dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie pomoc w doborze kotła sztok+

    Witam serdecznie Mam pewny problem dlatego potrzebuje waszej pomocy .Stoje przed wyborem kotła z podajnikiem w ramach dofinansowania z gminy Jako laik nie moge sie zdecydować na konkretny zakup .Mój wybór padł na firme Komiz sztoker+ 12kw lub 18kw Dom w którym ma być zamontowany piec jest z 1926r drewniany ,ok.140m piętro i poddasze ocieplony z zewnątrz styropianem 10cm ,dach wełna 15 . Z obliczeń Na stronie ciepło wlasciwe powinien wystarczyć 12kw Co sądzicie o moim wyborze pieca odnośnie firmy i mocy? Może jakieś inne propozycje

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar edwars
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    Warszawa-Basinów
    Posty
    83

    Domyślnie

    Używam Sztokera12 od roku, żadnych problemów, jestem bardzo zadowolony.

  3. #3
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Cytat Napisał agiler3 Zobacz post
    Witam serdecznie Mam pewny problem dlatego potrzebuje waszej pomocy .Stoje przed wyborem kotła z podajnikiem w ramach dofinansowania z gminy Jako laik nie moge sie zdecydować na konkretny zakup .Mój wybór padł na firme Komiz sztoker+ 12kw lub 18kw Dom w którym ma być zamontowany piec jest z 1926r drewniany ,ok.140m piętro i poddasze ocieplony z zewnątrz styropianem 10cm ,dach wełna 15 . Z obliczeń Na stronie ciepło wlasciwe powinien wystarczyć 12kw Co sądzicie o moim wyborze pieca odnośnie firmy i mocy? Może jakieś inne propozycje
    Moim zdaniem lepszym kotłem byłby skamp-pv z palnikiem sv-200 super spala każde paliwo i co ważniejsze to do czyszczenia nie rozbierasz połowy kotła tylko dwoma wajchami poryrasz i gotowe bez brudzenia .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony