 100% OP akumulacyjne, wszystko na prąd

Strona 87 z 94

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony