Mam pytanie odnosnie wyboru pieca.

Interesuje sie od jakiegos czasu zakupem piec kondensacyjnego wiszącego jednofunkcyjnego Viessmann. Wybrani przeze mnie wykonawcy maja dosc spore ceny jesli chodzi o Wasze produkty. Te ceny rowniez rozbierają sie znacząco jesli chodzi o "oprzyrządowanie" Czujniki, regulatory, zbiornik C.w.u. Chcialbym dowiedziec sie gdzie moge zakupic piec na własna rękę w dobrych cenach no i co jest potrzebne procz samego pieca by firma instalacyjna mogla tylko podpiąć sie do pieca ? Ogrzewanie, system wod-kań w budynku a materialy do kotlowni przeze mnie.

- Jakie powinny byc wymogi odnosnie kominów spalinowych ?
- Czy warto kupic caly pakiet Viessman np. : Vitodens 200-w 24kw , Sterownik Vitotronic 200, Vitoconnect do sterowania zdalnego , zbiornik Vitocell 100-w CUG-A 150 litrow. ?
- Czy taki zestaw bedzie w pelni dobrany by moc podlaczyc wszelkie inne urzadzenia jak : pompa cyrkulacyjna, urzadzenie "przelewowe" jesli to dobrze nazwałem.

Jednym słowem potrzebuje fachowych porad oraz informacji abym mogl zrozumiec, skad takie roznice cenowe i dobrać tez system pod katem finansowym i odpowiednim dla mojego budynku.