dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 39 z 39
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar panfotograf
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    ZDUŃSKA nieWOLA
    Posty
    2.084

    Domyślnie

    Przy kliknięciu w zamieszczony we wpisie link przekierowujący na inną stronę (spoza forum) pominąć komunikat UWAGA - OPUSZCZASZ FORUM. To irytujące klikanie potwierdzenia do potwierdzenia.
    Już się zbudowałem ... i już mieszkam

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał panfotograf Zobacz post
    Przy kliknięciu w zamieszczony we wpisie link przekierowujący na inną stronę (spoza forum) pominąć komunikat UWAGA - OPUSZCZASZ FORUM. To irytujące klikanie potwierdzenia do potwierdzenia.
    Można wyłączyć w ustawieniach profilu
    >>> dziennik budowy <<<
    archiwum komentarzy do 15.12.2017
    Dom z użytkowym poddaszem, powierzchnia po podłodze (z garażem) ok 200m; ogrzewanie podłogowe (bez grzejników); gaz; brak kominka; płyta fundamentowa (pod płytą 10cm XPS, na płycie 10cm EPS); na ścianach 20cm grafitowego; ściany z BK.

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Moim zdaniem blog jest fatalny i nie dziwię się, że ludzie wolą pisać na forum swoje dzienniki.

    Mnie brakuje wyszukiwarki potrafiącej szukać także słów odmienianych przez przypadki oraz uzupełniającej domyślnie "ogonki".

    Szukając tematu o oknach i wpisując "okno" wyszukiwarka powinna szukać także "okna, oknie, oknach" itd.
    A wpisując "grajacy" wyszukiwać słowa i "grający" i "grajacy"
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 29-08-2017 o 17:29

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    1. Skrzynka PW - tragedia... malo miejsca, brak kontynuacji romowy, brak zalacznikow - albo wywalic zupelnie z przeslaniem na mail albo poprawic
    2. PP - po co mi w PP dziennik budowy?
    3. Mniej wscieklych wyswietlajacych sie reklam.. sa jednak granice
    4. Fora eksperckie... czy ktos sie tam czegos dowiedzial pozytecznego? i weryfikacja tych wszystkich e-rzecznikow pod katem merytorycznosci wypowiedzi...
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    I co z naszych propozycji wybrała Redakcja?

  6. #26

    Domyślnie

    Po co tyle tych nachalnych reklam? Nowy silnik? Chyba nowy pakiet reklamowy.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Tak tylko pytam, bo chciałbym wiedzieć co dzieje się z akcją zainicjowaną przez samą Redakcję.

  8. #28
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Wszystkie uwagi trafiają do osoby odpowiedzialnej za projekt zmian na forum. Dziękujemy za kolejne uwagi
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Czyli będzie podsumowanie akcji?

  10. #30
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Raczej zmiany niż podsumowanie.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  11. #31

    Domyślnie

    Przewidywany termin?
    >>> dziennik budowy <<<
    archiwum komentarzy do 15.12.2017
    Dom z użytkowym poddaszem, powierzchnia po podłodze (z garażem) ok 200m; ogrzewanie podłogowe (bez grzejników); gaz; brak kominka; płyta fundamentowa (pod płytą 10cm XPS, na płycie 10cm EPS); na ścianach 20cm grafitowego; ściany z BK.

  12. #32

    Domyślnie

    Na razie zmian brak, tfu, są ale na gorsze. Ilość wyskakujących reklam odstrasza i zniechęca do czytania forum.
    Droga Redakcjo, ja rozumiem że reklama dźwignią handlu ale... są granice których nie należy przekraczać

  13. #33

    Domyślnie

    Specjaliści od reklam powinni wiedzieć, że jak się przegnie z reklamą, to ma odwrotny skutek. Ludzie gonią po ekranie szukając gdzie jest [x] do zamknięcia tego wściekłego okna. Natomiast uważam, że uczciwie powinno być, że przynajmniej ci którzy mają wykupioną prenumeratę muratora powinni z definicji nie mieć wyskakujących reklam na forum. Kiedyś kupowałem kasety VHS, potem płyty DVD. I co? Zapłaciłem za legalny film, a z początku płyty 15 minut reklam, których się nie da przeskoczyć. To za co ja płaciłem? Żeby oglądać reklamy? Skutecznie oduczyło mnie to kupowania filmów, bo jak ściągnę kopię, to nie mam reklam.

  14. #34
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Z reklamami doskonale radzi sobie darmowy Adblock czy inny "pomocnik" - mam z tym spokój.
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.359

    Domyślnie

    Ja chciałbym zapytać, czy np. wzorem innych for, planowane jest użycie na FM protokołu https?

  16. #36
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Cytat Napisał przemo1 Zobacz post
    Z reklamami doskonale radzi sobie darmowy Adblock czy inny "pomocnik" - mam z tym spokój.
    przypadkowo wszedłem na FM z komputera bez blokady reklam.Głęboki szacun dla tych którzy pomimo tego zalewu okienek z reklamami chcą skorzystać dłużej niż minutę z forum.
    Estetyka strony FM wraz z reklamami przypomina mi miasto Zakopane!
    Jestem ciekaw co Redakcja ma do powiedzenia w sprawie swego pierwszego postu w tym wątku?

  17. #37

    Domyślnie

    Jestem ciekaw, czy redakcja w ogóle skomentuje nasze pomysły i czy spełni obietnicę z pierwszego posta: "Dla pierwszych 10 osób egzemplarz najnowszego numeru "Muratora""...
    >>> dziennik budowy <<<
    archiwum komentarzy do 15.12.2017
    Dom z użytkowym poddaszem, powierzchnia po podłodze (z garażem) ok 200m; ogrzewanie podłogowe (bez grzejników); gaz; brak kominka; płyta fundamentowa (pod płytą 10cm XPS, na płycie 10cm EPS); na ścianach 20cm grafitowego; ściany z BK.

  18. #38
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Prosimy o adresy wszystkich uczestników tego wątku. Wyślemy "Muratora". Prosimy o adres w prywatnej wiadomości do Redakcja

    Wasze opinie i podpowiedzi są bardzo ważne - informatycy pracujący nad projektem mają stały podgląd tego tematu.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  19. #39

    Domyślnie

    Czy z tego czytania coś wyniknie? Czy zamierzają wprowadzić element dyskusji z użytkownikami, czy wybiorą część pomysłów (o ile w ogóle) i je wprowadzą w życie? Nie wiem jak inni, ale liczyłem na taki element dyskusji lub choćby poinformowanie, że dany pomysł jest realny do wykonania.
    >>> dziennik budowy <<<
    archiwum komentarzy do 15.12.2017
    Dom z użytkowym poddaszem, powierzchnia po podłodze (z garażem) ok 200m; ogrzewanie podłogowe (bez grzejników); gaz; brak kominka; płyta fundamentowa (pod płytą 10cm XPS, na płycie 10cm EPS); na ścianach 20cm grafitowego; ściany z BK.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony