dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 684

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #17
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar chilli banana
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    reda
    Kod pocztowy
    84-240
    Posty
    610

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jolka Bobek Zobacz post
    Może po tej całej hecy z koroną Europa w końcu pójdzie po rozum do głowy i da trochę na wstrzymanie z tą chińszczyzną. Wanna piękna, straszna szkoda, że rodzimi zdolni rzemieślnicy muszą rejterować przed chińskim badziewiem.
    A z tą psychodelią to rzeczywiście trochę pojechałam Tak naprawdę są rustykalne, moja córka położyła je sobie w toalecie i naprawdę wygladają świetnie. Dużo lepiej zresztą w naturze niż na zdjęciu, które tak jakoś pomniejsza ich format i zagęszcza wzór. Czyli fuga na ścianie też czarna bo że na podłodze taka to się rozumie samo przez się (choć córka zdaje się zdecydowała się na antracyt).
    przepraszam, nie zauważyłam twojej odpowiedzi
    tak, czarna na podłodze, bo one są czarne; wiem, że inni producenci mają podobne wzory, whodzące w antracyt chyba właśnie
    masz rację, że na żywo te płytki inaczej wyglądają, fotki rzeczywiście zagęszczają ten wzór
    na ścianę też kupiłam czarną, choć widziałam antracyt na zdjęciach i prezentował się super, ale w sklepie, gdzie wybieraliśmy nie było takiego odcienia ciemnego - zresztą ja zakupiłam antracyt z tej firmy, ale to dla mnie ciemny szary, mamy go do tych płytek w kotłowni i na schodach, no a teraz już nigdzie nie jeździmy, zeby poszukać czegoś ciemnego
    jak będzie kiepsko, to się wstrzymamy z fugami, aż sie sytuacja uspokoi

    *********************************

    krótki update

    małż można powiedzieć skończył grzejnik - nawet go przywiózł do domu, bo ja z dzieciakami teraz nigdzie nie wychodzę
    dla mnie jest idealny, taki właśnie miał być - mój mąż oczywiście już ma wizję zmian, które wprowadzi w drugim grzejniku
    w łazience dolnej będzie w poziomie, w górnej w pionie

    teraz jeszcze trzykrotne malowanie i szlifowanie, ale czego się nie robi dla kochanej żony







    korzystając z wolnego czasu, wzięłam się za drobne porządki - w piwnicy znalazłam super belkę, która nada się idealnie do lampy z oplotem
    pozdrawiam naszego właściciela, który pozwolił nam wszystko z piwnicy wyrzucić na śmietnik - upatrzyłam sobie jeszcze kilka drewienek



    włączyłam się też w akcję szycia maseczek, ale z racji tego, że wyszyłam całą bawełnę, którą miałam w domu i czekam na dostawę, poczyniłam kilka precelków - miał być w sumie jeden i to dla mnie jako ozdoba kanapy, ale córka i syn zażyczyli sobie po 2, więc kilka jeszcze czeka na wypchanie



    acha, nie wrzucałam jeszcze zaległej fotki elementu balustrady - ta część będzie montowana do sufitu, ale dalej nie wiem jak stalowe linki będą zamontowane..



    balustradę małż planuje montować w przyszłym tygodniu, zaleźnie od znajomego, który będzie musiał mu pomóc w montażu

    tak poza tym - czy u was też pada śnieg?
    Ostatnio edytowane przez chilli banana ; 29-03-2020 o 09:13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony