dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Smily

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-067
    Posty
    1

    Domyślnie Jak pomalować Pokój 4x4?

    Witam, jestem nowy na tym forum.
    Chciałbym abyście mi doradzili jak wymalować i urządzić pokój wiecie żeby było nowocześnie fajnie.
    W załączniku plik.

    1.okno
    2.drzwi
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez tytułu.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	6,7 KB
ID:	397729  

  2. #2

    Domyślnie

    Przy tych danych wyjściowych - na biało... Nie wiem co to znaczy nowocześnie fajnie, zależy co kto lubi.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.287

    Domyślnie

    Może po prostu - farbą?

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    najmodniejsze kolory od jakiegoś roku to NCS S-1000 N i ciut jasniejszy NCS S-0500 N. Szarości. Fajne.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    najmodniejsze kolory od jakiegoś roku to NCS S-1000 N i ciut jasniejszy NCS S-0500 N. Szarości. Fajne.
    Fajne, i owszem ale żeby najmodniejsze, i tylko od roku? 10 lat temu malowałam nimi dom i naprawdę nie byłam szczególną awangardystką. Biel i złamana biel jest ponadczasowa.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    powiem tak: 3 lata temu w projektach dekoratorów przewijały się beżyki wszelkiej maści. 2 lata temu zaczęły się szarości. Od roku kolorujemy 90% farb na szaro.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  7. #7
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Aby celnie zaproponować jakąś aranżację potrzeba więcej danych wymiary i orientacja (strona świata na którą wychodzi okno), funkcje, preferowana kolorystyka i stylistyka. Trendy się zmieniają, a wraz z nimi zmieniają się nasze upodobania. Rzeczywiście aktualnie królują szarości. Obok nich biele, i czerń. Jednak można się spodziewać, że po takim trendzie przyjdzie kolej na odmianę, czyli kolor. Czy tak będzie? Czas pokaże, ale symptomy tego już są zauważalne, choćby w coraz modniejszym stylu boho.

    Pozdrawiam serdecznie,
    E-rzecznik FFiL Śnieżka

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony