dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Kilka pytań odnośnie kanalizacji poziomej

    Witam (po raz pierwszy).

    Do tej pory ogarniałem budowę tylko czytając, ale teraz potrzebuję małej podpowiedzi odnośnie kanalizacji poziomej- mamy taki projekt:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kan_poz.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	401446

    1. Co sądzicie o pionie K1- nie dość, że w ścianie nośnej to jeszcze zaraz przy części wypoczynkowej salonu. Chyba większy sens przerzucić go do ganku i ew. tą ściankę działową przesunąć o 10cm?

    2. Jakoś dziwnie rozwiązane jest połączenie pomiędzy punktem "4" a K4 i dalej łazienką. Łazienka niby cała schodzi do pionu K4. Nie lepiej jest zrobić trójnik jeszcze w części poziomej? A na schemacie poprzecznym jest to tak rozrysowane- wg mnie nie jest to tożsame z rzutem (bo na rzucie jest trójnik z pionu a potem dopiero trójnik na WC/ umywalka + natrysk; a na przekroju są dwa trójniki na pionie.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kan_pion.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	70,1 KB
ID:	401448

    3. Poziome części są 160 a piony już 110- rozumiem, że redukcja ma być zaraz za kolankiem na części pionowej?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.281

    Domyślnie

    Kto nie wykuwał otworu na kolanku i nie kręcił żmijką w żeliwnej rurze fi100 zarosniętej tłuszczem z mydła i zlewów oraz kłakami, ten może się dziwić po co poziomy sa fi160. Osobiście sie nie dziwię. To jest parterówka? 160 jako niedostępna to jest rozsądnie.

  3. #3

    Domyślnie

    2 piętra.
    Nie dziwię się że poziomy są 160- wszędzie gdzie zaglądałem to tak kazali robić i to jest ok. Piony są 110. Redukcja chyba zaraz za kolankiem na części pionowej? tak żeby spod chudziaka wystawał już kielich 110?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony