dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie projekt E174 pracownia E-DOMY

    Witam, chcemy z żoną zakupić projekt domu E-174 z biura E-DOMY. http://www.innedomy.pl/e_174.html?Do...ma_sypialniami
    Czy ktoś może też zastanawia się nad kupnem tego projektu, a może już taki buduje?
    Będę wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat. Ponad to, proszę forumowiczów o opinie odnośnie tego projektu.
    Zmiany jaki chcemy zrobić to powiększenie pokoju 10,37 kosztem tarasu oraz zrobienie w miejscu garderoby toalety z prysznicem oraz pralni. A co ze schodami to jeszcze zastanawiamy się.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez ziutek017 ; 19-07-2017 o 19:07 Powód: Błąd w nazwie projektu

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.164
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    edytowano:

    trochę duża powierzchnia stracona na komunikację, kominek tyłem do kanapy (jak oglądać ogień?).

    Proponowane zmiany:
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 19-07-2017 o 18:37

  3. #3

    Domyślnie

    Dokładnie o tym myślałem. Poddasze na razie ma być nie użytkowane (opcja na później).Jak ukryć schody, które byłyby używane okazjonalnie - wyniesienie czegoś na poddasze. Po kontakcie z innymi inwestorami dowiedziałem się, że do budowy potrzeba około 8 ton stali. Czy to nie za dużo na taki dom?
    Ostatnio edytowane przez ziutek017 ; 19-07-2017 o 19:33

  4. #4

    Domyślnie

    Niestety po wizycie u architekta projekt upadł. Nie wziąłem pod uwagę, że między garażem a bramą wjazdową pozostanie mi tylko 4,6 m na auto, szczególnie kombi. Jest opcja przeniesienia drzwi garażowych na drugą ścianę, ale dom chyba straci urok.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony