Witam wszystkich. Aktualnie jestem w DE i pracuję w niemieckiej firmie jako glazurnik aczkolwiek wykonuję też inne prace wykończeniowe, ponieważ wcześniej miałem własną działalność w DE i mam sporo kontaktów z byłymi klientami i hurtowniami budowlanymi,którzy mnie polecają. Nie widzi mnie się już rozłąka z moją rodziną i w następnym roku chciałbym wrócić do PL i otworzyć własną firmę wykończeniową, aczkolwiek prace instalacyjne, murarskie czy dekarskie też nie są dla mnie jakąś nowością. Chciałbym kupić jakiegoś busa najlepiej gdyby był 5-6cio osobowy ponieważ, w domu mamy 3 samochody. Jeden mam ja w DE, drugim jeździ moja narzeczona, służy przede wszystkim do wożenia dzieci do przedszkola i na zakupy itp, a trzeci to moja stara poczciwa terenówka, mamy ją ze względu na hak i służy przede wszystkim do przewożenia materiałów budowlanych na przyczepce przy naszym remoncie(praktycznie stoi nieużywana,gdyż rzadko jestem w PL). Potrzebuję busa tzw. brygadówkę, gdyż chcemy sprzedać terenówkę i któreś z aut, a lepiej jest mieć więcej siedzeń, bo jadąc do pracy mógłbym odwozić dzieci do przedszkola a i może z czasem kogoś bym zatrudnił do pracy... Auto będzie dziennie pokonywało ok 50-120km, dlatego zależało by mi na "oszczędnym" silniku. Na busa nie chciałbym więcej wyłożyć niż 20.000złych, gdyż to jest życie i nie wiadomo czy przebiłbym się na rynku pracy, a początki jak wiadomo są trudne. Jakiego busa możecie polecić. Proszę o odp i pozdrawiam Kuba