dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800)
    brachol

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Skąd
    Poznań
    Posty
    2.947
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie ceny stali beda spadac?

    Witam
    jak w temacie slyszal ktos moze ze maja spadac bo podobno sie zalamala koniunktura?
    pozdrawiam

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Kiedyś na pewno, ale chyba dopiero po Olimpiadzie w Pekinie.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  3. #3

    Domyślnie

    No bumu takiego jak w 2004 to już na pewno nie ma.
    Budów mniej sie zacznie, zapasy ludzie porobili w tamtym roku to i może spadnie. Kwestia ile i w jakim czasie?
    Inna sprawa, że zaczął sie sezon na budowach i w hurtownich ruch sie powieksza.
    Od 27 lutego 2005 na swoim !!!!
    Szukam ekipy (solidnej) do podbitki.
    ----------------
    Maciek (Płock)
    GG: 2260023

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    to bedą czyste dewagacje, bo rynek rządzi się woimi prawami, ale oglądając/przeglądająć programy gospodarcze i portale, przewijał się wątek i Chiny wychodzą z zadyszki i biorą stali coraz więcej, oraz państwa rozwijające się potrzebuję więcej tego surowca. Z tego co zrozumiałem to eksperci sugerują wzrost jej ceny.
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  5. #5

    Domyślnie

    Zdaniem gościa, który zajmuje się trochę stalą w dużym banku inwestycyjnym, koniunktura na stal (świat) już trochę się pogorszyła w por. z ub. rokiem i pewnie jeszcze zjedzie w drugiej połowie roku. Na ile to się przełoży na wyraźny spadek cen stali zbrojeniowej w Polsce, trudno konkretnie powiedzieć, prawdopodobnie ceny zaczną trochę spadać, ale raczej nie dramatycznie i nie do poziomu sprzed dwóch lat, przynajmniej nie w okresie kilku miesięcy - to już zgaduję ja sam, nie ten bankier.
    Tomasz M.

  6. #6

    Domyślnie

    Ceny stali w tym roku spadły o 50 % ale wszystkie produktu (pręty zbrojeniowe) były wyprodukowane z surowca z tamtego roku(bardzo drogiego) i huty nie odpuszczą i nie sprzedadzą taniej więc na jakiś spadek cen nie ma co liczyć
    wiem o tym bo jestem z tej branży i z tego powodu moja firma kuleje

  7. #7

    Domyślnie

    TO JA ZAPYTAM MOŻE PRZEKORNIE.KIEDY BĘDZIE TANIEĆ BENZYNA?????A SERIO MÓWIĄC SKORO KTOŚ KTO HANDLUJE STALĄ WIDZI ŻE SPRZEDAWAŁA SIE PO TAAAAAAKICH CENACH BEDZIE JĄ TRZYMAŁ MAKSYMALNIE DŁUUUUUUUUGO;(

  8. #8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony