dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie Murator 5/2005

    Jest relacja ze spotkania Redakcji Muratora z nami i Nikol...

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Cały numer tylko o tym?

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    między innymi tematami, takimi jak urządzanie ogrodu , więźba czy Forum drzwi antywłamaniowe,ogrzewana posadzka oraz wiele innych ciekawych tematów

    Ale najważniejsze NIE MA ROZKŁADÓWKI !!!!!!

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Kupiłem o 7 rano ale nie miałem czasu zajrzeć
    Może jutro się uda?

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    No to ładne kwiatki.
    Tomku zostaliśmy zidentyfikowani i już wiadomo, że Tomek1950 to Ty a Edzia to ja .
    Teraz to tylko trzeba mieć nadzieję, że nasi pracodawcy nie czytają Muratora i nie wpadnie im do głowy zajrzeć na forum.
    pozdrawiam
    Edzia

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka
    Ale najważniejsze NIE MA ROZKŁADÓWKI !!!!!!
    Zgadzam się z Ew-ką Muratorze, dzięki za normalną okładkę

    Pozdrawiam
    Brzuzens

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Właśnie delektuję się smakiem kawy przy lekturze „ Muratora” ... a jest w tym numerze jak dla mnie, na czym oko zawiesić – moje tematy to: ogrzewanie olejowe , podłogówka i grzejniki w jednej instalacji , ogród dobrze urządzony itd... Nie miałam jeszcze czasu na przejrzenie płytki dołączonej do gazety ...ale nadrobię w wolnej chwili .
    Pozdrawiam słonecznie

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał EDZIA
    No to ładne kwiatki.
    Tomku zostaliśmy zidentyfikowani i już wiadomo, że Tomek1950 to Ty a Edzia to ja .
    Teraz to tylko trzeba mieć nadzieję, że nasi pracodawcy nie czytają Muratora i nie wpadnie im do głowy zajrzeć na forum.
    pozdrawiam
    Edzia

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Witaj Edzia, wiem już jak wyglądasz . List w sprawie Nikoli wysłany, ale jeszcze nie dotarł do biura. Trzymam rękę na pulsie.

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał verunia
    Witaj Edzia, wiem już jak wyglądasz


    Cytat Napisał verunia
    List w sprawie Nikoli wysłany, ale jeszcze nie dotarł do biura. Trzymam rękę na pulsie.
    Bardzo dziękuję i bardzo się cieszę.
    A ja trzymam kciuki, żeby to się udało załatwić, aż boję się myśleć co będzie jak się nie uda.

    pozdrawiam
    Edzia

  11. #11

    Domyślnie A gdzie ciąg dalszy ?

    Na wydanie majowe Muratora czekałem z niecierpliowością, gdyż w kwietniowym wydaniu była zapowiedź dalszego ciągu publikacji o systemach alarmowych. No i co ? Klapa ! Nic na ten temat nie znalazłem. Są za to inne ciekawe informacje, no i płytka CD.))))

  12. #12

    Domyślnie

    Straaasznie podoba mi sie przezentowany w Muratorze dom. Szczegolnie to polaczenie garazu z domem jest rewelacyjne!

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800)
    czupurek

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.584
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    ze 2 m-ce ostatnie zrobiłam przerwę w kupowaniu i wczoraj niespodzianka: fajna szata, fajne tematy i zamiast iść spać - pół nocy czytałam, a dziś rano..... oj ciężko było wstać
    "Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies."

  14. #14

    Domyślnie

    Również podoba mi się dom prezentowany w nr 5. Podobnie jak Aleksandryta uważam że są tam fajne rozwiązania. Czy ktoś z forumowiczów wie co to jest za projekt.... jakiego autorstwa? Chciałby się skontaktować z architektem.
    Pozdrawiam niezwykle serdecznie!
    Tomek

    Buduję od lipca 2006!

  15. #15

    Domyślnie

    Faktycznie ten dom robi wrażenie. Czytałem ten artykuł kilka razy i zaprojektowałem sobie do własnego domku identyczny taras. Ten taras to dokładnie to czego szukałem i chciałem.
    Nie ma stresu nie ma zabawy.

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jezier
    Cały numer tylko o tym?
    Hahahhaaha
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony