dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 35
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 684
  1. #201
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar chilli banana
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    reda
    Kod pocztowy
    84-240
    Posty
    610

    Domyślnie

    Cytat Napisał surgi22 Zobacz post
    Ideal standard ( oprócz tych co wymieniłaś ).
    dzięki, myślałam, że to ceramika

    Cytat Napisał aiki Zobacz post
    Mam teraz prysznic Hans Grohe od 10 lat. Ani razu nie musiałem usuwać kamienia. Po prostu nie zarasta. Na wszystkich innych rzeczach kamień to norma.
    właśnie o to mi chodzi, żeby kamień się nie osadzał - u mnie w najlepszym stanie jest bateria kuchenna - ponad 9 lat a jak nówka wygląda, umywalkowa została wymieniona, bo pękła, prysznic załatwił kamień


    Cytat Napisał Mr A Zobacz post
    Nie użytkuję, ale jak to mówią koniec języka za przewodnika. Jako piekarnik ok, jako mikrofala podobno grzeje z jednej strony. Kolega wspominał, że przy podgrzewaniu potrawy musi obrócić talerz - i gdzieś podobną opinię czytałem tutaj na forum. Żeby nie było - my kupiliśmy, zarówno duży piekarnik, jak i ten z funkcją mikrofali - różnica w cenie była ok. 300 zł.
    na mikrofali osobiście mi w ogóle nie zależy, małż chce, więc jak będzie ten talerz raz w tygodniu obracał, to chyba będzie ok dla mnie ważne, by piekarnik dobrze działał



    Cytat Napisał Mr A Zobacz post
    Kludi nam się podobała, ale to co nam się z tego podobało to niestety nie ta półka My w sumie mamy z 3 firm: Omnires (tu polecane w hurtowni jako zamiennik Kludi), oraz Valvex i Armatura Kraków - jak się sprawdzi to trzeba będzie poczekać
    Omnires, faktycznie widziałam, dwóch pozostałych nie znam, także dzięki

    Cytat Napisał Slawskip Zobacz post
    w mieszkaniu mam Armaturę Kraków, w tym jedną z termostatem. Jestem z nich zadowolony, a teraz leci 5 rok jak ich używamy. Nic się nie dzieje i wszystko działa bardzo dobrze. Ja nie zrezygnował bym z baterii z termostatem (zwłaszcza pod prysznicem). Jak bym miał za twardą wodę, to bym zastosował stację zmiękczającą wodę.
    też miałam z termostatem, ale kamień go zniszczył w ciągu niecałych 2 lat, ale szczerze, to nie przeszkadza mi jego brak
    na razie nie nastawiam się na zmiękczacz wody - nie mam kompletnie wiedzy w tym temacie, nie wiem czy taki zmieniony chemicznie skład wody jest w długiej perspektywie dobry
    Armaturę Kraków sprawdzę, dzięki


    Cytat Napisał kocbeat Zobacz post
    Mam już 6 lat i jestem zadowolony. Dobrze podgrzewa w funkcji mikrofali i jako piekarnik też rewelacja. Ma funkcję combo gdzie działa jedno i drugie. Model nie pamietam jaki, pewnie już go nie ma ale samsunga. Jedno co teraz szwankuje to na wyświetlaczu cyferki od godziny się wypaliły i nie wszystkie dobrze wyglądają
    przyjrzę się w takim razie tym piekarnikom z mikrofalą, zawsze jeden sprzęt mniej

  2. #202
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar sebcioc55
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Kościuszki
    Kod pocztowy
    72-221
    Posty
    2.191

    Domyślnie

    Armatura hans grohe, cena rozsądna i jakość bdb. Lodówke bez problemu znajdziesz jednodrzwiową do zabudowy bez zamrażalnika. Chyba nawet na oleole jest taki filtr Jak kuchnia pod dzieciaki to po całości koniecznie ta sama okładzina, bo dzieci urosą i już nie będą rysować w kuchni a potem zmiany moga być konieczne, wspominam o tym bo niektórzy nie dają płytek pod wyspę
    BTW: czy czasem piekarnik z wbudowaną mikrofalą nie jest mniej pojemny niż zwykły? ja mam osobno i jestem zadowolony.
    To co umiem to zrobię sam, a tego czego nie umiem to się nauczę i też zrobię

    Dziennik budowy

  3. #203
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar chilli banana
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    reda
    Kod pocztowy
    84-240
    Posty
    610

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebcioc55 Zobacz post
    Armatura hans grohe, cena rozsądna i jakość bdb. Lodówke bez problemu znajdziesz jednodrzwiową do zabudowy bez zamrażalnika. Chyba nawet na oleole jest taki filtr Jak kuchnia pod dzieciaki to po całości koniecznie ta sama okładzina, bo dzieci urosą i już nie będą rysować w kuchni a potem zmiany moga być konieczne, wspominam o tym bo niektórzy nie dają płytek pod wyspę
    BTW: czy czasem piekarnik z wbudowaną mikrofalą nie jest mniej pojemny niż zwykły? ja mam osobno i jestem zadowolony.
    sebcio, dzięki za odp
    lodówki do zabudowy znalazłam w weekend 2 (słownie: DWIE) w rozsądnej cenie do 2,5k i o pojemności pow. 300l, na czym nam zależy (teraz mamy 200l i jest sporo za mała na naszą rodzinę)

    co to jest okładzina?
    moje najmłodsze dziecko ma 4 miesiące, więc jak podrośnie, to myślę, że spokojnie można zrobić remont kuchni i dostosować kuchnię pod moje widzi misię
    piekarnik z mikrofalą może być mniej poejmny, ale są też o dość sporej pojemności (a na pewno wystarczającej dla mnie)

  4. #204
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar micbarpia
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    386

    Domyślnie

    jeśli chodzi o piekarniki z mikrofalą to kompletnie się nie znam więc... chętnie się wypowiem
    Ostatnio przechadzałem się w IKEA i patrzyłem na wystroje kuchni i widziałem jakieś takie dziwactwa że niby piekarnik ale w środku jakoś dziwne zbudowane to, Ilość miejsca w środku była dla mnie tak maleńka ze wydawała się połowiczna w stosunku do normalnego piekarnika... czyżbym to to to trafił??? ... piekarnik z mikrofalą? jeśli tak to broń mnie Boże od tego...
    już znikam i nie spamuję ;P
    A co do płytek i mebli kuchennych, chilli banana zgadzam się że przy obecnej jakości mebli to zanim dzieci dorosną to i tak będziecie pewnie chcieli je zmienić... tzn nie dzieci tylko wystrój kuchni...

  5. #205
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Mr A
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Bełchatów
    Posty
    341

    Domyślnie

    Cytat Napisał chilli banana Zobacz post
    na mikrofali osobiście mi w ogóle nie zależy, małż chce, więc jak będzie ten talerz raz w tygodniu obracał, to chyba będzie ok dla mnie ważne, by piekarnik dobrze działał
    No to z funkcji piekarnika są bardzo zadowoleni, właściwie w większości przypadków korzystają z tego piekarnika z mikrofalą, a pełnowymiarowy piekarnik stoi i czeka na święta

    I tak odnośnie pojemności - piekarnik z mikrofalą - około 40 litrów, sam piekarnik około 70 l. Zwykła mikrofala ma w porywach około 20.

  6. #206
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar chilli banana
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    reda
    Kod pocztowy
    84-240
    Posty
    610

    Domyślnie

    Cytat Napisał micbarpia Zobacz post
    jeśli chodzi o piekarniki z mikrofalą to kompletnie się nie znam więc... chętnie się wypowiem
    Ostatnio przechadzałem się w IKEA i patrzyłem na wystroje kuchni i widziałem jakieś takie dziwactwa że niby piekarnik ale w środku jakoś dziwne zbudowane to, Ilość miejsca w środku była dla mnie tak maleńka ze wydawała się połowiczna w stosunku do normalnego piekarnika... czyżbym to to to trafił??? ... piekarnik z mikrofalą? jeśli tak to broń mnie Boże od tego...
    już znikam i nie spamuję ;P
    A co do płytek i mebli kuchennych, chilli banana zgadzam się że przy obecnej jakości mebli to zanim dzieci dorosną to i tak będziecie pewnie chcieli je zmienić... tzn nie dzieci tylko wystrój kuchni...

    każda wypowiedź mile widziana
    są też duże, pojemne piekarniki z funkcją mikrofali - chciałabym po prostu ograniczyć ilość sprzętu
    jednak jak patrzę na te ceny, to może jednak kupię 2 osobne urządzenia..

    a jakość mebli myślisz, że taka słaba teraz jest? mam kuchnię 9 lat i w sumie nie widać jakoś bardzo zużycia, blat laminowany miejscami zarysowany
    zakładam zmianę kuchni dla samej zmiany, bo pewnie się opatrzy

    Cytat Napisał Mr A Zobacz post
    No to z funkcji piekarnika są bardzo zadowoleni, właściwie w większości przypadków korzystają z tego piekarnika z mikrofalą, a pełnowymiarowy piekarnik stoi i czeka na święta

    I tak odnośnie pojemności - piekarnik z mikrofalą - około 40 litrów, sam piekarnik około 70 l. Zwykła mikrofala ma w porywach około 20.
    biorę pod uwagę piekarnik z funkcją mikrofali o pojemności właśnie ok. 60-70 l - tak, żeby piekarnik był funkcjonalny, ale ceny trochę wysokie - muszę przysiąść nad tematem, jak się uda zmieścić w 2k za taką pojemność, to bym wzięła 1 urządzenie

  7. #207
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar micbarpia
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    386

    Domyślnie

    "A jakość mebli myślisz, że taka słaba teraz jest? mam kuchnię 9 lat i w sumie nie widać jakoś bardzo zużycia, blat laminowany miejscami zarysowany
    zakładam zmianę kuchni dla samej zmiany, bo pewnie się opatrzy "

    no wiec ja mam na mysli IKEA kuchnie... widziałem już w bardzo różnym stanie meble kilku letnie... wiadomo każdy inaczej dba... wiem że da się dbać żeby wyglądało jak nowe ale ogólnie mam wrażenie że nie są one skonstruowane do tego żeby służyły długo... może przesadzam, żeby nie było kuchnie pewnie i tak kupie w IKEI ;p

  8. #208

    Domyślnie

    Ja właśnie na etapie wyposażenia kuchni
    Nie chciałem 2w1, bo jak jest imprezę to często używany obu jednocześnie. Z ciekawostek na jakie się natknąłem to Whirlpool ma taki ficzer że na 3 półkach można piec różne rzeczy i podobno zapachy się nie mieszają.

    Miałem duży problem, bo niewielu producentów oferuje białe mikrofalówki. Jeśli już to nie wyglądające na komplet z piekarnikiem, a stawiając jedno nad drugim w słupku to takie mam oczekiwania. Whirlpool akurat oferuje. Jednak zrażony swoja i innych opiniami na temat awaryjnosci to się nie zdecydowałem.
    Dom pod klucz za 1400zł/m2? Jasne, że można. (było w 2017!) Zobacz mój dziennik Z258 w wersji DIY
    Nie polecam SWISSPORa - płyty nie mają kątów prostych.

  9. #209
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar chilli banana
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    reda
    Kod pocztowy
    84-240
    Posty
    610

    Domyślnie

    Cytat Napisał micbarpia Zobacz post

    no wiec ja mam na mysli IKEA kuchnie... widziałem już w bardzo różnym stanie meble kilku letnie... wiadomo każdy inaczej dba... wiem że da się dbać żeby wyglądało jak nowe ale ogólnie mam wrażenie że nie są one skonstruowane do tego żeby służyły długo... może przesadzam, żeby nie było kuchnie pewnie i tak kupie w IKEI ;p
    nie no, nie dbam jakoś przesadnie
    bądź co badź nawet drzwiczkami nie można pizgnąć przez te zawiasy spowalniające

    Cytat Napisał Daniellos_ Zobacz post
    Ja właśnie na etapie wyposażenia kuchni
    Nie chciałem 2w1, bo jak jest imprezę to często używany obu jednocześnie. Z ciekawostek na jakie się natknąłem to Whirlpool ma taki ficzer że na 3 półkach można piec różne rzeczy i podobno zapachy się nie mieszają.

    Miałem duży problem, bo niewielu producentów oferuje białe mikrofalówki. Jeśli już to nie wyglądające na komplet z piekarnikiem, a stawiając jedno nad drugim w słupku to takie mam oczekiwania. Whirlpool akurat oferuje. Jednak zrażony swoja i innych opiniami na temat awaryjnosci to się nie zdecydowałem.
    Daniel to co w końcu wybrałeś?

    ja starałam się coś znaleźć 2w1 poniżej 2,5k ale nie ma nic wystarczająco pojemnego w tej kwocie
    wobec tego raczej zdecyduję się na 2 urządzenia
    pomyślałam jeszcze, że może kupić zwykłą mała mikrofalę i zamknąć ją w szafce
    bo mikrofali od ponad 6 lat nie używam i mi jej nie brakuje, ale małż się uparł na mleko do płatków

  10. #210
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Mr A
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Bełchatów
    Posty
    341

    Domyślnie

    Cytat Napisał chilli banana Zobacz post
    pomyślałam jeszcze, że może kupić zwykłą mała mikrofalę i zamknąć ją w szafce
    bo mikrofali od ponad 6 lat nie używam i mi jej nie brakuje, ale małż się uparł na mleko do płatków
    Z doświadczenia - mikrofala przy dzieciach się przydaje
    Starszy (10 lat) sam nie tyka piekarnika, płyty - ale z mikrofali korzysta - czasami zrobi sobie jakieś zapiekanki, czasami podgrzeje zupę i wiem, że o nic się nie oparzy Młodszy (prawie 3 lata) korzystać nie korzysta, chociaż się wyrywa i "tajniki" użytkowania poznaje, ale to on głównie ma coś podgrzewane za pomocą mikrofali - głównie zupy, mleko.

  11. #211
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar chilli banana
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    reda
    Kod pocztowy
    84-240
    Posty
    610

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mr A Zobacz post
    Z doświadczenia - mikrofala przy dzieciach się przydaje
    Starszy (10 lat) sam nie tyka piekarnika, płyty - ale z mikrofali korzysta - czasami zrobi sobie jakieś zapiekanki, czasami podgrzeje zupę i wiem, że o nic się nie oparzy Młodszy (prawie 3 lata) korzystać nie korzysta, chociaż się wyrywa i "tajniki" użytkowania poznaje, ale to on głównie ma coś podgrzewane za pomocą mikrofali - głównie zupy, mleko.
    moja córka chce iść do masterchefa, więc w wieku 10 lat to mam nadzieję, że będzie nam już obiady gotować
    a tak poważnie - ja nie mówię, że mikrofala jest zła, bo przy najstarszej córce przydawała mi się bardzo do wyparzania butelek


    ale ale ja tu gadu gadu może tak a może inaczej - a tu małż się upiera przy normalnej zabudowanej mikrofali (no mleko do płatków podgrzać trzeba, kawa zimna więc się podgrzeje ), więc koniec dywagacji, będą 2 sprzęty
    teraz pozostaje tylko je wybrać

  12. #212

    Domyślnie

    U nas używamy wszyscy mikrofali i to dużo. Najczęściej do podgrzewania. Dlatego w 99% używamy jednego guzika który uruchamia całą moc na 30s. Lub wduszam go kilkakrotnie jak chcę wilokrotność czasu. Dlatego krew mnie zalewała na myśl, że za ładną, pasującą do piekarnika mikrofalę mam zapłacić 1400, gdy do moich potrzeb super się sprawdza się taka za 300pln!
    Pewnie drugi raz nie montowałbym ich w jednym słupku tylko mikrofalę wstawił w zabudowę po drugiej stronie.
    Choć czasami idę na kompromisy to jednak jestem estetą i zdezydowałem się na biały zestaw firmy Beko.
    Piekarnik najprostszy model za 700 z hakiem. Obędę się bez szyn teleskopowych i płyt katalitycznych, ktore w tańszych modelach są tylko na bocznych ścianach. Ręsztę i tak trzeba szorować.
    Kuchenka względnie pasująca za niecały 1000, bo biel jest o ton ciemniejsza jka w piekarniku. Ramka jest pleksi, a tylko drzwi są szklane.
    Jedno i drugie przetestowane i działa. Kuchenka już podrzewała pierwsze ciastka francuskie z owocami, a piekarnik wygrzany, żeby wypalić farbę.
    Dom pod klucz za 1400zł/m2? Jasne, że można. (było w 2017!) Zobacz mój dziennik Z258 w wersji DIY
    Nie polecam SWISSPORa - płyty nie mają kątów prostych.

  13. #213
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar chilli banana
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    reda
    Kod pocztowy
    84-240
    Posty
    610

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daniellos_ Zobacz post
    U nas używamy wszyscy mikrofali i to dużo. Najczęściej do podgrzewania. Dlatego w 99% używamy jednego guzika który uruchamia całą moc na 30s. Lub wduszam go kilkakrotnie jak chcę wilokrotność czasu. Dlatego krew mnie zalewała na myśl, że za ładną, pasującą do piekarnika mikrofalę mam zapłacić 1400, gdy do moich potrzeb super się sprawdza się taka za 300pln!
    Pewnie drugi raz nie montowałbym ich w jednym słupku tylko mikrofalę wstawił w zabudowę po drugiej stronie.
    Choć czasami idę na kompromisy to jednak jestem estetą i zdezydowałem się na biały zestaw firmy Beko.
    Piekarnik najprostszy model za 700 z hakiem. Obędę się bez szyn teleskopowych i płyt katalitycznych, ktore w tańszych modelach są tylko na bocznych ścianach. Ręsztę i tak trzeba szorować.
    Kuchenka względnie pasująca za niecały 1000, bo biel jest o ton ciemniejsza jka w piekarniku. Ramka jest pleksi, a tylko drzwi są szklane.
    Jedno i drugie przetestowane i działa. Kuchenka już podrzewała pierwsze ciastka francuskie z owocami, a piekarnik wygrzany, żeby wypalić farbę.
    acha, czyli jednak białe oglądaliśmy biały sprzęt AGD i ładnie wygląda, nawet też myślałam o białym, ale że pewnie i tak lodówka będzie biała, to boję się, że wszytko będzie miało inny odcień i będzie mi zgrzytać, jak będę na to patrzeć

    co do piekarnika, to prowadnice teleskopowe to jedyne, co u mnie musi mieć piekarnik.. no może jeszcze termoobieg, ale to chyba już wszystkie teraz mają

    a co do mikrofali, to bym wolała te 1,5k do nowego fajnego ekspresu dołożyć a kupić jakąś zwykłą mikrofalę za 300 zł i zamknąć ją w szafce i zapomnieć, że ją mam
    ja tam akurat lubię gotować z dzieciakami (przy tym łudzę się, że im szybciej się nauczą, tym szybciej będą sami posiłki ogarniać) i bardzo rzadko się zdarza, że coś odgrzewam
    to na dzień dzisiejszy i w naszej osobistej sytaucji
    ale mój mąż jest jak dziecko, jak się na coś uprze może jeszcze spróbuję z argumentem, że jak pierdzielnie piekarnik za 3-4 lata to przecież nie będziemy znowu 2 sprzętów wymieniać, żeby to wyglądało jakoś

  14. #214

    Domyślnie

    Może nie wiem co tracę z tymi prowadnicami. Co w nich takiego suoer?

    Piekrnik, płyta czy mikrofala jak są szklane, to to nie jest śnieżna biel. Taki szarky odcień zimnje bieli. Zupełnie inny od lakierowanej lodówki. Postaram sięnie zapomnieć zrobić jurro foto.

    Mikrofalówki do zabudowy ze stali nierdzewnej to już za 600 można wybierać. Jak nie zależy na bieli to już oszczedność.
    Dom pod klucz za 1400zł/m2? Jasne, że można. (było w 2017!) Zobacz mój dziennik Z258 w wersji DIY
    Nie polecam SWISSPORa - płyty nie mają kątów prostych.

  15. #215
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar chilli banana
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    reda
    Kod pocztowy
    84-240
    Posty
    610

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daniellos_ Zobacz post
    Może nie wiem co tracę z tymi prowadnicami. Co w nich takiego suoer?

    Piekrnik, płyta czy mikrofala jak są szklane, to to nie jest śnieżna biel. Taki szarky odcień zimnje bieli. Zupełnie inny od lakierowanej lodówki. Postaram sięnie zapomnieć zrobić jurro foto.

    Mikrofalówki do zabudowy ze stali nierdzewnej to już za 600 można wybierać. Jak nie zależy na bieli to już oszczedność.
    dzięki Daniel, foto nie zaszkodzi
    ale ty masz chyba zabudowaną lodówkę? to wtedy to całkiem inny efekt jest niż przy niezabudowanej
    mikrofale wiem, że są tańsze, jak mi się któraś spodoba i będzie współgrać z piekarnikiem, to wezmę pewnie
    najbardziej chyba irytuje mnie to, że mój mąż się tak upiera i nie, nie chodzi tylko o mikrofalę, dużo tego jest na budowie hłe hłe
    bo niby ile razy on to mleko grzeje dzieciom - raz na tydzień może
    a ja z wiekiem coraz bardziej cenię minimalizm, a już w ogóle nie lubię sprzętu, który jest nieużywany

    co do prowadnic - wysuwasz i wyciągasz i nic się nie spierdzieli
    w ogóle przy dzieciakach - jak np. układają blachy z ciasteczkami albo wyjmują ciasteczka - wysuwam im prowadnice i działają, bez konieczności wkładania rąk do piekarnika
    mi akurat się bardzo sprawdza

  16. #216
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar chilli banana
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    reda
    Kod pocztowy
    84-240
    Posty
    610

    Domyślnie

    nasze tegoroczne wakacje zakopane w piachu
    RIP



    a tak poza tym to WIOSNA wiosna ach to ty!
    jutro ponoć śnieg u nas

  17. #217

    Domyślnie

    Ja już dwa sezony wakacyjne bez chwili wytchnienia na budowie. Może w tym roku się uda!?
    Dom pod klucz za 1400zł/m2? Jasne, że można. (było w 2017!) Zobacz mój dziennik Z258 w wersji DIY
    Nie polecam SWISSPORa - płyty nie mają kątów prostych.

  18. #218
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar chilli banana
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    reda
    Kod pocztowy
    84-240
    Posty
    610

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daniellos_ Zobacz post
    Ja już dwa sezony wakacyjne bez chwili wytchnienia na budowie. Może w tym roku się uda!?
    Daniellos ty już przecież mieszkasz za tydzień, to coś bukniesz to wakacji

    ************************************************** ***********

    Po 3 tygodniach od planowanego rozpoczęcia prac - w końcu pogoda nieco łaskawsza, zamówiliśmy więc szybko koparkę do zasypania piwnicy
    Póki co poszło 10 wywrotek po 20 ton (2500zł) i część ziemi z wykopu, która leżała sobie z boku
    masakra, ile jeszcze kasy w piach pójdzie
    kopara póki co 700zł

    zdjęć sporo (z 2 telefonów więc jakość jaka jest każdy widzi) dla upamiętnienia rozpoczęcia drugiego sezonu prac



























    mamy też 1 studzienkę przed garażem - będzie jeszcze jedna nieco wyżej


  19. #219

    Domyślnie

    Pod naszą płytę zamiast planowanych 315 ton, poszło 720 ton, czyli 44 wywrotki
    >>> dziennik budowy <<<
    archiwum komentarzy do 15.12.2017
    Dom z użytkowym poddaszem, powierzchnia po podłodze (z garażem) ok 200m; ogrzewanie podłogowe (bez grzejników); gaz; brak kominka; płyta fundamentowa (pod płytą 10cm XPS, na płycie 10cm EPS); na ścianach 20cm grafitowego; ściany z BK.

  20. #220
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar chilli banana
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    reda
    Kod pocztowy
    84-240
    Posty
    610

    Domyślnie

    Cytat Napisał jak_to_mozliwe Zobacz post
    Pod naszą płytę zamiast planowanych 315 ton, poszło 720 ton, czyli 44 wywrotki
    a to ciekawe - czemu ponad dwukrotnie więcej?

Strona 11 z 35

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony