dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 8
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 147
  1. #81
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Dariusz Nowak
    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-143
    Posty
    150

    Domyślnie

    Nie kupią, muszą bezpośrednio.
    Postęp dzięki nowym technologiom.

  2. #82
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.495
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dariusz Nowak Zobacz post
    Nie kupią, muszą bezpośrednio.
    Ile egzemplazy tego cuda juz pracuje?, jezeli chociaz jeden to mozna prosic wyniki pomiarów.
    A tak przy okazji mozesz pokazac etykietę energetyczną tego urządzenia, bez takiej etykiety sprzedaz urządzenia grzewczego jest nielegalna.
    Prosiłes o powazne pytania, więc je zadaję. Jezeli posiadasz etykietę energetyczną to podaj nazwe jednostki certyfikującej.

  3. #83
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Dariusz Nowak
    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-143
    Posty
    150

    Domyślnie

    Certyfikat Europejski CE
    Postęp dzięki nowym technologiom.

  4. #84
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Nie o CE było pytanie. Pytanie o o etykietę energetyczną oraz jednostkę certyfikującą. Przypomnę że od 2015 roku wszytkie urzadzenia grzewcze muszą takowa posiadać.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  5. #85
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Tak się zastanawiałem skąd znam te "pomysły" Nowaka. Kiedyś na Elektrodzie był już "nasz" Nowak. Jakoś przez te jedenaście lat nic się nie zmieniło. Dalej uważany jest za bajkopisarza jako, że nic przez ten czas nie udowodnił. Powiedz ty Nowak, co to wszystko co wtedy bajdurzyłeś ma oznaczać?
    ...Narazie chce wygrac w wyscigu o Nagrode Nobla w fizyce, (a przy okazji załapać pokojową) z ruskimi i nie mam zbyt wiele czasu...
    Jak tam "nagroda Nobla"?
    Albo to:
    ...O tym bedzie mowa w moim liscie otwartym do prof. Fechnera z UAM w Poznaniu.
    tyt. POLUS ( laserowa bojowa stacja SKIF-D) http://www.buran.ru/images/jpg/pole12.jpg
    teraz proponuje
    <http://www.sm.fki.pl/Nowak/Nowak.php?nr=fizyka_jadrowa_w_sluzbie_narodu>
    Poniewaz działania w odn. do mnie faktycznie zaczynaja przypominac te z 1961 i 1981 r wiec jeszcze dzis Pan tez dostanie spadek odemnie....
    Fizyka jądrowa w służbie narodu?

    Jedenaście lat minęło a ty dalej prezentujesz starą pompę jako reaktor. Coś się tu nie zgadza. Przez jedenaście lat powinno się coś ruszyć. Albo załatwili by cię kosmici, ewentualnie "towarzysze radzieccy" jak ich określasz, byś nie ujawnił ich technologii albo urządzenie byłoby już powszechnie znane. Jakoś nic z tego się nie stało drogi Dariuszu. Czemuż to, ach czemuż?

    A do kompletu cudny cytat z nieistniejących już, twoich Dariuszu stron:
    Jak to naprawdę działa?
    Tak jak nasz organizm.
    Woda pobiera elektrony z otoczenia (żywność) przerabia je wg określonego schematu zawartego w wirach czasu (programie) tak jak do tego służy DNA w komórkach przy obecnym poziomie wiedzy (a raczej już wczorajszym) a następnie odbudowuje pierwotną postać wody po wyrzuceniu antyneutrino i nadmiaru energii.
    ...
    Faktycznie energia bierze się z ruchu praktycznie nieistniejących cząstek elementarnych, tzw. transcendentalnych (urojonych tachionów) neutrin, które poruszają się w czasie z szybkością wielokrotnie większą niż światło (jest to możliwe, gdyż nie mają masy) defacto można powiedzieć, że powstaje różnica potencjałów miedzy wirami czasu zawartymi w wodzie w tym przypadku, tak jak mamy do czynienia z różnicą potencjału w prądzie elektrycznym.
    Aby to było możliwe, nie trzeba ingerować jak w bombie jądrzastej czy tokamaku-ITER bezpośrednio na jądra, do czego potrzeba olbrzymich ilości energii, tylko zamieszać samą wodą odpowiednio do potrzeb. A to już chyba wszyscy znamy z przyrody.
    Tak więc to zjawisko można nazwać Największym Oszustwem w Nauce, gdyż jest powszechne, a więc od dawna powinno być oficjalnie ujawnione. Tylko niechęć rządów (USA+ZSRR) do ujawnienia tej wiedzy, to blokuje.
    A jak ktoś sobie kupi to urządzenie (generator wirowy) to będzie miał i zobaczy.
    Tym urządzeniem 5 kW ogrzeje dom 120 m2 przy -25 st. C .
    Czyli bardzo opłacalne i nieszkodliwe dla środowiska.
    POLSKA jest pierwszym Oficjalnie na świecie KRAJEM,
    który dysponuje nowym Źródłem ENERGII !!!
    Transcedentalne neutrina! Wiry czasu zawarte w wodzie! Bomba jądrzasta! Zamieszać samą wodą odpowiednio do potrzeb! Ho, ho!
    POLSKA jest pierwszym Oficjalnie na świecie KRAJEM, który dysponuje nowym Źródłem ENERGII!!!
    Mówiłeś o tej starej pompie stojącej w garażu?
    Ostatnio edytowane przez perm ; 08-07-2017 o 07:38
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  6. #86
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Prosiłes o powazne pytania, więc je zadaję. .
    Oj, ale dlaczego z grubej rury tak od razu ??
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  7. #87
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar c32bud
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    106

    Domyślnie

    Heh ale kącik miłośników strefy 51 tu macie Panowie Tu o budowaniu jednakże miało być a odpowiedni dział - psycholog dyżurny jest w innym miejscu.
    Choć coraz mniej mnie już zaczyna dziwić, z filmów na You dowiedziałem się ostatnio, że (przypominam mamy XXI wiek) nadal jest grono osób mocno wierzących w to, że Ziemia jest płaska a my żyjemy w wielkim kłamstwie podtrzymywanym przez wielkich tego świata .... bez komentarza i do jednego i drugiego

    ps redakcji muratora szczerze doradzam przeniesienie wątku do odpowiedniego działu ....
    buduję C32b Ustronny - wariant II (podpiwniczony) lustro, płyta fundamentowa

  8. #88
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Jak już tak poważnie o tym rozmawiamy, to chciałem zapytać o formę płatności, montaż i uruchomienie tego urządzenia. Rozumiem zaliczka, np dwieście złotych a reszta jak to już zacznie działać i produkować energię?
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  9. #89

    Domyślnie

    Panie i Panowie - może zrzutka ? Kupimy jeden, wybierzemy komisję do spraw "transcendentalnych neutrin" / "wirów czasu" i teścik na yt ?
    Panas 9kW, podłogówka, WM+reku, PV 9,6kW, G12W

  10. #90
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Wiesz ile ja mam mierników?
    (dużo do bardzo dużo i różne...)
    Ale miernika tachionów nie mam...
    (CERN też nie ma, o ile mi wiadomo)
    Nie mogę wejść w ten interes.
    Może trochę szkoda...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  11. #91

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dariusz Nowak Zobacz post
    W przygotowaniu mamy znacznie bardziej bombowe urządzenia i być może pokażemy je już w roku przyszłym.
    Bomby jądrowe? Obawiam się, że ABW może nie podzielić entuzjazmu
    NIE dla średniowiecznych systemów grzewczych (czyt. wungiel/drewno)

  12. #92
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Odbiło Ci?
    Pewnie, ze podzieli entuzjazm!
    Zawłaszczy, utajni i kraj w potęgę urośnie!
    I nawet mysz nie piśnie...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  13. #93

    Domyślnie

    Nasze ABW? Z oficerami po dwutygodniowych kursach? No way Ostatnich fachowców szalony antoni pozwalniał

    Ps. Biorąc pod uwagę, że jestem na urlopie nad morzem, siedzę i popijam piwko, to lepszego tematu na FM nie mogłem trafić
    idędpo chipsy, zapowiada się ubaw
    NIE dla średniowiecznych systemów grzewczych (czyt. wungiel/drewno)

  14. #94
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Jądrowy?!...

    Masz fart...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  15. #95
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Jądrowy?!...

    Masz fart...

    Adam M.
    Fachowo pisze się "jądrzasty".
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  16. #96

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Wiesz ile ja mam mierników?
    (dużo do bardzo dużo i różne...)
    Ale miernika tachionów nie mam...
    (CERN też nie ma, o ile mi wiadomo)
    Nie mogę wejść w ten interes.
    Może trochę szkoda...

    Adam M.
    Też mam trochę zabawek ale nie tak zaawansowanych ... za to ministerstwo obrony ... może "wypożyczo" ?

    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    Nasze ABW? Z oficerami po dwutygodniowych kursach? No way Ostatnich fachowców szalony antoni pozwalniał

    Ps. Biorąc pod uwagę, że jestem na urlopie nad morzem, siedzę i popijam piwko, to lepszego tematu na FM nie mogłem trafić
    idędpo chipsy, zapowiada się ubaw
    Mam nadzieję że temat się ostanie
    Panas 9kW, podłogówka, WM+reku, PV 9,6kW, G12W

  17. #97
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.321
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Fachowo pisze się "jądrzasty".
    A nie "cynaderkowy"?

  18. #98
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    To gdzie kiedy i o której godzinie ten pokaz się odbędzie ? nie ma nic wymowniejszego niż naoczne doświadczenie

  19. #99
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    A nie "cynaderkowy"?
    To już byłaby przesada.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  20. #100
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Dariusz Nowak
    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-143
    Posty
    150

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Nie o CE było pytanie. Pytanie o o etykietę energetyczną oraz jednostkę certyfikującą. Przypomnę że od 2015 roku wszytkie urzadzenia grzewcze muszą takowa posiadać.
    Muszę się zorientować odn. tego faktu gdyż ostatnie 5 lat się tym nie zajmowałem.
    Postęp dzięki nowym technologiom.

Strona 5 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony