dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 363
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 7246
  1. #21
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paty
    Czy warto 6 letni zwiazek stracić dla 1 godziny uniesień.
    Nie przesadzaj, donna pisała o szybkim numerku

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    No zgoda 15 minut dzikiego seksu

    Paty.

  3. #23

    Domyślnie Re: o krok od zdrady ?

    W temacie jest film ktory ostatnio był chyba w Polsacie "Niewierna" z Richardem Gere i Diane Lane. Film super bo pokazuje siłę przyciągania jaka ma zdrada, ale tez konsekwencje jakie moga wyniknąć z faktu zdrady. Tam jest wlasnie fizyczna fascynacja. Ale film w efekcie promuje wartości rodzinne bo przeciez troska o rodzine w końcówce filmu przewaza. Jak równiez następuje zbliżenie się do siebie malzonków których lączy mała wspólna tajemnica - trupek.
    Juz kiedys o tym pisałem ale podoba mi się sformułowanie ktore zasłyszałem:
    "Przekonacie się że to prawda o czym mówimy Panie okazują się zawsze chętne, a panowie niemal niewyczerpani. Biusty same wyskakują z koronek, pończochy ześlizgują się z nóg. Atrybuty damskie lśnią ochotą do miłosnej roboty, atrybuty męskie zawsze na baczność. Nie istnieją AIDS, antykoncepcja, menstruacja, migrena.
    Seks jest jak taran burzy hierarchie, niszczy wieloletnie związki, każe łamać przysięgi i deklaracje lojalności. Przed pożądaniem nie ma sensu się bronić. Należy ulec, a po fakcie pozapinać się, otrzepać. I grać rolę niewiniątka - do następnej okazji"

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paty
    Czy warto 6 letni zwiazek stracić dla 1 godziny uniesień.
    dlaczego zaraz stracić, nikt się nie dowie
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  5. #25
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Cytat Napisał mdzalewscy
    dlaczego zaraz stracić, nikt się nie dowie
    Zastanawiałeś się, czemu tak trudno popełnić morderstwo doskonałe ? Ano bo nigdy wszystkiego nie da się przewidzieć...

  6. #26

    Domyślnie

    o rany, Jareko,
    po twoim opisie to i ja nabralam ochoty

    no i podoba mi sie ta rada: idz do fryzjera i zrob to

    wniosek - wiosna rozgoscila sie na dobre

  7. #27

    Domyślnie

    Męczy się kobieta, męczy..

    Proponuję rzut na taśmę: "kochanie co byś powiedział jak bym tak bzyk bzyk z innym ?"
    - A bzykaj sobie ile wlezie, mnie też rajcuje koleżanka z pracy i marzę by ją wypszczółkać w toalecie .

    Czasem taki '' chemiczny " okazuje się toxyczny i potem ciężko się odtruć, bo jeden raz to mało, a wiadomo że w miarę jedzenia apetyt rośnie.

    Lepiej nie dotykać. Może być potem wysypka..

  8. #28

    Domyślnie

    kolejna ofiara południowca,
    w zasadzie jak piszesz gdyby nie koleżanka to już byś była po "dzikiej nocy" - tylko czy taka ognista ta noc by była? często wyobrażenia rozmijają się z rzeczywistością
    wg mnie zrobisz to następnym razem bo On sie juz postara byś miała jedynkę na tej delegacji - kolacja, jakieś tańce i chemia wybuchnie ze zdwojoną siłą
    i na nic tu pisanie o moralności - nie przeżyjesz tego to do końca życia będziesz sobie wypominać co mogłaś przeżyć
    przezyjesz - z problemem wewnętrznym bedziesz musiała sobie sama radzić
    a jeśli się okaże iż Twój zapalnik jest toksyczny i zacznie Cie szantażować to co wtedy zrobisz?

  9. #29

    Domyślnie

    Ależ Was rajcują takie tematy!!!!!!
    I skład dyskutantów jest wciąż stały......

  10. #30

    Domyślnie

    E...
    zabawmy się w "co by było gdyby było"

    Może facet preferuje ostrzejszą rozgrzewkę i w kieszeni nosi bacik ?
    Albo jak już prawda stanie naga to hi hi hi czar pryśnie ?

  11. #31

    Domyślnie

    Yoggi

    czy Ty preferujesz styl " nie ma tematu nie ma problemu ?"

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yogi66
    Ależ Was rajcują takie tematy!!!!!!......
    od razu rajcują. człowiek dla rozrywki o różnych bzdurach gada

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał *marta*
    Cytat Napisał Yogi66
    Ależ Was rajcują takie tematy!!!!!!......
    od razu rajcują. człowiek dla rozrywki o różnych bzdurach gada
    Rajcują, rajcują! Zdrada na poczatku jest SUPER rajcująca! Zwłaszcza jak jest z domieszką szaleństwa, a nie na "letnio". No po prostu rewelacja! Człowiek czuje ze zyje i czuje znów drżenie całego ciała tak jakby pierwszy raz szedł do łóżka! No tak po prostu jest.

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał smartcat
    Cytat Napisał *marta*
    Cytat Napisał Yogi66
    Ależ Was rajcują takie tematy!!!!!!......
    od razu rajcują. człowiek dla rozrywki o różnych bzdurach gada
    Rajcują, rajcują! Zdrada na poczatku jest SUPER rajcująca! Zwłaszcza jak jest z domieszką szaleństwa, a nie na "letnio". No po prostu rewelacja! Człowiek czuje ze zyje i czuje znów drżenie całego ciała tak jakby pierwszy raz szedł do łóżka! No tak po prostu jest.
    Smartcat, ale Ty jesteś doświadczony

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał smartcat
    Rajcują, rajcują! Zdrada na poczatku jest SUPER rajcująca! Zwłaszcza jak jest z domieszką szaleństwa, a nie na "letnio". No po prostu rewelacja! Człowiek czuje ze zyje i czuje znów drżenie całego ciała tak jakby pierwszy raz szedł do łóżka! No tak po prostu jest.
    Smartcat, to dopiero jest zachęta!

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    no tak wiedzialem - jak chemie popre od razu naskocvza ze niemoralny itepe
    Dobra - niech bedzie - jestem niemoralny. Dla mnie sex jest tak samo wazny jak oddychanie a chwilowe uniesienia, chemia, szybki numerek (co nie oznacza ze 20 sekund w windzie) w wiekszosci nie maja wplywu na istenijacy zwiazek. Z jedna uwaga - inaczej do tego podchodza faceci inaczej nasze mile Panie. Ale przy odpoiwednich zalozeniach wszysko wydazyc sie moze bez nastepst w stylu = 15 minut rozkoszy a juz dziesieciolecia zwiazku szlag trafia
    Monogamia - mowcie co chcecie - nie lezy w naturze czlowieka Cos ze zwierzecia w nas zostalo - z tym tylko ze my czerpiemy z tego satysfakcje a nasze zwierzaczki li tylko sie rozmanzaja
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  17. #37

    Domyślnie

    Co do tych zwierzaków to nie byłabym taka pewna. Nie wiem, czy mój pies uważa, że powinien po sobie potomstwo zostawić On chyba dla przyjemności.

  18. #38
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Jarek'o Wybacz niedyskretne pytanie ale czy ty jesteś z jakąś kobietą w stałym związku ? Bo ja, jak byłem kawalerem myślałem identycznie jak Ty

    Po ślubie z czasem mi się zmieniło..

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał *marta*
    Cytat Napisał smartcat
    Rajcują, rajcują! Zdrada na poczatku jest SUPER rajcująca! Zwłaszcza jak jest z domieszką szaleństwa, a nie na "letnio". No po prostu rewelacja! Człowiek czuje ze zyje i czuje znów drżenie całego ciała tak jakby pierwszy raz szedł do łóżka! No tak po prostu jest.
    Smartcat, to dopiero jest zachęta!
    Żeby była jasność, jestem przeciwny zdradzie! Jednakże zdarzaja sie takie sytuacje ze sie człowiek przestaje kontrolować. I przy rutynie dnia codzienego, praca, dom, praca dom, i usypiajacej sielanki domowego ogniska zdarza się cos wyjątkowego i mozna czasem wejśc w taka relacje która jest jak pożar - ogarnia totalnie i w mgnieniu oka. I jest czymś co sprawia że wszystko znów nabiera smaków o intensywności znanej z dziecięctwa. No ale nie zdarza sie to czesto A wtedy jest tak jak cytowałem w swojej pierwszej wypowiedzi w tym watku. No i oczywiście trzeba iść w zaparte! A nie ze stałym partnerem rozważać SWOJE wyrzuty sumienia i jego obarczać cięzarem zdrady.

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    jareko!!!!!!!!


    To jak by przypiliło to do Ciebie można jak w dym.

    A badania masz akytualne......?

    Paty.

Strona 2 z 363

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony