dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 40
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 794
  1. #201

    Domyślnie

    Alicjanko, ja sobie nie wyobrażam, żeby taka kobieta jak Ty-żywa, energiczna i twórcza (takie mam wrażenia po lekturze dziennika ) wytrzymała z gapą . Ja mam kotkę z charakterem, która się wszystkim stawia i nie wyobrazam sobie, zeby mieszkać z jakimś gapowatym kotem

    A jeśli chodzi o rybki, to nie każdy pokarm uczula, zapytam Mojego o szczegóły...

  2. #202
    Guest

    Domyślnie

    No proszę, jak się psiary z kociarami dogadały.
    Alicjanko-nie masz wyjścia.

  3. #203

    Domyślnie

    Najbardziej z rybich pokarmów uczulają dafnie. Miałam po nich oczy jak BALONY - BALERONY. Teraz moje ryby są na diecie roślinnej, a ja mam zwykłe oczy. Smacznego.

  4. #204

    Domyślnie

    On 2003-02-12 21:32, Osówka wrote:
    Najbardziej z rybich pokarmów uczulają dafnie. Miałam po nich oczy jak BALONY - BALERONY. Teraz moje ryby są na diecie roślinnej, a ja mam zwykłe oczy. Smacznego.
    Jest jeszcze pokarm sztuczny, ten napewno nie uczula i dla rybek smaczniejszy, ja takim karmie.
    Czy tobie smakowalaby salata ?

  5. #205
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    No nie mam wyjścia! Trochę mi ulżyło, że tak mi każdy zgodnie radzi.

    Natomiast co do wielkości i temperamentu, to już kilka razy słyszałam, a nawet widziałam zdjęcia, że ktoś wziął najmniejsze szczenię z miotu, które miało tak dobry apetyt, że wyrosło na SUMO. Druga znowu osoba wzięła bardzo spokojne szczenię, które w jej domu się totalnie uaktywniło z braku innych-silniejszych szczeniąt. Tak więc podobno nie ma reguły.

    Alicja
    PS Z rybek mimo wszystko zrezygnuję. Jakoś mnie "nie kręcą"...

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Alicjanka dnia 2003-02-13 10:35 ]</font>

  6. #206

    Domyślnie

    Mnie rybki też nie kręciły... dopóki nie wydałam się za akwarystę
    Suchy pokarm często moze uczulać. Alicjanko, mogę Ci polecić akwarium roślinne - paludarium, taki zbiornik jest dobry w domu uczuleniowców, bo nawilża powietrze. Można w nim trzymać parę rybek roślinożernych.

  7. #207
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Opalko,

    Widziałam hovawarta, czarną sukę! Właścicielka ma goldenkę i właśnie hovawartkę i ma niezłe komiczne sytuacje z tej przyczyny, bo nikt postronny nie potrafi odgadnąć co to za rasa: ja ją np wzięłam za flat coated retrievera. Bardzo miła sunia, moje dzieci się z nią bawiły do bólu. Różni się od goldenów tym (oczywiście oprócz głowy), że ma bardzo miękki jedwabisty włos, coś jak seter irlandzki (w dotyku).

    Alicja

  8. #208
    Guest

    Domyślnie

    Tak te psy czasem przypominają fcr.Choć nuby nie powinny,jak mawiają ortodoksy.
    A jak z psychiką? Jak się układa z rodziną i drugim psem?Jestem ciekawa.
    Pozdrówka

    Ps.Czy ja przeoczyłam,czy imię dla Waszej jest juz wybrane?Dziewczynki chyba już wybrały, tak?

  9. #209
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Opal,

    Za mało rozmawiałam z właścicielami, żeby dowiedzieć się szczegułów porozumienia. Ci ludzie mam wrażenie nie mają dzieci tylko trzy psy (trzeci to suka z tych małych pokracznych - buldog francuski? Nie wiem). No i wszystkie sobie w zgodzie żyją, na spacerze były wszystkie bardzo przyjazne moje dzieci się spokojnie nad nimi pastwiły.

    A o imieniu to do ostatniej chwili się waży. Po drodze przerobiliśmy wszystkie imona z bajek (Lady, Kiara, Fiona), był też mocny kandydat "India", potem "Bayka". Chciałam, żeby to imię coś znaczyło, z czymś mi się kojarzyło. No i wczoraj wymyśliłam imię które najbardziej mi się podoba. Kojarzy mi się z wolnością, szerokimi przestrzeniami, pastelowymi sawannami, marzeniami o podróżach. A ponieważ pies też jest wymarzony więc marzenia byłyby powiązane. A to imię to "Kenia".
    Co o tym myślicie?
    Aha. W sobotę odbieram moją sunię!!!!
    Alicja

  10. #210
    Guest

    Domyślnie

    Kenia super!
    Tylko,żeby ktoś nie pomylił z Henia.
    Może Kenya?

    Już w sobotę?Suuuper.....

  11. #211
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    No chyba masz rację, że Kenya będzie lepiej, bo w przeciwnym wypadku każdy będzie chciał wiedzieć czy to nie od Kenia z Big Brothera
    Jako kandydatka była też Alaska, ale trochę za długie, żeby wołać na spacerze Alaskaaaaaaa...
    Ściskam,
    A.

  12. #212
    Guest

    Domyślnie

    Jesze ktoś by zrozumiał:Ale laska.
    Całkiem uzasadnione.

  13. #213

    Domyślnie

    Alicjanko, czy brałaś pod uwagę jakieś taneczne wersje imienia?
    Przecież taka blondyna wciąż będzie się cieszyć, machać ogonem i całym kuperkiem, a tańczyć też lubicie (widać to na zdjęciach).
    Cóż mogę podsunąć: Samba, Salsa, ...co tam jeszcze?
    Udanych chrzcin!

  14. #214
    Guest

    Domyślnie

    Samba-bardzo fajne.

  15. #215

    Domyślnie

    To może Asereje (fon. asere) ( to z Las Ketchup)

  16. #216
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Osówka,

    Na to kompletnie nie wpadłam, a przecież masz ogromną rację! Najbardziej z "imion tanecznych" podoba mi sie Samba, bo chyba najzgrabniej ją używac dla psa
    I znowu muszę myśleć, a prawie byłam juz zdecydowana!
    Miłego weekendu - dla mnie będzie mokry...

    PS Czy wiecie, że na świecie jest już dyscyplica tańczących psów? Jest nawet strona www na ten temat, są konkursy itp.
    Alicja

  17. #217
    Guest

    Domyślnie

    Niech zgadnę.Pudle?

  18. #218
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Ależ skąt! To są wszelakie rasy!
    Zobacz sama film z goldenem:

    http://www.musicaldogsport.org/VideoCarolyn.htm
    albo wilczura
    http://www.musicaldogsport.org/VideoBarb.htm

    Mnie sie to podoba!
    A.

  19. #219

    Domyślnie



    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Smok dnia 2003-02-21 18:22 ]</font>

  20. #220
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Mam już psa! Nie zgadniecie jak ma na imię!
    YVETTE!!!
    Ponieważ ma takie imię rodowodowe, więc postanowiliśmy już nie kombinować tylko pozostać przy tymże. Zdjęcia zamieściłam na:
    http://community.webshots.com/album/62940197nveMBt
    Wszyscy w domu już wpadliśmy po uszy! Kupiła nawet mojego męża który podobno zbytnio zwierząt nie lubi...
    A.

Strona 11 z 40

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony