dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 104
  1. #1

    Domyślnie Meble do przedpokoju/wiatrołapu

    Hej. Poszukuje ciekawych mebli do przedpokoju. Najlepiej prostych w formie. Chodzi mi o to żeby było coś do siedzenia, żeby ubrać buty, wieszak na ścianei jakaś szafa/szafka na buty. Kiedys widzialam na forum taki temat o meblach do przedpokoju ale nie moge znaleśc. Proszę o jakieś propozycje.

    P.S. Juz poprawiłam literki

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    W blokowym, minimalistycznym przedpokoju mam tylko szafę lustrzaną i szafkę pod wieszakami. Zrobiona na wymiar, kosze z Ikei (na czapki, szaliki, rękawiczki, akcesoria do butów)


  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar iness650
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    250
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest taka pufa. Może być jeszcze szersza.

    Do tego u siebie planuję takie wieszaki. Czekam tylko aż będą ponownie dostępne w jedynym sklepie internetowym który je sprzedaje. Mają być około stycznia. Są różne kolory.

  4. #4

    Domyślnie

    polecam stronę www.przedpokoje.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Ja zamawiałam szafki na wymiar u tego sprzedawcy na allegro:
    http://www.allegro.pl/show_user_auct...p?uid=11743147

    Mogę zdecydowanie polecić.

    A wygląda to tak:

  6. #6
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar saraha
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    470
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Ja w wiatrołapie będę miała trzyskrzydłową szafę wnękową, całą z przyciemnianych luster. Ma pomieścić wszystkie wierzchnie ubrania, buty, czapki, szale itd. Marzy mi się do tego ławeczka, taka bardziej ogrodowa, drewniana, dość prosta (podpatrzyłam u koleżanki, bardzo mi się takie rozwiązanie podoba). Będę tez miała ratanową komódkę, tak żeby było na co położyć klucze czy torebkę. Może nie jest modna, ale mam taką i dość ładnie pasuje (ściany mam "oliwkowy gaj" Duluxa, czyli taka szarawa zieleń). Może w przyszłości postawię też jakiś prosty wieszak stojący dla gości, a może nie. Zobaczymy. Wiatrołap mam duży, ok. 8 m2, ale są w nim 3 pary drzwi.

  7. #7

    Domyślnie Re: Meble do przedpokoju/wiatrołapu

    Cytat Napisał tysia18
    ...Kiedys widzialam na forum taki temat o meblach do przedpokoju ale nie moge znaleśc. Proszę o jakieś propozycje.
    Może myślałaś o tym wątku http://forum.muratordom.pl/szafka-na...en,t138384.htm
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  8. #8

    Domyślnie

    U nas będzie szafa -dwuskrzydłowa, ławeczka i haczykina ścianie plus lustro. Wszystko robione na wymiar.

  9. #9

    Domyślnie

    ja w sumie mam dylemat, w wiatrołapie mamy wnękę o długości 1,50 metra i szerokości tylko 50 cm (TYLKO !) no i nie wiem czy taka zabudowa ma sens, ponieważ będzie strasznie wąsko w tej szafie, nie wiem czy wieszaki np z kurtką zimową, płaszczem będą się mieściły w tej szerokości

  10. #10

    Domyślnie

    chyba będzie ciasno, zmierz ile w ramionach na wieszaku ma twoja kurtka. Moim zdaniem nie ma mowy, chyba, ze wieszane w druga stronę, na wysuwanym drązku.

  11. #11

    Domyślnie

    no własnie, wieszak ma 40 cm, tez mi się wydaje ze będzie ciasno, o drążku wysuwanym tez myslałem, ale chyba jest to niepraktyczne...

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał asizo


    Asizo co masz na podłodze? Jakie to płytki? Bardzo ładnie się prezentują, ładny kolor.
    Jaka to firma i nazwa płytek?

  13. #13

    Domyślnie

    Gres (prawie na całym parterze - wiatrołap, hol, kuchnia, klatka schodowa) to Orientale z Nowej Gali, 60x60, kolor OR 02.

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał iness650
    Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest taka pufa. Może być jeszcze szersza.

    Do tego u siebie planuję takie wieszaki. Czekam tylko aż będą ponownie dostępne w jedynym sklepie internetowym który je sprzedaje. Mają być około stycznia. Są różne kolory.
    Super ta pufa, gdzie ją można kupić?

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska
    W blokowym, minimalistycznym przedpokoju mam tylko szafę lustrzaną i szafkę pod wieszakami. Zrobiona na wymiar, kosze z Ikei (na czapki, szaliki, rękawiczki, akcesoria do butów)

    Joliskanie będę pisać na PW chyba że będzie taka potrzeba...proszę Cię bardzo o info na temat tego siedziska...już wiem ze po prostu zrobione na wymiar...jak???, z czego???...bo właśnie dokładnie o coś takiego mi chodzi...
    kupić nie mogę gdyż mam dł. ściany 120cm: już szafę by IKEA 50cm zostaje niewymiarowe coś...proszę napisz szczegóły....
    w razie W na PW, ale myślę że moze przyda się nie tylko mi
    DZIĘKI

  16. #16

    Domyślnie

    tu tez jest wątek o przedpokojach może coś znajdziesz

    http://forum.muratordom.pl/korytarz-...ty,t168366.htm

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar aneta-we
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    7.456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    174

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jola z Melisy
    Cytat Napisał iness650
    Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest taka pufa. Może być jeszcze szersza.

    Do tego u siebie planuję takie wieszaki. Czekam tylko aż będą ponownie dostępne w jedynym sklepie internetowym który je sprzedaje. Mają być około stycznia. Są różne kolory.
    Super ta pufa, gdzie ją można kupić?
    no właśnie, ja szukam takiej czerwonej. Moze byc troszkę inna nawet ale otwierana i czerwona.

  18. #18

    Domyślnie

    A propos przedpokojów nie wiecie gdzie mogę zdobyć coś podobnego do tego:


    Mój chop zostawia po całym domu swoje zabawki: telefony, klucze, radio z samochodu.... kiedyś go zabiję.
    Takie coś rozwiązywało by sprawę, ale po 1 te wieszaczki nie bardzo mi potrzebne (ale by uszły), po 2gie mam przedpokój zielono-fioletowy i te jasne i ciemne drewno, które jest dostępne nie bardzo mi pasuje

  19. #19

    Domyślnie

    znalazlam taką pufę, bardziej stylizowaną i raczej bez schowka, ale może komuś wpadnie w oko
    edit.
    zapomniałam podać link
    http://www.sklep.meble.pl/p1946,pufa-charles.html

  20. #20
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar iness650
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    250
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    Pufę kupiłam na allegro. Była szyta na zamówienie. Sprzedaje je Pan o nicku LEXXIT. Ma różne kolory skóry i wielkości.
    zouza Podłączam się do poszukiwań

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony