dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lorak86

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Małogoszcz
    Kod pocztowy
    28-366
    Posty
    60

    Domyślnie Opinie o firmie Witraż okna

    Witam

    Dostałem już kilka ofert na okna.
    Różne profile Aluplast Krispol VEKA
    Różne okucia MACO MULTI-MATIC, Wink Haus, Roto

    Padło na razie na Aluplast IDEAL 4000 + MACO MULTI-MATIC ze względu na cenę

    Mam wyceny od 19 500zł do 21 000zł z montażem.
    Ale jedna firma z Kielc dała mi ofertę za 17 000zł od Witraż Okna.

    Sprawdziłem w internecie i mają bardzo dużo złych opinii.
    Ale wiecie jak to jest z tymi opiniami.
    Jak komuś dobrze zrobili to siedzi cicho. Jak komuś źle zrobili to będzie pisał gdzie popadnie.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Wiemy. Szukasz usprawiedliwienia dla wyboru najtańszego wykonawcy. Masz rację - jak ktoś ma dobrze to nic nie mówi. Jak ma bardzo dobrze -to pochwali.. jak ma żle - to się wyżali. Ale dlaczego nie na wszystkich tak jadą? a jest wiele większych firm. Widocznie są lepsze.
    Sam Witraż - firma znana na Podlasiu. Opinie różne. Ogólnie powiedziałbym że raczej na plus.. ale najniższa wycena źle wróży. Wyceń to samo u innego dystrybutora tej firmy. Będzie można porównać co jest w tej kalkulacji uwzględnione, a czego nie ma (np. może sprzedawca może zapomniał dodać VAT?)
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lorak86

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Małogoszcz
    Kod pocztowy
    28-366
    Posty
    60

    Domyślnie

    Nie koniecznie usprawiedliwienia.
    Przecież nie będę winił kogoś z forum za to, że mnie namówił na to czy na tamto.

    Raczej szukam kogoś kto ma już kilka lat okna od Witraż i może powiedzieć realnie jak się sprawują.

    Wszystkie okna mam FIX wiec tutaj okucia nie są ważne.
    Niby przy balkonach okucia są bardzo ważne ale balkonu nie otwiera się tak często jak okien (nie mówię o tarasowych). Natomiast tarasowe mam przesuwne PSK.

    Jeszcze na poniedziałek mam dostać dwie wyceny na te same profile i okucia.
    Ostatnio edytowane przez lorak86 ; 21-10-2017 o 08:43

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Usprawiedliwiasz przed samym sobą na zasadzie skoro nie widzę różnicy to po co przepłacać.

    Te same profile i te same okucia nic nie znaczą! Mogą być inaczej /lepiej lub gorzej) wzmocnione stalą. Mogą mieć tańsze uszczelki (mniej elastyczne), mogą mieć te same okucia z nazwy, ale inaczej dobrane (mniej elementów). No i montaż- może być "tak jak to robimy od zawsze", a może być też prawidłowo.

    Przykład z innej branży: miałem w busie opony Pirelli. Czy mogłem czuć się jak kierowca formuły 1? Tak.. bo na mokrej nawierzchni zachowywały się jak prawdziwe sliki
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #5

    Domyślnie

    Dla mnie jest to najgorszy producent okien z jakim miałem do tej pory do czynienia. Okna tak wiotkie i lekkie jak żadne inne

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony