dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    magisterson

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    lodz
    Kod pocztowy
    93-000
    Posty
    85

    Angry Szybkozłączka - problem! :/

    Mam problem z szybkozłączką którą montujemy do szamba. Zamówiłem zgodnie z zaleceniami 110mm: rurę oraz szybkozłączkę.
    Problem jest taki, że gdy wsadzam szybkozłączkę do rury to jest jakiś 1cm luzu, obejma raczej nic nie pomaga. Czy orientujecie się że może tam powinna być jakaś uszczelka jeszcze czy coś? Zdjęcia poniżej

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2017-09-25 19.29.24.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	87,1 KB
ID:	397494

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2017-09-25 19.29.39.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	89,2 KB
ID:	397495

  2. #2

    Domyślnie

    Ewidentnie rura tj jej średnica wewnętrzna za duża lub końcówki za mała. Spróbuj wymienić końcówkę na właściwą do tej średnicy rury


    Nie dało się........
    nie martw się tuba silikonu sprawę załatwi. Jeśli chcesz aby całość była rozbieralna to nasmaruj i końcówkę i rurę wazeliną czy innym tłuszczem grubo bo kwas octowy w silikonie . Zastygnie to ściągnij min. dwoma obejmami. tylko załóż najpierw je na rurę przed silikonowaniem

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    magisterson

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    lodz
    Kod pocztowy
    93-000
    Posty
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    Ewidentnie rura tj jej średnica wewnętrzna za duża lub końcówki za mała. Spróbuj wymienić końcówkę na właściwą do tej średnicy rury


    Nie dało się........
    nie martw się tuba silikonu sprawę załatwi. Jeśli chcesz aby całość była rozbieralna to nasmaruj i końcówkę i rurę wazeliną czy innym tłuszczem grubo bo kwas octowy w silikonie . Zastygnie to ściągnij min. dwoma obejmami. tylko załóż najpierw je na rurę przed silikonowaniem
    Nawet mnie nie strasz, że rura za mała 6 metrów ogrodu było rozkopane żeby to podłączyć do szamba. To co widać na zdjęciu do 20cm odcięta rura która była za długa, reszta jest zakopana w ziemi. Wszystko kupowałem zgodnie z zaleceniami speców od szamba (czyt. zakład komunalny). Jutro pojadę do sklepu i zapytam czy jest jakiś sposób montażu tego ustrojstwa, jak nie to pozostaje twój sposón, ew. srebrna taśma naokoło i jak będzie już prawie na ścisk to obejma skręcona na max i tyle.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony