dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Malowanie domku na działce

    Witam. Mam mały problem. Na działce mam domek drewniany, który ktoś kiedyś pomalował jakąś farbą. Jaką nie wiem ale na pewno nie jest to żaden drewnochron ani nic w tym stylu. Farba od strony słonecznej zaczyna się łuszczyć i zastanawiam się co dalej z tym zrobić. Wymyśliłem, że tam gdzie się łuszczy potraktuję ją szczotką drucianą czy coś w tym stylu. Zastanawiam się czym pomalować teraz domek. Jakąś emulsją czy coś w tym rodzaju. Czy czymś w stylu drewnochron maluje się tylko "żywe" drewno?

  2. #2

    Domyślnie

    Wystarczy szpachelkka i podkrobać farbę, nstępnie drewnochorn i opcjonalnie farbę do drewna.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agamemnon91

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Kraków
    Posty
    184

    Domyślnie

    A może spróbuj przy użyciu szlifierki, domek szpachelką albo szczotą troszkę Ci zejdzie. No chyba, że czas tutaj nie gra roli to żaden problem. Po ściągnięciu starej farby pomalowałabym lakierobejcą lub emulsją do drewna.

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki za podpowiedzi. Szlifierka nie wchodzi w grę bo nie mam tam prądu. Jak dziś się tak lepiej przyjzalem to chyba była jakaś farba olejna. Szczerze przyznam że nie chciałem tam robić hiltona. Drewno też jest już w kiepskim stanie. To dość stara konstrukcja. Pomaluję w sumie przykryję problem a z czasem wymienię deski. Dzięki za zainteresowanie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony