dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1

    Domyślnie budowa budynku na zgłoszenie a MPZP

    Witam

    otóż mam następujący dylemat:
    czy na działkę na terenie której obowiązuje MPZP (istotne fragmenty poniżej), a ważniejsze punkty brzmią tak:
    - zakazuje się lokalizowania obiektów budowlanych innych niż: budynki mieszkalne jednorodzinne, obiekty małej architektury oraz garaże na samochody osobowe lub ciężarowe o nośności do 3,5 t;
    - w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych, usługowych i garażach, z wyłączeniem garaży lokalizowanych na terenach obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej 54.P,U – dachów dwu- lub wielospadowych o kącie nachylenia głównych połaci dachowych zawartym pomiędzy 40* i 45*

    mogę postawić "budynek gospodarczy" bądź "budynek rekreacji indywidualnej" na zgłoszenie? Teoretycznie z treści MPZP wynika, że nie ale jak to wygląda w praktyce? Zgłosić coś takiego jako garaż? Przyjmie ktoś zgłoszenie budowy garażu bez bramy wjazdowej?
    a dwa - zakładając, że można taki budynek postawić, to czy w takim budynku jak rozumiem dach tylko skośny?

    mam biuro 25m2 zabudowy z płaskim dachem i chcę je tam przenieść - jest to w tym przypadku możliwe?


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zrzut ekranu 2017-10-24 o 12.54.42.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	13,5 KB
ID:	399395
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zrzut ekranu 2017-10-24 o 12.43.19.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	18,0 KB
ID:	399394
    Ostatnio edytowane przez Tomeszek ; 24-10-2017 o 11:57

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony