dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Komin Prosba o opinie

    Dzien dobry,
    mam remont dachu z powodu fuszerki. Poza innymi pracami trzeba bylo wykonac nowa izolacje komina. Stara obudowa rozpadla sie przy demontazu i panowie zrobili taka z blachy, podobno ocynkowanej ktora wyglada tak jak na obrazku ponizej. Wiedzialam, ze ma byc blacha, ale to co jest wyglada jakos dziwnie , a poza tym brzydko. Te kominy sa w 6 szeregowkach do poprawienia, a innym jest raczej wszystko jedno. Prosze o opinie. Załącznik 398812Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20171015_15_43_16_Pro.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	50,0 KB
ID:	398813

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Bo ja wiem czy dziwnie? Kolor Ci się nie podoba? Czy jest dobrze, trudno ocenić na podstawie Twoich zdjęć....

  3. #3

    Domyślnie

    Glownie chodzi mi o przymocowanie blachy do komina srubami. Nie wiem czy to nie bedzie rdzewialo po uplywie gwarancji. Komin byl wczesniej obudowany plyta i zaizolowany, wiec nie byly wkrecane w mur, to jest dobra wiadomosc. Pod tym okapem na samej gorze jest ok 5-7 cm przestrzeni ktora nie jest zakryta blacha. Kolor wyglada jak w magazynie sklepu, ale to jakby wtorny problem. Wszedzie w sieci widzialam kominy z blachy obudowywane na rabek stojacy, tak ze nie bylo zadnych srub. Drugie, w sieci pisali o mocowaniu na nity a nie na sruby.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Śruby mogą być nierdzewne, tak jak nity...Jaką płytą był ten komin obudowany?

  5. #5

    Domyślnie

    Komin zostal obity plyta OSB, a potem jakis czarny material. Okolo 7 cm do szczytu jest przerwa, bez blachy.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20171014_105110.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	80,9 KB
ID:	398862  

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewa9000 Zobacz post
    Komin zostal obity plyta OSB, a potem jakis czarny material. Okolo 7 cm do szczytu jest przerwa, bez blachy.
    Zastanawiam się skąd się biorą "MISZCZOWIE", którzy kominy z drewna budują. Właśnie z jednym wybieram się do nadzoru budowlanego....http://blog.kominki-batura.pl/nowa-moda/

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony