dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 127

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Już było
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6570221

    ... te łowiska "potraw kulinarnych" mogą być skuteczną terapią dla odchudzających się
    Dlaczego np. takiego linku nie wkleiłeś by mi naubliżać.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...je-czyli/page8
    Mówiłem ci starszy człowieku ,że nie masz honoru .Nie masz go za grosz.Twoja zazdrość w ty wieku jest już komiczna.Powiedziałeś ,że odchodzisz. , a teraz w chwale wklejasz jakiegoś niemerytorycznego linka by oznajmić światu ,że wkleiłem hot dogi z Orlenu ,a wkleiłem je zupełnie w innym celu i intencji.Gubisz się waść i z uporem maniaka znowu zaczynasz być upierdliwy .Starzejesz się w bardzo złym kierunku.Powtórzę.Ów topik jest tylko prostą odpowiedzią na to co nas może spotkać na talerzy ,garnku ,pojemniku itp.w jakimś lokalu gastronomicznym.Wyglądasz jak idź stąd.Ferment i zamieszanie siejesz.Odpuść nie masz już poczucia godności osobistej i przez takie durnowate wpisy tracisz dobre imię.
    p.s
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    ................Pozdrawiam Wszystkich smakoszy i zapraszam na FB gdzie w miarę czasu będę publikował wpisy nie tylko kulinarne (co zresztą cały czas ma miejsce).
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 02-08-2017 o 07:10 Powód: link dla starszego

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony